reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Mi gin wczoraj zapisał zamiast samego kwasu foliowego witaminy Femibion Natal 1 i w nich jest 800 ug folianów w tym 400 ug kwasu foliowego i 400ug L-metylofolianiu wapnia, ale nie wiem czy to się zalicza do kwasu foliowego, do tej pory brałam 400ug zwykłego kwasu foliowego.

Co do brzucha to mi raczej nie odstaje, ale czuję się taka bardziej napuchnięta jak przed miesiączką. Wcześniej w ciąży brzuch mi się pojawił na dopiero na przełomie 20-21 tygodnia, teraz mam nadzieję, że będzie wcześniej coś widać, a jak nie to pozostanie mi tylko Wam zazdrościć :)
 
Monika i Czarnulka - no ja niestety naleze do tych co sieja panike wiec same nie bedziecie:)) dobrze ze sa te ktore juz ciaze przeszly to bedzie mial kto nas strofowac i doradzic - w koncu maja doswiadczenie juz:) a dla nas to wszystko takie nowe i nieznane:)) ja jak sie dowiedzialam na poczatku to w ogole nic nie robilam tylko lezalam tak sie balam zeby tam czego nie naruszyc:) ale ciaza nie choroba i jak sie juz przyzwyczailam do tej mysli to juz normalnie funkcjonuje:) oczywiscie nie forsujac sie:)
 
Witam w południe :) Muszę częściej zaglądać bo mam później dużo do nadrabiania ;) tylko w dzień to mało kiedy włączam laptop dopiero jak mały idzie spać a dziś jeszcze dodatkowo mieliśmy ciężką noc bo dopadły go jakieś wymioty chyba coś mu wieczorem zaszkodziło.Teraz już jest ok, nic się nie dzieje, je normalnie, bawi się. Oby to nie było nic więcej.
Co do tycia to ja w pierwszej ciąży przytyłam 20kg równiutko z czego zostało mi tylko 3 nadprogramowe ale teraz to już się tym nie martwię bo znów trzeba przybierać ;) myślę że już nie tyle co wcześniej bo przy pierwszej ciąży żucałam papierosy i momentalnie waga poszła ostro do góry teraz tak z 13kg byłoby ok nie? :):D
Nie pamiętam która z Was pisała że jest tak jakby głodna i najodzona to ja mam identyko zjadłabym coś za chwilę już zupełnie coś innego, sama nie wiem co. Zacznę jeść jednak stwierdzam że to nie to i tak w kółko ;)

JUtro o 16 wizyta u gin :)
 
reklama
Do góry