reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Matusia ma gość fantazję trzeba mu przyznać:tak: ale ile kasy wybulił to już jego, no chyba, że to znajomi z fejsa heheh:-D Super walentynki dla rodzinki przygotowałaś:tak:
 
reklama
Dopiero co nadrobiłam maj. I juz jestem zmeczona, może jeszcze cos poczytam na innych wątkach i uciekam bo się przeziębiłam na tym wyjeździe, mam straszny katar i taki duszący kaszel. Oby tylko Oliwierek nie podłapał ode mnie .

Alex, to się trochę wyrwałaś. A Oli spał ładnie w nowym miejscu?
Tak oderwałam sie trochę. Oli spał tak jak zawsze, czyli częste pobudki. Każdy podziwiał jego włoski. Ogólnie bardzo był grzeczny. Tylko podróż w pierwsza stronę trochę przeżyliśmy bo prawie pod koniec Oliwierek zaczął strasznie płakać, cały był mokry, on ogólnie nie lubi jeździć, no ale jakos dojechaliśmy. Z powrotem było juz lepiej.
 
Alex, zdrówka. Zrób sobie jakąś mieszankę domową np miód+czosnek+sok z cytryny.
agacio, myślę ze z tymi zaręczynami to jakiś program był. Ale się wzruszyłam bardzo, razem z panna młodą.
Żelka, lisiczka znakomita. Świetnie wyglądasz! A skąd takie zdjęcie od razu wyczarowałaś ładne?
 
Matusia A skorzystałam z okazji, że po fryzjerze i pykłam u fotografa :-D:-D. Do dowodu będzie i prawa jazdy :tak::tak:
Alex bo Oli ma włoski cudne, takiego uroku zalotnika mu dają razem z tymi pięknymi oczyskami, że wcale się nie dziwie że każdy się zachwycał. Dobrze że w drodze powrotnej, Młodzian był spokojniejszy :tak:
 
Chyba zaraz pójdę spać bo leżę już na kompie prawie:sorry2:
Coś mi się dzieje dziwnego ze szczęką jak ziewam to z prawej str. na zawiasie coś przeskakuje i dolna szczęka jest jakby przesunięta, dziwne uczucie jak mam zamknięte usta to dolne zęby nie pasują do górnych:baffled: poczytam jeszcze w google co to może być??
 
matusia wyciskaczu łez ty! nie masz litości! mój M oświadczył mi się, gdy smażyłam kotlety w kuchni!!! między jednym przełożeniem kotleta a drugim!!! :wściekła/y::-D:baffled:...:sorry2:
 
haniagaj, ja też muszę chleb upiec, bo mi się zakwas zepsuje, ale chęci brak.
bra, jaki ten M romantyczny :-D
agacio, moja koleżanka z biurka naprzeciwko tak ma czasem , nawet jak je to jej przeskakuje, a potem już jest ok i po czasie znowu tak jej pstryka. Ale ona się śmieje z tego i nigdzie nie chodzi, bo mówi że samo się niedługo naprawi :-)
 
bra :-D:-D:-D:-D:-D romantiko jak nic.
Moj M oświadczył mi się w Kazimierzu Dolnym :) (wiedzialam, że jedziemy mi się oswiadczać) - zabral mnie na spacer nad Wisłę, myśle sobie oho zaraz będzie klękał. Chodzimy ze 40 min, zimno sie robi, a ten nic ... myśle sobie speniał :-D:-D Idziemy na kolacje, patrze przy drzwiach wielki bukiet róż *_* myśle dla mnie dla mnie ... niestety nie były dla mnie. Zjedliśmy pogadalimy, no to wracamy do pensjonatu. Ja zawiedziona na maxa :-D:-D:-D. Wchodzimy do przedpokoju, a tam cimno tylko świeczki się palą wszędzie ... Ja tempa strzała, mówie do M ... Ty zobacz jaki fajny ciepły klimat mają, tylko ja tak na noc bym się bała zostawiać że się chałupa sfajczy :-D:-D:-D Nie zajarzyłam o co kaman, do póki nie weszłam do pokoju. Cały w świecach, kwiatach i z winkiem na stole :tak: Zatkało mnie (jak nigdy).

Agacio tak to jest na starość zawiasy zaczynają skrzypieć :-D
 
reklama
Ja ostatnio piekłam chlebek tyle, ze bananowy dla Mikołaja:-p
oświadczyny były jak wyszłam ze szpitala z Maciusiem i musiałam leżeć...
oj nie zapomnę miny K. jak do mnie poschodził:-D


jej, nie mogę takich rzeczy czytać więc nawet nie wchodzę:no:


Bra, nieźle:-D

Żelka ojj piękne to musiało być:-)
 
Do góry