reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Bo ja już dawno nie kupowałam lakierów do paznokci i pewnie dlatego mi umknęło. Przez całą ciążę nie malowałam pazurków więc nie łaziłam za jakimiś nowymi lakierami. A w domu cały czubaty koszyczek stoi i te też trzeba zużyć. Ale tego to nie popuszczę,przy okazji na jakimś spacerku popytam w drogeriach!
 
reklama
jolek z Isadory najpierw weszły, jakiś czas temu, a potem wiele firm wprowadziło np Bell, czy Wibo z tych tańszych.Dużo tego jest na rynku.
ja to tylko na czerwono,albo beżowo maluje.Na lato jakieś neonowe kolorki:) szczególnie na stopy.A w ciąży robiłam sobie non stop manicure japoński, żeby nie malować i nie truć a jakoś wyglądać.Fajna sprawa, zwłaszcza,że bez problemu można zrobić w domu.
 
Ostatnia edycja:
Cześć mamuśki,

my wczoraj wybraliśmy się z małym 1-y raz za miasto na grila do znajomych. Krzysiowi świeże powietrze bardzo posłużyło, tak się rozespał, że starczyło i na drogę powrotną z korkami i na nockę, z przerwą na kąpiel i jedzenie ;-)
Zazdroszczę długości spania Waszych maluchów, bo nasz normalnie jak zaśnie ok 22 to 1-2 już jest przerwa na jedzenie i mama niewyspana. Chciałabym, żeby pospał sobie 5-6 h. Może już niedługo.
alex naszemu zdarza się nie robić kupki 1-2 dni i zawsze mnie to martwi.
młoda Krzyś sypia w bodziaku i skarpetach lub bodziaku i półśpiochach bądź pajacu, przykryty kocykiem.
kamcia ciekawy lakier, 1-y raz widzę, ale ja to jestem niezorientowana bo najczęściej bezbarwnym sobie robię. Nabrałam ochoty by wypróbować :tak:
 
Cześć Dziewczynki.
Super te lakiery... właśnie ostatnio je widziałam w sklepie i tak się zastanawiaąłm nad kupnem, ale teraz to na pewno kupię...
Mój misio już od kilku tygodni zasypia ok.20-21 i śpi do minimum 5 rano tak więc nocki mamy super przespane... za to w ciągu dnia śpi łącznie może z 1,5 godz. trochę to problem czasem bo nie mogę nic zrobić, bo jak go zostawiam na chwilę to zaraz jest płacz bo sam się nudzi...
Idę dziś do mojego gina, jestem ciekawa co powie na gojenie się rany i czy zdejmie mi dziś szwy (prawdopodobnie musi obciąć tylko supełek bo reszta się rozpuści). Muszę też kupić sobie jakiś ciuch na chrzest bo niestety ale nie mieszczę się w żadne sprzed ciąży, a mam taką piękną sukienkę którą chciałam ubrać ale brakuje mi ok 8cm z tyłu żeby ją zapiąć :-(
 
reklama
karolka mam nadzieję że bedzie wszystko ok :*

jaipur widze że obeznana jesteś w tych lakierach hihi
fajnie że w pl też są :-)

ja w ciąży to prawie wogóle nie malowałam paznokci bo nie miałam na to siły ale tak to zawsze miałam pomalowane.. no prawie zawsze
a w pl to już wogóle... musiałam mieć co kilka dni inny wzorek inny kolor...


jadę na zakupki dzisiaj...:-)
 
Do góry