reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witajcie bb-babki
cały czas mam nawał roboty, ale przerwa na kawkę i bb musi wreszcie być!:biggrin2:
no to jestem ;)
Spotkanie udane, choć Zochna wczoraj pierwszy raz (tzn. ze 4 razy) wpadła w histerię - ryki, krzyki i łzy o byle co:szok::szok::szok: nic do niej nie docierało, bo nic w tym płaczu nie słyszała... no ładnie, trzeba się uczyc nadludzkiej cierpliwości teraz... rano obudziła się zanim wyszłąm do pracy, zaniosłam ją do M do łóżka i też przeraźliwy płacz, że do mamy, a mama do pracy musiała pędzić :-(. ale nigdy takich reakcji nie było, więc zaczyna się...

Może też przywykła, że z nią byliśmy, bo M miał wolne przez 2 tygodnie, a teraz powrót do szarej rzeczywistości.

Maju - dobrze, że dotarłyście szczęśliwie. Teraz korzystaj ile wlezie ;-), od Polki też;-)

"kolega" zawraca mi co chwilę głowę :wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
W zawiązku z faktem że dostałam ostatnio wielkiego wirtualnego klapsa od jeden miłej Pani,o zniknięciu z forum więc jestem.
Pozdrawiam Futrzaczku :-)
Witajcie u nas jakoś pomalutku leci, dzieciaki czasami chorują czasami rozrabiają ale jakoś dajemy radę,choć uważam że dzień powinien trwać trochę dłużej :-)
Wszystkim chorym maluszkom dużo zdrówka,wszystkim mamusią z dzidziulkami pod sercem dużo spokoju i spokojnej ciąży,a tym zapracowanym- nie naróbcie się kochane:-)
Ściskamy wszystkich i obiecujemy częściej zaglądać.
 
Witam się i ja.
Młodzież śpi. Co my ostatnio mamy ze spaniem to książki można pisać po prostu... Joluś, przybijam piątaka:) Julek ma nowe łóżko, z którego może wyjść, więc za każdym razem jak się w nocy przebudza, to mamy nocne wędrówki:baffled: Dziś małż go chyba 4 razy w nocy odprowadzał. A w ciągu dnia jak już go położę, to powinnam siedzieć przy nim, bo inaczej co chwila wyłazi. Ale twarda jestem, wczoraj chyba 6 razy go kładłam zanim zasnął skubany:)
U nas dodatkowo dokłada się do tego kwestia leczenia, bo mamy salbutamol na oskrzela i piszą w ulotce, ze może powodować pobudzenie u dzieci. Młody lata po tym jak meserszmit, dopiero pół godziny temu zasnął, a wstał rano o 7:)
Ze zdrowiem już lepiej, ale kaszle jeszcze choć nie ma już tragedii. Ciekawe co się w poniedziałek okaże na kontroli.

Paula, miło, że jesteś:) Wpadaj częściej:)
Maja, super, że lot udany:) Dobrze, że jesteście na miejscu całe i zdrowe:-*
Lepi, trening cierpliwości czas zacząć:) Skądś ja to znam:)
Alex, dobrze, że z Olim już lepiej. I rzeczywiście musimy się spotkać w końcu:)
Basiek, chętnie bym coś podesłała Tobie, choć do pieczenia to ja mam dwie lewe ręce:) Mało co mi wychodzi:) Choć może się skuszę na muffinki dziś, bo mi tu ktoś apetytu narobił... :)
Stynka, odpoczywaj ile wlezie. I gratulujemy ząbka:)
Futrzaczku, gdyby coś Ci zostało po tym napadzie, to możesz coś wysłać do mnie:) Super, że ze zdrówkiem u chłopców już lepiej.

To tyle co pamiętam:) Trzymajcie się babole:)
 
Witam się,
jestem z Wami na bieżąco, ale jakoś weny i sił brak do pisania:zawstydzona/y:
Styna przybijamy piątkę, u nas też wyszła górna trójka, może będzie kilka dni spokoju ;-)
Do ogólnych atrakcji dołożyliśmy sobie szkołę rodzenia. Wczoraj 1-e zajęcia, miały być 18-20 a wyszło 18-21:25, bardzo fajnie prowadzone, ale stresowałam się tym, że tak późno i co z Małym.
 
Hejka :-)

Przepraszam że wczoraj mnie nie było ale jaoś tak szybko dzionek zleciał nawet nie wiem ... :-D;-)
dziś równie szybko i przyjemnie , byłam w odwiedzinach u koleżanki z pracy w której robiłam ponad 4 lata temu , potem pojechałam do rodziców bo Szymcio chciał zostać na noc u dziadków.

aha może ktoś chętny na ten napad bo szukam wspólnika ... nie wyrobię sama bo potrzebna większa kasa bo jeszcze jedno weselicho w lipcu mamy , dziś kolega Nas zaprosił :-D;-)

Madzik- to Ci Juluś uciekinier hehe , a zdrówko mam nadzieję że będzie już ok :)
Maja- dobrze że lot minął spokojnie i miło , oby taki cały pobyt :)
Paula- :* fajnie że jesteś :* pisz pisz kochana :*
Joluś- mam nadzieję że goście dotarli szczęśliwie , miłego życzę i :*
Lepidoptera- taki okres buntu i płaczu , Filipek tez tylko mamo mamo :))) he he :* i racja może to też wpływ że razem byliście , dajcie małej kilka dni i powinno być ok :)
Styna- jak tam dziś samopoczucie ?
Jaipur- hallo hallo co tam u Was ? gdzie się podziewasz kochana ???
Matusia- do Ciebie również halo ???

a i jeszcze do paru innych "uciekinierek" hallo hallo ???
 
Hejka!
U nas nocka trochę koszmarna, bo Olinek co chwile się wybudzał przez kaszelek, tak strasznie Go męczył, że az miał odruch wymiotny. Wczoraj bylismy na kontroli niby wszystko ok. Ale ten kaszel mnie niepokoi. Dziewczyny dawałyście może swoim maluchom jakiś syrop na kaszel? Strasznie mi Go szkoda, teraz zasnął ze zmęczenia.

U nas jest istne białe szaleństwo, śniegu masa, i ciągle pada, biedny Olinek tak bardzo by chciał iść na śnieżek i saneczki, ciągle patrzy w okno i mówi "ty, ty". On na siebie mówi "ty" hehe.
 
Cześć laski. Nadia znowu focha pokazuje ale już chyba przywykłam.
Alex na mokry kaszel ja podawałam ambrosol i jeszcze kilka innych ale szczerze nigdy nie zauwarzyłam aby który kolwiek działał.
 
reklama
Ypra właśnie go kupilam a w jakich dawkach Go stosowałaś? My jeszcze na wieczór bierzemy clemastinum, wiec chyba drosetux nie będę juz wieczorem podawać.
 
Do góry