reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Troche nasypalo w Poznaniu przez ta noc bedzie sie gorzej prowadzic na spacerku :) ale nie ma mocnych szkodnika
trzeba przwietrzyc ;)




Dziekujemy za zyczenia wyklikalam juz suwaczek wiec bedziecie wiedziec dokladnie ile moja maluda jest na tym
swiecie ;)


Z tym ubieraniem to faktycznie jak mam gdzies isc to jest problem moze nie ze wzgledu na wage ale brak pewnosci
czy bede w tym wygladac dobrze.




styna To faktycznie temperatury macie neco lepsze niez my, u nas dzis w nocy kilka cm sniegu nasypalo bedzie sie
woz gorzej dzis prowadzil :)
Tak to jest dzieci sa bardzo rozne jedni maja lepiej inni gorzej, ale mysle ze nie ma sie co przejmowac
trzeba sie cieszyc ze ma sie zdrowego dobrze rozwijajacego brzdaca a reszta sama przyjdzie :)
Dlugo juz mieszkasz za granica?
To jestes tez w sytuacji takiej ze babcia nie jest pod reka?


jaipur Wiesz zawsze mozesz opracowac taki test :) mysle ze szybko by sie przyjol ;)
To tez masz nie fajne wdowienstwo a jestes sama w domu z maluda?




mloda... To zdolne masz dziecko, moja tez sie lapie ale naszczescie jeszcze nie zdolala go rozlozyc na
czynniki pierwsze ;)
rozstanie jest napewno trudne dla malego ale coz trzeba


agacio Pewnie nie zauwazyli krwi duzo kto by szukal dodatkowej roboty :) szkoda tylko ze teraz ja mam problem.
Z mezem to rzeczywiscie tez nielubie zostawac sama bo zawsze wtedy mala ma jakies kryzysy i potrzebne drugie
rece :) a babcie 60km stad ;(
A ty sama czy masz kogos do pomocy w tym czasie?


Matus Roznica wieku miedzy dziecmi u ciebie to kwestia przypadku czyz tak mialo byc?


jolek27 Spostrzegawcza jestes ale juz sie poprawilam :)


bra00721 Podziwiam mnie kiedys maz chcial przyzwyczaic do takiego schematu9on bardzo nie lubi zakupow temu
jezdze sama po co biedak ma sie stresowac lepiej niech odpoczywa z coreczka w domu ;) )
ale ja jakos listy zakupow na miesiac nie
potrafie opracowac pozniej mi sie rzeczy psuja, tak raz na tydzien musze jechac.
Jak ty to robisz?
Rozumiem siedzenie w domu to dla mnie tez ciezki temat ostatnio chcialam wyjsc z domu popracowac na umowe zlecenie
wtedy maz bylby z mala i nikt obcy nie musialby sie nia zajmowac, ale niestety pracodawca chce pol etatu wiec klops,
Z jednej strony ma sie to czego sie chcialo i jest wielkie szczescie, ale z drugiej czegos brak.


Z krzykiem tez tak mamy nie wiem co te dzisiejsze dzieci takie nerwowe sa, jak babcia mi opowiada to kiedys nie
bylo takich problemow.


86ania Witaj tez tak mialam, jak placze lub niechce jesc to mi sie wydaje ze jestm zla matka.
Daje to bardzo po ambicji, kiedys mi sie wydawalo ze milosc do dziecka zalatwi wszystko dzis wiem ze
jest inaczej. To dziwne ze tak czujesz bo za nic w swieceie nie chcialabys zeby stala mu sie krzywda,
musisz troche odpoczac ztaesknic za dzieckiem i codzien wmawiac sobie ze jestes szczesciara bo przeciez
nie kazdem dane jest miec takiego cudownego zdrowego brzdaca. Pisz bede starac sie pomoc.
 
reklama
Ania, tak jak dziewczyny piszą. Przede wszystkim musisz odpocząć. W Twojej sytuacji to szczególnie ważne, żebyś sama sobie mogła trochę czasu poświęcić. A jak tylko czujesz, że powinnaś się wybrać do specjalisty to idź, wizyta u psychologa to nie wstyd, a na pewno pomoże wiele spraw uporządkować. ściskam Cię mocno.
 
krklisz kupuję wszystko : mięsko, kiełbaskę, chlebek, ser i ... mrożę :-D uwielbiam mrozić i rozmrażać :-D od kiedy robimy takie zakupy, praktycznie nie wyrzucamy jedzonka :tak:

aniu dziecko to największy skarb jaki mógł nas spotkać, jesteś wspaniałą mamą, najwspanialszą dla swojego Darusia. jesteś dla niego najbliżsą osobą, więc w kim będzie miał oparcie jak nie w Tobie... dlatego tak jak piszą dziewczyny, jeśli masz wrażenie,że wariujesz, zostaw malucha pod dobrą opieką i wyjdź z domu. buziaki
 
Haribo, chciałam się zapytać Ciebie, ta "Psychologia dziecka", którą Tymek ostatnio zjadał, to jest ta Schaffer'a? Polecasz? Bo się zastanawiam czy jej sobie nie kupić. Jaki okres dzieciństwa ona obejmuje?
 
