reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

my mamy mieszkanko 2 pokojowe:)na razie maluch bedzie z nami w naszej sypialni no a potem cóż trzeba bedzie naszą sypialnie przerobić na pokoik a my bedziemy musieli sie przenieść do drugiego pokoju.
Vikamcia ja też bede musiała postawic łóżeczko blisko drzwi, nie mam innej opcji.
 
reklama
A ja mam kawalerkę i ktoś inteligentny kiedyś z jednego pokoju zrobił dwa..Jeden większy a drugi mniejszy.W tym mniejszym mamy własnoręcznie zbite półki na klamoty łóżko i biurko. Lipa jest taka że pokoik jest ciemny bo nie ma okna. Ten większy za to jest przechodni:( Nie wiem gdzie postawić łóżeczko dla małego. Mały pokoik by się nadawał ale zastanawiam się czy nie jest za ciemny.

Wczoraj wysprzątałam całą chatę więc dziś wzięłam się za ciuszki dla dzidzi.Dwa tygodnie temu przywiozłam od siostry i tak leżały w siatkach bo nie miałam gdzie ich położyć. Zrobiłam na razie trochę miejsca ale jak zaczęłam to wszystko wyciągać to widzę że nie zmieszczę wszystkiego. Wydawało mi się że dużo tego nie ma,a jak zaczęłam wyciągać to końca nie było. Teraz muszę wszystko spisać sfotografować bo jak mały wyrośnie to oddam je siostrze. Raz,że nie mam gdzie tego trzymać a dwa ona też ma od kogoś z rodziny i też będzie oddawała.
 
Dziewczyny zmienię temat jaka jest szansa że już drugi raz mam gumę w niedługim odstępie czasu na obu przednich kołach i za każdym razem zauważam to po kilku dniach nie jeżdżenia autem, bo coś mi się zaczyna wydawać że na przypadek to coś za dziwnie wygląda.
 
No my też mamy mieszkanie dwupokojowe (48m2), no w sumie trzypokojowe bo mamy jeden dodatkowy taki bardzo wąski ale długi pokój z którego zrobiliśmy garderobę z ogromna szafa przesuwaną, suszarnię i mam tam deskę rozłożoną stale do prasowania. Na razie maluszek będzie z nami w sypialnia, a potem i tak planujemy się albo pobudować albo kupić większe mieszkanie.
 
Dziewczyny zmienię temat jaka jest szansa że już drugi raz mam gumę w niedługim odstępie czasu na obu przednich kołach i za każdym razem zauważam to po kilku dniach nie jeżdżenia autem, bo coś mi się zaczyna wydawać że na przypadek to coś za dziwnie wygląda.

Styna stawiam na to,że masz przebite opony i powietrze Ci ucieka


Wpadłam do was na małą przerwę już mnie nogi bolą od stania i kręgosłup od schylania przy układaniu, liczeniu i składaniu tych ciuszków mikroskopijnej wielkości\:):)
Mój pies ma już nerwa, chodzi wącha każdą rzecz po kolei i piszczy... przynosi mi zabawki i wciska w ręce. Zaraz dla rekompensaty na dwór z nim wyjdę niech pobiega. Była zima teraz świeci zarąbiste słońce i się wsio topi :(

Kamcia a no nieciekawie,ale chwilowo nie ma szansy na polepszenie warunków. Jakoś dam rade. Ludzie się gnieżdżą na jednym pokoju i dają rade a ja na upartego mam dwa.
 
Ostatnia edycja:
Witam sie slonecznie ja dzis dzien zaczelam od fryzjera wieczorem na bal walentynkowy jade;) Po raz ostatni taka zabawa w najblizszym czasie;P

Styna no to chyba raczej nie jest przypadek, ktos chyba ci pomaga w tym

Co do mieszkania my mamy 2 pokojowe dzielimy z dziadkiem wiec malenstwo bedzie z nami w pokoju bo innego wyjscia narazie nie ma:(
 
reklama
Do góry