reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam Nadia po półgodzinnej walce zasnęła. Więc usiadłam na 5 minut i lecę obiad wstawić. Brzydko dzisiaj, zimno i wieje jak diabli. Do późńiej papa
 
reklama
Melduje sie szybko
Zreszta, co pisac jak tu nikogo nie ma...
I nastroj do d..
Jestem wykonczona nerwowa.. do zakladu zamknietego to mi niewiele brakuje chyba. :-(
Ide kapac zaraz czorta mojego, moze da mi chwile wytchnac..
 
Jestem i ja. Widze nastroje nie najlepsze...
U nas tez lipa, ja chora, maly chory wczoraj bylismy u lekarza ploca ma czyste ale kaszel meczy go niesamowicie :no:

Mam prace na tydzien, przeprowadzanie ankiet z firmami przez telefon po polsku, dobre i to wpadnie troche kaski na Swieta :blink: tak czy inaczej caly czas szukam dalej.
 
Witam się,
ale dzień szybko zleciał, jedynie dłużyło mi się u lekarza.
Melduję się z przepyszną kawusią:)
U nas wszystko ok, wczoraj kupiłam w biedronie dużą śmieciarę Wadera na Mikołąja dla Oliwierka.
Musimy chyba iść do stomatologa z Olim bo wydaje mi się, że ma przebarwienia na jedyneczkach.
Styna dobrze, że Nadinka czuje się już lepiej. A apetyt widzę, że Ci dopisuje.
Ypra byłaś już na połókowym usg? A jak maluszek kopie już mocno?
Pozdrawiam:)
Ja z kontrolą u dentysty u Krzysia nie będę się śpieszyła, już widzę jak robi podkówkę i za Chiny buzi nie otwiera :-D Tak na poważnie, to mi go szkoda, z czasem myślę, że uraz do lekarzy mu minie.
Miałam właśnie dziś połówkowe, taki prezent na moje urodziny :-) Siusiak nie urósł, trochę mi szkoda, ale z 2-ej strony się cieszę. Waży już prawie 400 g. Termin bez zmian 8.04. A ułożona nóżkami do dołu, kopie mamę w pęcherz.
Styna cieszę się, że z Nadią już lepiej :-)
Mały mimo spaceru nie spał, za to teraz już usnął. Co za miła odmiana. Ciekawe do której pośpi.
Karolka dużo zdrówka!
 
basiek menu na urodzinach to:
schabowe w sezamie, twistery z KFC , nóżki tradycyjne z kurczaka , sałatka meksykańska, sałatka z fetą , szynka z serem zawijana, pomidorki i ogóreczki ze szczypoirkiem i cebuką, galaretka tęczowa, tort teczowy , ciasto z makiem i kremem, kulki z kremem ,przystawki jakieś jeszcze chipsy , słodycze: m&m , jakieś żelki , tęczowe paseczki , paluszki chrupki , ciasteczka i wiele innych słodyczy :-p no i pełno owoców oczywiście żeby nie ybło zwe tylko słodyczami dzieci zapycham :-p
w sumie jeszcze było coś z mięsa ale nie pamiętam co :/ musze zdjecia oblkuać :-p

styna ja też daję łowicz albo wyciskam z marchewek i innych owoców i wychodza pyszne :-) ale zawsze musi być banan bo dziewczynki uwielbiają :-)

impreza udana była , Viki zadowolona z gości , z prezentów , goście zadowoleni z imprezy :-p m
y zadowoleni ze wszystkich :-D haha i było super :-) a prezenty wszystkie trafione więc moja mała zadowolona jak najbardziej i uradowana że aż tyle dostała :-p

matusia no tą 1 galaretkę dałam dziewczynkom na podwieczorek i zaczęłam robic 2 i wyszła super :-)
maja a co taki zły humor?


 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja...widzę, że i Wy w kiepskich nastrojach...mnie coś bierze, mam stan podgorączkowy bolą mnie jakby nerki i do tego mam wieeelką ochotę na śledzie. Muszę jutro kupić bo nie przeżyję :-D Kuba dzisiaj w miarę grzeczny, już smacznie śpi. Ja też zaraz zmykam bo padam dziś.

Vi super, że impreza się udałą :) I menu przepyszne :-)
Zdrówka dla wszystkich kaszlaków i innych chorowitków!
Uciekam, miłego wieczorku babeczki :*
 
jolek, jolek, Ty mnie nie stresuj...:) Mam nadzieję, że te wszystkie dolegliwości to tylko zbieg okoliczności, w końcu na objawy i tak byłoby za wcześnie. Tak, i tego będę się trzymać :tak: Na drugiego maluszka jeszcze stanowczo zbyt wcześnie...
 
Majowa trzymaj się czego chcesz a co będzie to się okaże:-D:-D:-D No ale ja trzymam kciuki aby było po twojemu.
Vi no wyżerka super. Dobrze że wszyscy zadowoleni szczególnie Viki. No a soczek wyciskany mojemu dziecku nie pasuje od jakiegoś czasu sama spijam po niej.

Ja podejrzewam anemie u siebie. Źle się czuję ciągle bardzo zmęczona jestem, zrobienie kanapek do pracy dla P mnie zmęczyła i musiałam usiąść:szok: kręci mi się w głowie co chwile. No i mogę spać cały czas.
 
reklama
stynka a ciśnienie masz ok? Ja w ciąży minałąm bardzo niskie ciśnienie i też często było mi słabo i kręciło mi się w głowie...bierzesz jakieś witaminy z żelazem? No tak co będzie, to będzie :) Chociaż z drugim dzieciątkiem chciałąbym zaczekać aż skończe studia i jakąś pracę znajdę. Tak się trochę ustabilizować chciałam...A co ma być, to będzie :tak: Witam Was porannie Mamusie majowe, udanego, spokojnego dnia. Ja zmykam na uczelnię...
 
Do góry