reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

aha napisałam że w menu miałam Twistery z KFC ale to nie takie kupne były :-p żeby nie było :-D
bo robił je mój D tylko w smaku są ponoć takie jak z KFC nie wiem bo ja tam nie jadam :-p ale w przepisie tak było podane że to Twistery z KFC :-p

styna a z czego robis wyciskane soczki?? bo ja np jak dałam marchewki , jabłko + blenderem domieszałam truskawki i banany to wypiły chyba cały litr na raz :-p
bubbles fajnie że Filipek już zaczął wołać na Alusia :-)
Futrzaczku zdrowiej nam ! szybko szybko!
Matusia robiłam z mężem wszystko dzien wczesniej bo 2 dni wczesniej nie miałam w ogóle weny ani siły na robienie , chyba nawet pisałam tu że się czuję fatalnie i mi się nic nie chce :-p i poszłam spać nawet szybko :-D
persefona zdrówka i dla was


ja wam zazdroszczę czasu na książki.. ostatnio jestem tak zabiegana i mam znów głowę zawaloną że szkoda gadać :/
nawet nie mam czasu zgrac zrobionych już zdjęć żeby na sprzedaż powystawiać rzeczy... masakra jakaś :/

u nas ze zmywaniem czy sprzataniem nie ma problemu , małż pomaga we wszystkim bez gadania :-p jak widzi pranie na kupie to sam nawet wstawi , tylko białych się nie tylka bo mu nie kazałam żbey mi czasem nie pofarbował ;-)
jak odkurzyć trzeba to też odkurzy i naczynia zmyje kiedy ja no sprzatam coś innego a lezą w zlewie , choć u nas zmywa się na bieżąco po jedzeniu to nie ma nigdy dużo zmywania ... no jedynie sama podłogi zmywam bo D nie lubi zmywac podłóg ... a tak to jak ja nie mam jak to on bez problemu zrobi co trzeba :tak: nie mam na co narzekac ;-)



 
reklama
Witajcie babki,
majowa - własnie o to mi chodzi, o taka przytulankę, co dziecko samo sobie wybierze, nawet pieluchę. u nas ukochany był po prostu smoczek, ale latem odstawilismy.
bubbles - u nas mycie codziennie, wieczorem zawsze, w ciągu dnia, nie wiem, bo mnie nie ma, M mówi, że czasem rano jej umyje, niania też. Zochna niechętnie otwiera buźkę - różnie, więc z różnym efektem, ale myjemy. Zosia zawsze mówi ZIAJKA i chętnie połyka pastę ;)

u nas ze sprzątaniem równouprawnienie, choć najczęściej do M należą podłogi, do mnie kuchnia, zawsze kurze i prasowanie (czasem M koszulę sobie przeprasuje jak już musi), łazienka- różnie. na co dzień M jak trzeba umyje gary, zajmie się zmywarką, ale maszynki nie ruszy, blaty też pozostawiają wiele do życzenia. ale dobrze, że robi, staram się nie krytykować, bo przestanie ;)

dobra, nie pamiętam co jesczzce. zaraz koniec pracy, fajnie :)
 
Tak Jolunia! bede w Gdyni! :) i spotkamy sie na pewno moja Kochana :*
Bede tez we Wrocku i jeszcze zamierzam w okolice Karpacza uderzyc. Zamierzam spedzic w PL 3-4 tyg. :))

p.s. zaraz musimy wychodzic do lekarza, a tu Filip usnal mi na rekach :baffled:
 
Witajcie,
ale mnie dzisiaj mały rozrabiaka mało nie wykończył. Gotowałam w kuchni, mały albo przy albo do niego zaglądałam. Aż nagle patrzę, a on w salonie po skórzanej kremowej kanapie maże :szok: Było już ciemno, więc zapalam światło i co widzę, cała kanapa i to dosłownie pomazana fioletowym długopisem. Załamałam się, zaczęłam próbować wszystkich specyfików po kolei. Z fioletu zrobił się czerwony, widok tragiczny. W końcu trafiłam na wodę kolońską małża z Turcji i wiecie co puściło :rofl2: Teraz to ja mogę profesjonalnie meble skórzane czyścić i brać grubą kasę :-D A tak na poważnie idę do krawcowej by mi uszyła coś zdejmowalnego na ten narożnik, następnego razu nie przeżyję. Już widzę moją dwójkę z szalonymi pomysłami :szok:
Hej!
Ypra, a wkleisz nam jakieś zdjęcie malutkiej?:) <prosi ładnie> :)
Z ostatniego usg nie mam ładnych zdjęć, wkleję z poprzedniego, przełączył na chwilę na 4 d. IMG_8217_1.jpg
Proszę o przepis na 3bita :-)

Ypra imię już wybrane? Super, że wszystko ok:)
Julianna, o ile nam się nie odwidzi ;-)
Wykończona jestem i już nic nie pamiętam.
Życzę dużo zdrówka i żeby dzieciaczki za bardzo nie łobuzowały :-)
Nasz ostatnio mocno szaleje, a w nocy nie daje się wyspać. Może to przez to, że poprzedni i ten tydzień - ciężki i napięty i Mały się rozregulował :baffled:
 
Ypra to Ci Krzysiu atrakcji nie szczędzi:):)
Malutka przesłodka...jeszcze tak niedawno my takie zdjęcia z wizyt przynosiłyśmy:)
A imię też piękne:)

Karolka rozgrzeszenie dane, czekamy do poniedziałku:)
 
reklama
ja zaś tylko na chwilkę... :-(

chora nadal - katar okrutny , do tego wylazło mi dziś zimno na ustach , ból głowy cały czas ehhhh :((((

postaram się może jutro coś więcej napisać o ile w miarę mnie puści...

buziaki miłego wieczorku :*
 
Do góry