reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Mandrzejczuk współczuje kolek. Biedny Oskarek tyle musi wycierpieć. Przytulam Was i trzymam kciuki, żeby te płacze jak najszybciej poszły sobie w zapomnienie.

Jolek jakoś się pomieścimy nie bój żaby:tak:

Marzena zazdroszczę, że już masz ten bajzel związany z budową za sobą i za dwa miechy będziesz już się byczyć na tarasie :tak:

Witam się laski *
Moje dziecko też się dzisiaj obudziło o 5 rano szczęśliwe i zadowolone zjadło i chciało się bawić. Ale ma dziewczyna szczęście, że ją lubię to jej wybaczę :-). Pogadałyśmy z godzinkę i poszła spać, a że mama nie mogła znaleźć smoka to Kluska possała kilka minut swoje paluszki i zasnęła snem kamiennym :-D
 
reklama
Żelka - daj znać jak się wózek sprawuje bo to jeden z moich typów jest :)
Kamcia - i wszystko jasne, to seks ci chłopa wykańcza ;)
mandrzejczuk - trzymam kciuki za Oskarka, żebyście wreszcie wyszli na prostą.

Niewyspana jestem nieziemsko. Od dłuższego czasu mój syn zamiast ładnie przesypiać nockę z jedną pobudką, to jak pośpi 3 godziny ciągiem to sukces. Budzi się co 2 a nawet co 1,5. I tak jak w dzień dostanie smoka i śpi dalej to tylko cyc go w nocy uspokoi a przecież niemożliwe żeby był głodny. Nie ma znaczenia czy przed spaniem zje z jednego cycka czy z czterech, ciągle to samo. Przez to mam problemy ze spaniem, bo jak on zaśnie łaskawie to czuwam jeszcze podświadomie czy zaraz nie przebudzi się na nowo. I wiecznie jestem zdygana potem w dzień przez takie rwane spanie. Nie wiem co mu się odwidziało, taki był kochany, tak ładnie spał a tu klops. Ja rozumiem, że potrzebuje tego tłustego pokarmu, kalorii, sratytaty, ale bez przesady.
 
dzień dobry w słoneczny dzień :)

Dziewczyny czytam Wasze posty i zastanawiam się czy moje dziecko jest takie niedobre czy Wasze takie cudowne :)
U mnie kolki trwały do zeszłego tygodnia, mały nie spał całymi dniami a w nocy budził sie o 3 i już nie było mowy o spaniu. Kolki minęły a sen jaki był taki jest.... codziennie pobudka o 5, max 6 rano z przerwami na jedzenie w nocy oczywiście! Mały ma jakąś traumę po porodzie, płacze jak lezy na plecach więc kąpiel, spacery to był koszmar ale boję się go wkładać w spacerówkę.
Ale ale do czego zmierzam, od dwóch dni próbuje małego przestawić na butelkę bo niedługo trzeba wracać do pracy i jest ryk :( Jak to zrobić????? On butelkę traktuje jako gryzaka. Wypróbowałam dwie butelki, dwa smoczki, tatę bo słyszałam, że dziecko czuje się oszukane i od matki nie chce jeść ale nic.... Help!
Dodam, że mały nie używa smoka.
 
Witam się i ja.
Kamcia kurcze to nie ma żartów, mam nadzieję że uda się wam przyspieszyć wizytę i coś działać ... Ci lekarze to są bez pomyślunku pilsy wszystkiego nie załatwią ... trzymam kciuki!!

marzena,basiek ja wam już wogóle zazdroszcze, przede mna cała procedura - szukanie działki, wybieranie projektu itd i dopiero wrobienie się w bajzel, ale ja musze obejrzec okolice i w zimie i na wiosne, a najlepiej to bym chciala chalupe w bieszczadach - taką Kolibe ... ale kto by na mnie zarabiał :D

salsera poki co jest rewelka, chociaz pan w sklepie uprzedzał ze ma delikatne elementy niektóre - fajne jest to ze mozna na nim fotelik maxi cosi zamontowac :D Jak mi sie cos popsuje to dam znać, póki co rewelka i nawet sie tak nie brudzi a dość mocno go poniewieram.

