reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

a u mnie na walentynki serniczek króluje :-)
a co tam :-p

poza tym ..
styna fajnie że Nadia szczęśliwa z wycieczki ! moje dziewczynki też lubią karmić zwierzątka na Farmie, a jak jedziemy do zoo to jest dopiero szaleństwo ! :-)

spadam :=) domek wypucowany , obiadek przygotowany... no więc tylko na męża czekac zostało :)
 
reklama
Persefona mam nadzieje ze z mezem wszystko w pozadku trzymam &&&&&
Dopiero dojrzalam Twoja niespodzianke GRATULACJE!!

Nien zanudzam Was zycze tylko WSPANIALYCH WALENTYNEK:-)
 
Ale jesteście gaduły...
Kiedy ja to nadrobie:-(
Inne watki choc przeczytalam ale tu:-( chyba zrezygnuje i teraz na bieżąco bede sledzic bo jak zaczne kazdej odpisywac to mi nocy nie starczy:-)

jest tu kto teraz:):):)?
 
Andzia witaj moja kochana, nie nadrabiaj za to się przyłącz i pisz co tam u Ciebie?:)

Aina jasne że się stęskni, spróbowałby nie !!!

Poziomka piękny suwaczek. Byłaś w końcu u lekarza?? Dzieciaczek na suwaczku ma niebieskie porteczki, jednak syn czy wierzysz że syn będzie?


 
Hej laski!
U mnie jakby lepiej. Mam tylko nadzieję, że stan mojego umysłu pozwoli być teraz z Wami na bieżąco, bo ostatnie kilka dni podczytywałam, ale nie miałam siły pisać:zawstydzona/y: Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej.
Andzia, witaj i pisz co u Ciebie.
Poziomka, czekam na wieści w sprawie syna:)
 
Witajcie,
ja podobnie jak Madzik, czytałam, ale pisać nie miałam nastroju...
andzia - nic ważnego się nie działo ostatnio, ogólnie mało piszemy, aż smutno jakoś. Ale poszukaj ostatnich postów Persefony :)
jolek - specjalnie dla Ciebie link
Doremi
no, dla innych też, żeby nie było:-D, ja właśnie wysłałam.

A co do Greya - przeczytałam 1, bo mnie wciągnęła, a 2 tylko do połowy i jakoś już mi się nie chce - szkoda czasu. Na mnie niestety to nie podziałało, no może na początku, ale w ogólnym rozrachunku, bardziej mnie ta lekturka zdołowała, niz pomogła:baffled:
 
Hejka. Niewyspana dziś jestem. Niby szybko zasnęłam ale jakieś głupoty mi się w nocy śniły i kręciłam się strasznie przez to:/
Byłam wczoraj na pogotowiu okulistycznym i pani doktor nic nie stwierdziła z tym bolącym okiem.

Lepi specjalnie dla mnie?? Przecież ja nie jem obiadków ze słoiczka ;-) Wypełnione wysłane , dzięki :*
Na mnie Grey w tych kwestiach też nie zadziałał ale fajnie mi się czytało te książki:)

Madzik co się dzieje?? strasznie mnie martwisz :-(

Basiekk
no to szybko Ci dziś dzionek zleci :)


 
reklama
Do góry