reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
Alex ja chyba zgapie trochę i też zaczne sie pakować do szpitala powolutku, bo już mam takie straszne koszmary w nocy, że wole się choć troche poasekurować psychicznie

Nic mi dziś nie idzie, a w dodatku kot ma jakiś głupi humorek i skacze na mnie w każdej dogodnej dla niego chwili. Małe to i głupie jeszcze 2,5 miesiąca ma więc jestem w stanie wiele wybaczyć, ale dziś to przechodzi samą siebie...
 
Nic mi dziś nie idzie, a w dodatku kot ma jakiś głupi humorek i skacze na mnie w każdej dogodnej dla niego chwili. Małe to i głupie jeszcze 2,5 miesiąca ma więc jestem w stanie wiele wybaczyć, ale dziś to przechodzi samą siebie...
No to kotek daje Ci popalić, takie maleństwo. czy to ten ze zdjęcia? Kochany
 
dombar No takiej wielkości ten mój kotek ale czarny z bialym kołnierzem i skarpetami, chciałam takiego szaraka ale nie było nigdzie takiego :) a zdjęcia jeszcze nie wymieniłam bo szalonej nie da sie żadnego zrobić bo ciągle w ruchu jest jak tylko aparat zobaczy.
 
reklama
Jestem już z powrotem i mam już piękną fryzurkę :-) Bez zielonego, rudego czy jakiegoś innego polotu, po prostu ładne blond włoski :-) To, że bliżej niż dalej to mi właśnie dziś ten lekarz, bo do tej pory to myślałam, że ja jakaś inna jestem i mój poród to chyba nigdy nie nastąpi. Torby spakowane i dziś były nawet z nami w szpitalu (tzn zostały w samochodzie, ale na wszelki wypadek były). A ile można chodzić z takim odchodzącym czopem? No bo jak on taki rozwodniony, to ja nie wiem ile go tak naprawdę leci, nie jest to mierzalne.

Karolq witaj w domku :-)
Dobrze, że poziomki mają się dobrze :-)
 
Do góry