Dołączam do grona niewyspanych, mojego synka tez dzis zwiercilo i co dwie godziny piski na cały blok - bo odkryl piski - koncertymusze cos na bol głowy wziąć.
 
marzena nie zagaduj bo ja mieszkam stosunkowo niedaleko kędzierzyna a wynudzam się w domu jak nie wiem więc uważaj bo sie na myslę:-D nie no żartuje gratki nowego domku i przprowadzki:-)

Kamcia no to strasznie męzowi współczuje:-( kule jak nie biodro to żołądek... trzymajcie się i życze żeby się w końcu polepszyło. a na te odszkodowanie z pracy jest wogóle szansa?

żelka bardzo fajna spacerówka:-) taka obudowana i strasznie porządnie wyglada:-)

mandrzejczuk oby to bylo na zeby, ale co sie maluszek a przy okazji rodzice wymecza to szkoda gadac. buiole dla was i duzo sił. no i napisz jak potem na kursie. ale Ci zazdroszcze.... moje marzenie:-)

a mój łobuz ma dzis 4 miesiace:-) kule 4 miechy temu o tej porze lezałam juz zakochana w nim po uszy a on byl taki maleńki:-)
 
Siemka laseczki :-)

Jejciu to ja chyba mam odpukać najgrzeczniejsze dziecko :-D nie zapeszyć sobie tylko bo naprawdę i się wysypiam i w dzień zrobię co trzeba :tak:;-).
A jeśli chodzi o czapki to też nie ma problemu - każdą da sobie założyć :-p.

Moje kochane starsze dziecko poszło dzisiaj pierwszy raz do przedszkola ( wczoraj mieliśmy tylko zebranie) i powiem że ja się zryczałam jak głupia ( oczywiście jak już zniknął za drzwiami klasy) a On spokojnie dał buziaka zrobił papa i pobiegł do dzieci. :-)

Mandrzejczuk- ehh słonko życzę dalej dużo siły i spokoju , kupcie prędko maść na dziąsełka , daj znać jak było na kursie i powodzenia :-)
Kamia- buziaczek dla niuńka :*
Dla wszystkich nie wyspanych - ogromny buziak będzie lepiej! dzieci teraz wchodzą w okres ząbkowania , stają się bardziej ciekawe świata i wszystkiego dookoła więc pewnie też dlatego robią Nam takie numery.

EDIT: uciekam bo lecę po przedszkolaka dzisiaj chcę go szybciej odebrać :) wieczorkiem ponadrabiam :tak:
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry.
Ja tylko na chwilke, dzis wieczorem wyjezdzamy, odezwe sie dopiero za tydzien po powrocie. Trzymajcie kciuki za nasza podroz, ja mam stresa...
Milego tygodnia dziewczynki...
Pa...
 
Karolka kciuki zaciśnięte
Żelka fajowa ta spacerówka , też mi wygląda na porządną.
Kamia buziaki dla Twojego Tymka*
Kamcia trzymam kciuki za małża, coby go już przestało boleć i dało radę z tym odszkodowaniem w pracy coś wykminić.
 
reklama
Bry :happy2:

Moje ropuszeństwo też najukochańsze na świecie, idzie spać o 21, wstaje na cyca o 4 i śpi do 8, no jak tu nie kochać :-) Czapki nie lubi, generalnie ubierania ale tylko marudzi przy tym, za to od kilku dni wydziera się przy kąpieli i nie możemy dojść dlaczego. Aj tam, przejdzie, choć wolałabym żeby wróciła przyjemność kąpania.

Marzena nie lubi cię podwójnie :-p
Kamcia trzymam kciuki za męża, jak człowieka coś boli jest nie do życia.
Żelka spacerówka niczego sobie:happy2:
Kama gratki dla kolejnego czteromiesięczniaka :-)
Mandrzejczuk czy to znaczy, że niepotrzebnie zrezygnowałaś z piersi? A alergię na białko macie wykluczone? Twój syn jest jak mój brat, mój wył do 9 miesiąca :baffled:
 
Do góry