reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Dziękuję dziewczyny :-)

Pojechaliśmy i się okazało, że to nie jest nietrzymanie moczu tylko czop odchodzi taki wodnisty. Lekarz powiedział, że kanał zamknięty i że jak coś tomam sobie kupić taki test na płyny czy to wody czy nie i jak będzie się lało to zobaczyć. Ciśnieniem się nie przejęli i opuchlizną też nie. Za to mnie opierdzielili, że skoro w sobotę tozauważyłam, to dlaczego dopiero dziś się u nich zjawiłam. No ale nic to, zrobili mi jeszcze KTG na jakimś archaicznym sprzęcie i wyszło z niego, że mam mega wielkie skurcze, a ja nic nie czuję :-D poza tym więcej tego zapisu nie bylo jak był, bo co chwilkę się zawieszał i piszczał.

Idę robić obiad a na 14.30 do fryzjera, ciekawe czy dziś znów wyjdę z zielona poświatą na włosach :-D
 
Melia fryzjer to podstawa;-) na porodówce.
Zjadam wlasnie jeden z pyszniejszych obiadów w życiu,jarzynowa i potrawka z kury,jak mi smakuje,normalny,pixerwszy posiłek od przedwczoraj,nareszcie.
 
Kamcia no to musze cie zmartwic, bo wlasnie dostalam esa od paula04 ze urodzila, chociaz przyznam, ze malo ja kojarze...no chyba, ze moje szare komorki juz sie wybraly na porodowke i tam na mnie czekaja ;-)

karolka85 sr***e mi przeszlo, wiec chiba nie :-D

wlasnie poszylam 2 poszewki na kolderki dla malego, uszylam mu tez poszewke na rozek, bo dostalam od kolezanki ale gdzie tam chlopa w rozowe landryneczki ustroje, dorwalam niebieski material w kolorowe misie, jeszcze tylko rzepy przyszyje i bedzie jak nowka sztuka ;-)
zaraz biore sie za ostatnie mam nadzieje prasowanie no chyba, ze znowu jakas paka ciuszkow od kolezanek mi do prania wpadnie
 
mandrzejczuk no co ty..paula udziela się bardzo często.

melia
to będziesz piękna dla swojego dzidziusia:)
 
Witam się i ja.
U nas dzień słoneczny ale bardzo zimny...brrrr
Ja właśnie wróciłam od fotografa,bo musiałam sobie zrobic zdjecia do dyplomu i do tablo_Oczywiście sie sobie nie podobam. Za to mój M twierdzi,że bardzo ładnie wyszłam.
Moja starsza córa chyba coś czuje,że nadchodzi konkurencja,bo ostatnio jest nie do wytrzymania.Normalnie nie wiem co sie z nia dzieje-wymusza nerwami i płaczem.
Mojego męża nagnałam dzisiaj i złożył mi wózeczek dla dziecka-śliczna gondolka:tak:Tak w ogóle to on chce,żebym już urodziła.
jaipur gratuluję pozytywnego nastawienia
paula w takim razie gratulacje
melia to już bliżej niż dalej

A co do zzo - nawet nie wiem,czy u mnie jest taka możliwość. Pierwsze dziecko rodziłam naturalnie bez żadnych leków (tylko oksy na porodówce) i teraz pewnie też się przecierpię.
 
Ostatnia edycja:
melia, mi moja profesorka powiedziała, że jak będę miała ciśnienie ponad 140 to górne, to mam ją powiadomić, bo to niedobrze.
jaipur, ale super że mały nie jest cały czas przy Tobie, u mnie niestety od początku miałam go sama, tylko do kąpania zabierały. To wyobraź sobie jak nie możesz się ruszać, a do karmienia musisz sama go wyjąć, przewinąć itp., było ciężko, bo ledwo się ruszałam. Teraz to już nie macie się czego bać, będzie tylko lepiej, najgorsze za Wami.
mandrzejczuk, mam to samo, nawet podobny suwaczek mamy, tylko że jak mnie brzuch podoli to myślę żeby tylko nie już. Wczoraj zestresowałam się maksymalnie. A co do Pauli to rano pisała, że będzie rodzić dziś. Oj mandrzejczuk, mandrzejczuk.
dombar, bo my idziemy świadome tego co nas czeka, a za pierwszym razem było to w nieznane.
 
Melduje sie ze juz w domq;) Jak bede miala chwile postaram sie wszystko ponadrabiac. W skrocie moge powiedziec ze jest to bol niesamowity po cieciu i ciesze sie ze juz mam to za Soba;)
 
reklama
Jaipur super, że tak szybko dochodzisz do siebie po cc.

Mi też dzisiaj się sniło, że mi zaczął odchodzić czop ze śladami krwi.
Ja też bardzo sie boje porodu bo wiem czego sie spodziewać, ale z drugiej strony już bardzo bym chciała mieć synka przy sobie.
Wczorajsze ktg wyszło najlepsze jakie do tej pory miałam, Synek chyba czuł, że tatus jest przy nim.
Ja chyba zacznę tez pomału pakować się do szpitala bo nigdy nic nie wiadomo kiedy może nas złapać.
 
Do góry