reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

hej hej .. coś tu cicho .. czasem ktoś zrobi przewiew.. chyba sie do wiosny szykują wszystkie :-p

nie mam coś weny ... wiadomo ;-) czasu tez nie bardzo ... i tak wpadam na chwile poczytam przywitam się i już :-)
 
reklama
ja mam wytłumaczenie na ten tydzień ;-) styna też :-D
a reszta?? :-p

ja chyba nie będe miała od wtorku neta .. ale nie ejstem pewna co do tego :-) dopiero jutro będe dzwonić
 
ja witam wieczorowo
Alexa clemastinum nie jest syropem przeciwkaszlowym
drosetoux możesz podac jak ma suchy kaszel,są jeszcze kropele przeciwkaszlowe sinecod są super pomagają na każdy kaszel
u nas dziś urodzinowo w bawilandi,łobuzy wybawione
 
Ostatnia edycja:
Cześć u nas znowu coś zaczyna sie dziać Nadia pokasłuje kupiłam flegamine może to coś pomoże. U nas spadł śnieg tzn. nawet trawy dobrze nie pzykryło ale teraz znowu sypie. Nadii rano ubrałam spodnie narciary i kurtałe no i wyszłyśmy po raz pierwszy na śnieg. Dopóki stała na betonie było ok pokazywała śnieg i śmiała się jak weszła na śnieg nagle zaczęła płakać na ręce mi się wspinać no i tyle było z wojarzy po śniegu. Próbowałam ja jakoś oswoic dawałam jej snieg na rece wtedy było ok ale chodzić po nim nie chce.
 
Hejka

smutno mi !!!tak bardzo wierzyłam , że się jej uda Biała Krew
[*] tak mocno wierzącej osoby chyba nie znam .. a tu taki psikus nic nie pomogło , jakie to niesprawiedliwe... nie rozumiem tego , nie rozumiem .... :-(


Buziam Was , zajrzę wieczorkiem :*
 
reklama
Cześć dziewczyny. my już po gościach, laski pojechały po śniadanku. Fajnie było chyba brakuje mi towarzystwa w domku:/ Dziś się popłakałam jak dziewczyny odjeżdżały. Igorek też zadowolony z gości:) Grzeczny był, nawijał i wołał do każdej pięknie "ciocia":) Pięknie pokazywał i robił na nocniczek:) Ech kochany mój szkrabek:)
Muszę się ruszyć i ogarnąć chatę.Mam kupę garów do mycia, łazienkę do sprzątnięcia bo fajkami w niej wali (ciocia pali więc pozwoliłam jej w łazience) pranie mam do powieszenia ale najpierw łazienka się wywietrzyć musi.
Ogólnie doszłam do wniosku że rok bardzo gościnnie mi się zaczął. Najpierw ja byłam w gościach teraz mieliśmy gości i teraz w sobotę jedziemy na weekend do siostry bo szwagier ma urodzinki:)
U nas zima w pełni byliśmy przedwczoraj wszyscy poszaleć na śnieżku,ale radochę Igi miał:)

Dziewczyny nie odniosę się do wszystkich choć przeczytałam wasze wywody przez te dni ... pisałyście normalnie strasznie dużo ;-)
Fajnie że Paula wróciła Futrzaczku buziak dla Ciebie :* Zastanawiam się gdzie nam Jaipur wcięło:confused:
Kochane życzę miłego dnia i uciekam do sprzątania. wdepnę wieczorkiem.


Aaaaaaa właśnie dostałam paczkę ze streetcom z klockami lego :biggrin2::biggrin2: LEGO Duplo Kreatywny Pojazd do ciągnięci (2938278836) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Edit.

Futrzaczku
strasznie mi przykro (*)



 
Ostatnia edycja:
Do góry