Witam babeczki:-)

Poczytam co tam u Was i zmykam jeszcze na chwilę popracować;-)

Jolcia mi się coś zdawało że wczoraj Adeczka na kwietniówkach pisała?
Karolq siły życzę i zdrówka dla Zuzi oby katarek przeszedł a ząbki urosły szybciutko:tak:
Ania oj..... jak dziewczyny radzą weź obie urlop od Darusia wyjdź gdzieś sama choćby na spacer, a zobaczysz że jak wrócisz do pracy to na skrzydłach będziesz lecieć do domu:tak:
Krklisz jak jestem w pracy to moja siostra jest z Frankiem, w sumie ona napewno chętnie by mi pomogła, ale ma też swoje życie więc niech dziewcze zmyka na randki;-) Mąż dziś już wraca także git, ale to nawet nie chodzi o to że z dzieckiem sobie nie mogę poradzić tylko tęskniusiam za chłopem;-)

Z racji tego że wczoraj zrobiłam tylko ogórkową wstąpię tradycyjnie do świata pierogów;-)

Kurcze mam ważne zamówienie w pracy b. pilne i nie mogę znaleźć tarnsportu z HDSem, ale pitolę jak nie znajdę w ciągu tej pół godzinki niech koleżanka szuka.
 
Ostatnia edycja:
Hej babetki, melduję się i ja:tak:
Dzisiaj już humor odrobinkę lepszy, ale roboty full i przeczytałam Was pobieżnie:baffled:. Martysia wczoraj była bardzo grzeczna z babcią, a dzisiaj wstała tuż przed moim wyjściem do pracy i mogłam ja wyściskać. Jeszcze dzisiaj i jutro i weekend <jupi>:rofl2:.

Jaipurek - mam nadzieję, że nie gniewasz się za te jaja. Twój nick kojarzy mi się tak dlatego, że niezła jajcara jesteś:rofl2: <w sensie żartowniś>
Agacio podziwiam , że gotujesz obiad na dwa dania, ja zawsze na jedno:zawstydzona/y:, a czasami gotuję jedna zupę na dwa dni:zawstydzona/y:
Ania - popieram dziewczyny odpocznij od małego, zostaw go mężowi lub dziadkom. Odsapniesz trochę i od razu świat nabierze kolorów
Bra supcio, że zakupy się udały:-), jak Cię znam to pewnie se coś słodkiego kupiłaś:happy:. My też robimy raz na m-c potem ewentualnie dokupujemy drobiazgi. Ale potrafimy zostawić w markecie nawet 500 zł:dry:.
 
Hej :-)

Wczoraj cały dzionek w nowym domku byliśmy , mebelki skręcaliśmy , Filipcio coś troszkę gorączkował biedaczek taki nie swój był wydaje mi się że na kolejne zębolki - zobaczymy będę obserwować a Szymcia mama moja odebrała i był u nich.
a i jeszcze mój mężulek czymś oko zapruszył wczoraj albo nie wiem co za licho :no: ale dziś obudził się z podpuchniętym i czerwonym i chyba musimy podjechać do okulisty !
i dziś urodziny jego chrześnicy i jeszcze do wypożyczalni strojów musimy podjechać bo Szymcio ma jutro bal przebierańców i nie wiem jak My się wyrobimy z tym wszystkim... :baffled:

Aniu- tulę mocno i rozumiem :* każdy ma czasami gorsze dni i chwile słabości! cieszę się że wykupiłaś sobie karnecik :tak: , pamiętaj że jesteś wspaniałą mamą :* , zaangażuj bardziej rodzinę do pomocy :tak:
Maju- Ciebie też mocno tulę :* , pamiętaj że masz Nas :*

przepraszam że to tyle ale zmykam dokończyć kuchnie sprzątać jak się wyrobię przed wyjściem po Szymka to wpadnę jeszcze.
 
Madzik Tymek zjadal Vaste (obejmóje okres od narodzin do wieku szkolnego)(chyba juz nie do kupienia w ksiegarniach i helen bee "Psychologia rozwoju czlowieka"- to jest przekrojówka wielkie knigi to są, ale wyczerpują temat. Zależy na czym Ci zależy :-pfajna jest z serii Psychologia rozwoju czlowieka Harwas-Napierała, Trępała - Rozwoj emocjonalny to jest 3 tom serii - skondensowana wiedza, ale przedstawiona typowo w formie podrecznikowej.
Ide chyba na 2 specjalizacje (jako wolny sluchacz) z psychologii rodziny to pewnie cos wyhacze ciekawego, to dam znac.

Bo ze starych zajec z wychowawczej nie pamietam z czego korzystalismy bo baba bez polotu była :p

edit:
znalazłam Vaste do pobrania w pdfie http://www.wrzuc.to/4jPmkv.wt
[url]http://lubimyczytac.pl/ksiazka/76842/psychologia-dziecka

[/URL]
 
Ostatnia edycja:
basiek nasze zakupy wczoraj to 700 zł, ale tak jak pisałam, w ciągu miesiąca juz niewiele musimy dokupiować, bo mamy i jedzonko dla Lenusi i dla siebie :) a słodyczy nakupywaliśmy, oj tak... oj tak :-D:-D:-D właśnie wcinam ciastka, oj... widac już dno opakowania :sorry2:
 
reklama
Melduję się i ja. Młody wstał z kaszlem ja z kararem.. mam nerwa. Spać wczoraj się położyłam po 1szej ale zasnęłam dopiero około 3ciej. Uciekam bo młody marudny od rana!!!!
 
Do góry