reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

cześć laseczki

u nas też pogoda do..
dzisiaj lało cały dzień, kiblowalismy i spaliśmy, bo co robić w taką pogodę.Nuuda

Olo w dzień śpi 2-3 godziny, koło południa, a jak nie śpi(np jak w swoje urodziny - bo akurat na porę spanie przypadła wizyta babci i kumpla- to spał od 17 do 7 rano:D)

jolek skąd Ty masz małosolne! teraz nie będę mogła spać:DD

dziewczyny, jak wchodzę na bb to czuję potrzebę powiększenia rodziny:-D te Wasze suwaczki, szykujące się porody, wzruszające to wszystko..
 
reklama
Witajcie,
coraz więcej maluchów, ale fajnie :-)
jaipur serdecznie polecam :tak:
Choć nie jest łatwo. U Małej zaczęły się problemy z brzuszkiem. Krzyś ma często napady histerii. Najgorzej, że nie powie nie pokaże i się denerwuje, że my go nie rozumiemy. Teraz doszło odzwyczajanie od pieluch i powiem Wam, że kiepsko idzie. Myślałam, że jak kilka razy się zleje w majtki, to szybciej załapie, a tu nic z tego. Tylko pranie za praniem i płaczący Krzyś. Nie naciskamy, nie krzyczymy, a dla niego to i tak ciężkie przeżycie. Chyba odpuścimy na jakiś czas. Nie chcę go stresować.
Mała fajna, rośnie na moim mleku jak na drożdżach, lubi spać, ale jak nie śpi, to nie schodzi z rąk. Nie chce już sama leżeć, tylko do ludzi ;-) Gorzej, że popołudniami do wieczora męczy się - jęczy, popłakuje, w każdej pozycji źle i jak się nałoży z kiepskim humorem Krzysia, to masakra.
23may nasz też śpi 1,5-2 h. Zdarza się, że więcej. Zdarza się, że wcale
 
Hej kobietki. Ja dzisiaj pojechałam na izbę bo miałam wrażenie że mi wody ciekną bo tak mokro mi się robiło jak chodziłam ale to jednak upławy bardzo silne. Za to lekarz powiedział mi że mały ma już 1780 co oznacza że ciąża jest 2 tygodnie starsza rozwarcie na jeden palec i szyjka się skraca. Powiedział że po połowie czerwca już raczej się rozpakuję. Trochę mnie tym zmartwił ale cóż lepiej 2 tygodnie wcześniej niż 4 kg dziecko rodzić. No ale stresik teraz mam.
 
Dzisiaj upał, od rana na dworze w ogrodzie zapierdzielam. Mój twierdzi że nie wie o co mi chodzi i wkurza się na mnie że chcę zrobić coś, czego on nie widzi i nie rozumie i to nie ma sensu. Moja wina że chłop nie ma wyobraźni?
 
witam wieczorowo ;)
dziec psi :) rozbójnik straszny z tego mojego chłopaka wszędzie go pełno na krok nie można z oka spuścić:wściekła/y:
Styna usg wagowe nie do końca się sprawdza nie martw się na zapas :)
u nas pogoda dobra ciepło , ale ten angielski wiaterek żeby troszkę ustał byłoby super :)
miłego wieczorku i miłej niedzieli pa
 
Styna dokładnie mi w dniu porodu jak sprawdzali wagę Małego to wychodziło 3800 a urodził sie 3240:)

U nas wczoraj tez ładnie było dzisiaj jeszcze lepiej, bylismy rano na spacerku to Oli pomykał na krótki rękaw:)
 
reklama
Hejka. U nas dziś ciepełko ale za to strasznie wieje!! Mieliśmy dziś jechać do "teściów" ale Igi od rana maruda i padł przed 12tę. Przed pierwszą wstał z płaczem i leciał do łazienki bo sisi i poszedł dalej spać,wstał po 15tej :szok: Ostatnio ma nutę do spania. Potem obiad spacer z psem dziś taki dłuższy i już nam się odechciało jechać do dziadków.

Styna oj lepiej się rozpakować szybciej z nienacka niż potem siedzieć i czekać a może to dziś a może jutro...

Jaipur jak to skąd małosolne z warzywniaka:):) Masz zamiar na urlop w dwupaku przyjechać ??:-D

Matusia nie możesz mu narysować o co Ci chodzi skoro słownie nie kuma???

Mojeszczęścia
rozbójnik powiadasz, pewnie od starszego brata się uczy co??

Alex u mnie w dzień porodu było odwrotnie, na IP mały ważył 3600 a urodził się 3900g.

Ypra to lipa że małą brzuszek męczy.Najpierw Krzysiu a teraz ona:( Ech wiem jak to jest jak dzieciowi o coś chodzi a my nie wiemy o co Igor też nie wszystko pokaże a potem dramat:(

Jutro spotkanko z Bubbles, już się nie mogę doczekać:)
 
Do góry