reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hej dziewczynki

Widze ze juz duuuzo z Was jest po.....ja juz szczerze powiem nie moge ....:)
Gratuluje Wam wszystkim:)

Ja mam mieć cesarskie cięcie ale prywatny szpital w Olsztynie nie wykonuje ich podobno do 17 maja, dlatego wstępny termin na 13 legnie chyba w gruzach:(

Czekam narazie na decyzje lekarza czy czekamy do 18 czy tniemy gdzieś indziej-czego sobie szczerze mówiąc nie wyobrażam bo pierwsze dziecko rodziłąm w szpitalu miejskim w Olsztynie i obiecałam sobie że nigdy już przenigdy tam nie pójdę...
 
reklama
jaipur wcale nie działasz samolubnie!
Po cc wiadomo że możliwości są ograniczone jeżeli chodzi o opiekę nad maluszkiem i Broń Boże nie miej wyrzutów sumienia !!!!!
Jeszcze nie raz wszystkie będziemy miały dość tej opieki:-D:-D:-D

Mam nadzieję że szybciutko wrócicie do domku.

Kamcia gdzie ta fotaaaaa jaipurowego Juniora ?????:-p
 
Yradopytalam sie,tramal mi daja jeszcze.a potem beda przechodzic tez na paracetamof i ibuprofen,bo inne szkodza jak karmie.ciekawe czy bedzie bolalo mocno,na szczescie dosc dobrze reaguje na leki pbolowe.
Na kapiel czekam ,ale lazienka taka bez brodzika i z poreczami.kusi mni bo mam 3metry do niej,ale na razie skoncze kroplowke i bede probowac chodzic,pod okiem asysty.juz i tak usiadlam samowolnie:-D troche mi sie krecilo w glowie
 
Paula trzymam kciuki że to już dzisiaj
Melia do szpitala szybko ciśnienie masz wysokie i silna opuchlizna może oznaczać zatrucie ciążowe, a to musi być pod okiem lekarza. Co do wydzieliny ja miałam ten sam dylemat myślałam że mi wody ciekną a tu się okazuje że na koniec ciąży może się zdarzać taka bardzo wodnista wydzielina, momentami wyglądająca dosłownie jak wody.
Jaipur trzymam kciuki abyś szybko doszła do siebie. Dobra rada jak będziesz się podnosić, mocno ręką naciskaj na bliznę a drugą się odeprzyj od łóżka w ten sposób będzie mniej boleć.
 
Jaiupur jak dobrze czytać, że u was wszystko ok :) i bobasek już z Wami

Ja dziś okropną noc miałam strasznie mnie boli na dole i nie wiem co to, nie mogę usiąść na łóżku czy czym innym trochę niższym bo jakby mi kto między nogi nóż wbijał. Turlam się bokiem byle nie do siadu czy rozkroku jakiegoś. Mąż to przy każdym moim ruchu się zrywał i pytał czy wszystko ok.
Pogoda deszczowa to będę podsypiać, póki jeszcze kontaktuje to wstawię zupkę na obiad.
 
Jaipur w żadnym wypadku nie myśl że działasz samolubnie, ja poprzednio miałam cc i zero pokarmu przez 2 dni a przystawiałam małego calutki dzień, i ryczałam co chwilę z bezsilności. Więc jak mi go położna wieczorem nakarmiła i zaproponowała ze go wezmą na noc żebym mogła odespać to się zgodziłam. No w końcu trzeba dojść do siebie ;-)
 
Jaipur świetnie się czyta, że dobry humor Ci dopisuje (a jakże) i wracacie do formy.

Paula04 kciuki mocno zaciśnięte! już niedługo będziesz miala Synusia po drugiej stronie brzuszka!
 
Jaipur super że tak szybko dochodzisz do siebie i masz już maluszka po drugiej stronie brzuszka...
Paula trzymam kciuki żeby szybko i sprawnie poszło.
Ja mam dziś wizytę u doktorka (a mówił że do niej nie dotrwam, że urodzę przed dniem dzisiejszym i co??? i nawet żadnych objawów zbliżającego się porodu nie mam), zobaczymy co dziś powie...
 
reklama
A ja chcialabym zobaczyc jak wyglada taka blizna po cc...najlepiej jeszcze ze szwami...wiem obrzydzielec ze mnie i sadysta ale mnie ciekawia takie rzeczy...:-D

a mnie juz przestala bolec glowa, chyba z tego wzgledu, ze rano mialam klientke i zarobilam troche grosza :-)

karolka, a moze cie jeszcze dzisiaj przycisnie? ;-)

Ale mnie dzis zgaga pali!!! I gania na kibelek od rana...
 
Do góry