reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Witajcie, dzieki Jolek jestem z powrotem o ile mnie jeszcze pamietacie :) Przez to, ze tak dlugo mnie nie bylo wpakowalam sie na forum kwietniowych dzieciaczkow, a przeciez mialy byc majowe. Zakrecona jestem na maksa.

Jolek Lena ma katar juz ponad tydzien a podobno katar trwa tylko tydzien. Juz nie wiem co mam jej na to dac. Psikasz czyms do noska?
 
reklama
Oj to musze sprobowac bo pare osob mi to polecalo. Jade do Polski za pare dni to sie zaopatrze w rozne medykamenta. Ten katar jest wykanczajacy bo ani jesc z piersi ani z butelki, tak i tak zle sie oddycha Lence. Dobrze, ze ona wszystko inne tez je, bo glodna nie chodzi. O dziwo w nocy jakby kataru nie bylo.

P.S. Dzieki Jolek, ze mnie zmobilizowalas do powrotu. Naprawde sie stesknilam i ciesze, ze jestem z powrotem.
 
Adeczko no w końcu do nas trafiłaś:):) Daję Igorowi Nasivin.

Rozejrzyj się po majowych tematach i poprosimy o wstawienie zdjęć Lenusi na wątku zdjęciowym. Chcemy pooglądać to Twoje cudo:):)

Aaaaaaaa i nie uciekaj już nam :)
 
bra Ja tez duuuuuuuzo mroze tesciowej sie nie podoba ze robie tak z zupkami dla malej :) szkoda tylko ze bialego sera i jogurtow sie nie da zamrozic :)

86ania Psycholog to tez bardzo dobry pomysl, polecam tez telefon zaufania zawsze mozna szybko sie wygadac i otrzymac porade specjalisty w chwili kryzysu jak na forum bedzie nas malo :)

Ja tez przy pracy mala ladnie sie bawi wiec choinka polegla :)
 
witaj ponownie adeczko ;) napisz jak Lenusia, wstaw fotki :) zdrówka dla malutkiej , katar to okropne pieruństwo
 
Ania polecam Ci meliskę do picia w dużych ilościach i jak czujesz potrzebę to idź do lekarza. Masz prawo być przemęczona.Teściowie dają się we znaki, mąż nie lepszy zostaje Daruś.Pamiętaj,że on kocha Cię najmocniej na świecie, czystą bezgraniczną miłością i coby nie było Ty jesteś dla niego najważniejsza. Staraj się opanować nerwy w stosunku do niego, bo nie zasługuje na to żeby mu się obrywało za dziadków lub tatę!
 
dokładnie joluś. ąniu Daruś na ciebie nie krzyknie,nie szarpnie, to bezbronne dziecko. wszelkie negatywne emocje w stosunku do niego będą procentować ;( dziecko zachowań uczy się od rodziców. jesli jest świadkiem kłótni w domu to trudno się dziwic,że później jest niespokojny. także aniu spokojnie, to tylko niewinne dziecko.
 
reklama
Anusia popieram dziewczyny, ja wiem, że czasem ciężko jak dziecko marudzi czy płacze. Ale staraj się zachować spokój. Tłumacz sobie, że Daruś jest niczemu winien. A jeżeli na niego krzyczysz boi się i czuje się zdezorientowany bo najbliższa mu osoba krzyczy na niego.

Ja też dzisiaj mam wyrzuty:dry: Mam ustawiony na telefonie budzik i mam cichutko, żeby nie obudzić Martynki, dzisiaj rano zadzwonił, wyłączyłam, schowałam go pod poduszkę i wzięłam Martyś do karmienia. Podczas karmienia zadzwonił mi telefon o 6 rano (!) i malutka się wystraszyła i zaczęła bardzo płakać. Nie mogłam jej uspokoić. Bidulka moja. W końcu mi się udało, to mąż na mnie nakrzyczał, że nie powinnam kłaść telefonu pod poduszką. Ma rację, po prostu nie pomyślałam, że o 6 ktoś może zadzwonić.
 
Do góry