reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Ja nie wiem jak to jest że jak Szymcio w przedszkolu to czas mi biegnie jak szalony :szok: idę się zbierać już po niego a Filipek zasnął dopiero no nic pośpi w wózeczku :tak:
kuźwa tylko patrze przez okno a tu pada a ja nie mam parasola bo został w samochodzie:no:
 
reklama
Witam się i ja-chora i zasmarkana;-)
U nas zimno i deszczowo. Wybaczcie,że zaglądam tu rzadziej,ale mam tu niezłe zamieszanie:dwójka chorych dzieci plus ja sama,więc łatwo nie jest.
wisienka fajnie,że mała nauczyła się do smoczka.Zawsze to łatwiej.:happy:
jolek trzymam kciuki za rozmowę. Jak to załatwisz,to na pewno ci ulży:tak:
aina ja też marzyłam o skrzypcach na slubie i mój M zrobił mi właśnie taką niespodziankę,że załatwił skrzypka do kościoła i zagrał nam Ave Maria...ahh :rolleyes:powstrzymywałam łzy wzruszenia...
Żelka wierzę,że twój ślub również się uda i będziesz miała cudną pamiątkę:tak:
Ehhh u mnie niedługo stuknie 5 lat stażu małżeńskiego...jak to ten czas leci...:szok:
mloda nasz brzdąc też uwielbia towarzystwo. Jak sobie pijemy kawkę,to siedzi na kolanach i guga :-) No trzeba poplotkować przecież;-)
karolka cieszę się,że z pieskiem lepiej:tak:
Kamcia gratulacje z okazji przeprowadzki:-) no i zakładaj tego neta czym prędzej:tak:
Futrzaczek zdjęcia wstawię ale dopiero za jakis czas,bo gapa ze mnie i aparatu nie wzięłam.Więc jak zdobedę od pary młodej to dopiero wkleję jakieś ;-)
 
Bry :happy:

Wszystkim naszym okrągłym miesięczniakom moc buziaków :-)

A młodym żonkosiom i żonkiniom szczęścia na nowej drodze :-) (w sumie starej, co to za nowa co już trwa kilka lat, hłe hłe hłe)

Joluś współczuję wizyty w robocie, ale co zrobić, trzeba zacisnąć zęby i pedałować. Potem odetchniesz.

Zdrowia dla wszystkich rozchorowanych i zakatarzonych (szczególnie myślę o Bubbles nadal):tak:


Moja dzieć ostatnio ma zawirowania ze spaniem, wstaje o 6 i nie chce spać dalej, także nawet niespecjalnie mam ochotę na BB taka jestem padnięta wieczorami. dzisiaj moje zmęczenie osiągnęło szczyt i rano po 6 odłożyłam do łóżeczka i niech sobie leży, a ja do wyrka. A co, w końcu każdy ma jakiś limit cierpliwości. Po kilku pokrzykiwaniach i monologach nastała błoga cisza, przerywana co jakiś odgłosami purchawki... W końcu o 9 wstałam bo ile można spać, zaglądam do łóżeczka i co widzę?
kocyk.jpg
 
Witajcie po weekendzie,

u nas lepiej. Zosia znów jest sobą ;). Uśmiechy na lewo i prawo, jak tylko się wyśpi, to tryska humorem. W sobotę byliśmy u znajomych, droga w każdą stronę ok. 2 godziny - mała na szczęście super zniosła podróż i oczywiście wszyscy byli nią oczarowani, bo zachowywała się wzorcowo:-D

aina, żelka - życzę spokoju! Za tydzień bedziecie już wspominać to wspaniałe wydarzenie...

jolek - współczuję. Ja zawsze muszę sie duchowo nastawiać na rozmowę z szefową, a i tak wszystko zależy od jej humoru...

u nas pogoda beznadziejna, mży i zimno - nie ma jak iść na spacer...

persefona - współczuję beznadziejnego samopoczucia na weselu

wszystkim choruszkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;)
 
uff wróciłam od dentysty :tak:miło nie było, ale przeżyłam.

Mała zasnęła tak ją babcia wymęczyła:-)
Hope niezły widok zastałaś:-) i purchawka jak się obudziła pewnie szczęśliwa bo się wyspała:-)
Persefona, Futrzaczku zdrówka dziewczyny
Joluś trzymam kciuki za rozmowę w pracy. Będzie dobrze, choć wyobrażam sobie, że nie łatwo.


Lepi super, że dawna Zosia powróciła, moja też ma czasami gorsze dni, ale zawsze powraca grzeczna i poczciwa Martysia:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kamcia to szybko zakładaj.. Ja jak się przeprowadzałam to w ciągu tygodnia neta miałam. Jeszcze kartonów nie miałam wszystkich rozpakowanych i meble jeszcze nie wszystkie zakupione..ale necik już był :-D
nie da tak rady bo musimy sie rozpakować już do środy!! bo D ma urodzinki .. i robimy imprezkę :-p

hope jagodzianka slicznie śpi ..
ale ...https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-maju-2011-f370/slodki-sen-naszych-pociech-51149/ ;-)


poprzednie wątki na inne tematy poprzenosze wieczorem bo teraz wstały dziewczyny i DS wrócił z pracy też
 
Ostatnia edycja:
gratulujemy ząbka!!! :)

A ja się żegnam na najbliższe dwa tygodnie. Jutro idziemy na szczepienia i znikamy na urlop do dziadków! Czeka nas 9 godzin podróży, aż się boję jak młody to zniesie. Zamość nadciągamy :)

Trzymajcie się!
 
reklama
Do góry