reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

dzień dobry bardzo!
Jolek nauczona doświadczeniem sprzed dwóch lat ewakuuję się z 3miasta :) dobrego weekendu i pozdrowienia z Mielna!
mloda_i_piekna ja ostatnio byłam u lekarza z tymi włosami bo wypadaja mi garściami a ze względu na problemy sprzed ciążą (łysienie plackowate) przeraziłam się że to powrót ale usłyszałam, że to nic strasznego i każda kobieta musi to przejść. Jedna przechodzi to mocniej, inna słabiej ale trzeba jeść dużo witamin i ewentualnie szampony wzmacniające!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bubbles - gratulacje dla synka, dzielny chłopak :)

A ja coraz bardziej niewyspana, Mikołaj budził się 5 razy co godzinę, no myślałam że mnie coś trafi na miejscu. A o 4 nie chciał już cyca, nie chciał smoka, przy tuleniu się wyrywał to go odłożyliśmy do wyrka i pomruczał, postękał sam do siebie i zasnął na 3,5 godziny. Oby morskie powietrze mu posłużyło bo to co się dzieje to jakaś masakra.

Co do powrotu do pracy to się wahamy co tu zrobić, muszę się wybrać tam i pogadać z szefową. Jeśli mam wrócić od stycznia to cała wypłata pójdzie na żłobek prywatny lub opiekunkę bo wtedy bym na pół etatu wróciła. Jeśli da radę wziąć wychowawczy to wracam od czerwca, ale rpzez te pół roku muszę sobie wtedy jakieś zajęcie znaleźć żeby nie oszaleć. Gdybym chociaz paznokcie umiała robić czy coś, ale niestety.
 
Witajcie :-)

daria głos oddany
jolek zlot żaglowców - już od dawna byśmy z mężem chcieli pojechać. Niech tylko mały troszkę podrośnie.

U nas ze spaniem bez zmian tak jak często się budził tak się budzi. Ostatnie 2 noce o 4 leciałam do kibelka, strasznie brzuch mnie bolał i nie wiem co to może być. No i mały też się rozbudzał, więc się bawiliśmy a dziś mój zabrał go na spacer a ja mogę coś zrobić.
Wczoraj przed kąpielą i w trakcie mały strasznie płakał. A po kąpieli to już był straszny krzyk. Chciałam już lecieć do szpitala bo na ost. szczepieniu lekarz powiedział, że mały ma chyba przepuklinę i jak będzie strasznie płakał, to przyjść. Nie wiem ja tam nic nie widzę, ale to jego gadanie zrobiło swoje i się martwię. Myślę że to albo ząbki albo problem z kupką - jego rekord 7 dzień bez kupki :-( Nawet jabłko nie pomogło.
 
Ostatnia edycja:
Witam,
u nas wczoraj pogoda dopisała,więc posprzątałyśmy z Gabi pokój,wyprałyśmy wszystkie jej pluszaki,a potem wzieliśmy młodego i poszliśmy na spacer. Dziś pogoda też ładna,więc jak posprzątam resztę domku,to pewnie wybierzemy się na spacerek. A wieczorkiem chciałabym jechac na to Lato z radiem:tak:Ale nie wiem jak mój M,bo on jak zwykle zarobiony:-(
Bubbles,Futrzaczek gratulacje dla przedszkolaków:-)
 
Witam sie mamuski.
Zazdroszcze ładnej pogody, u Nas wprawdzie słonko świeci, ale czuć już jesień, liście żółkną i opadają powietrze mroźne.
Młody daje do pieca więc nie mam na nic czasu :/
Buziaczki dla Was
 
Witam się słonecznie:)

Mam nadzieję,że młodzież zaraz zaśnie i uda mi się trochę chatę ogarnąć..bo po obiadku
na te żaglowce chcę się wybrać. Nocka minęła nam w miarę dobrze tylko mieliśmy przerwę między 2-3 dziecię pokój oglądało :)

Słonko u nas świeci ale za ciepło to nie mamy :(
 
adiaps wybacz że Ci zwracam uwage ale na temat karmienia... mamy wątek i nie piszemy tutaj o przestawianiu z piersi na butlę ...
kamia moze i by było jakby udało sie udowodnic ze to od stojacej pracy na kuchni
ale jesli jest inna przyczyna bólu to nie:-(
mandrzejczuk współczuje kolek...
naprawde synek was wymęczy... oby szybko wszystko minęło
bubbles 100 lat dla Alexa :)
ania ja tez prostuję :-) i są specjalne szampony i odzywki prostujące.. i uzywam tez jedwabiu wtedy lepiej z prostowaniem...:tak: ja widze Cie w takiej zmianie:tak:
buziaczki dla 3miessięczne3go Darusia
wisienka adiaps i kamia dla waszych skarbów rtówniez:*

ja te z nie mam dość siedzenia z dziecmi ale czasem chciałabym tak mieć powód żeby mój siedział z nimi choćby cały tydzień sam i zobaczył jak to mało pracy przy 2 dzieci....

i ja również zazdroszczę ładnej pogody .... ehhhh
 
Witam ponownie:-)
Dopiero skończyłam sprzątać i zrobiłam pranie. Uff,zmęczyłam się. Mały dziś maruda i spi po 20 minut i ryk. Przed chwilą jeszcze walnął taką kupę,że prawie pod kark sięgała:szok:
Kamcia ja też chciałabym,żeby mój M poczuł jak to jest z tą opieką nad dwójką dzieci i teraz będzie miał okazję jak pójdę na magistra. Wtedy bedę wyjeżdżać wcześnie rano w soboty, a wracać wieczorami w niedziele,więc M będzie musial pół soboty (bo od rana jest w pracy) poświęcić dzieciom,potem nad ranem wstać do mlodego i jeszcze w niedziele siedziec. Wiem,że z naszej perspektywy to niewiele,ale dla niego pewnie będzie to wyzwanie:-p
dariaa głos oddany:happy:
Żelka,jolek przesyłam wam troszkę słoneczka
 
U mnie też śliczna pogoda :-) Posprzątałam już chatkę <ale darowałam sobie ścieranie kurzy;-) >, potem byłam z Kluskiem na spacerze. A teraz tata się córcią opiekuje , a mama ma luzik :-)
A tak w ogóle to Dzień dobry :-)
 
reklama
Bry :-) My popiknikowo :-)
Pomyśleć, że człowiek młody pragnął przywilejów dorosłych a teraz zmagamy się z okrutną codziennością daleko od beztroskiego dzieciństwa...
 
Do góry