reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hallo girls!!

Jeśli chodzi o książki to ja również właśnie zaczęłam czytać ZMIERZCH, i tak mnie wciągnął, że szok nie mogę się oderwać, mam całą sagę więc na jakiś czas mam co robić heheh.
A "KWIAT PUSTYNI" i "SPALONA ŻYWCEM" przeczytałam również jednym tchem, bardzo mi się podobały.
 
reklama
Dziewczyny pisalyscie o bolach. WIem, ze to malo mily temat ale co robic, jak cholernie boli krzyz? Bol az prominiuje do nog. Jak Kamcia pisala ani chodzic, ani lezec, siedzenie tez boli. Kurcze ja mam prace stojaca, co prawda 3 godz, ale juz mi ciezko...Jest jakis sposob na pozbycie sie tego, oprocz tabletek przeciwbolowych?
 
Miałam ambitne zadanie doczytać Was do końca, niestety po śniadanku najchętniej bym znów pospała:-D w międzyczasie poczytam coś(czytam naprzemian literaturę specjalistyczną, nie zawsze mogę się skupić więc idą w ruch róźne popularnonaukowe min uwielbiam Dawkinsa, albo kompletny relaksik z Pilipiukiem(mam wszystkie czytadła),ogólnie to moja biblioteka jest prawie równa mojej garderobie:D) Sagi wampirze czytałam głownie Anne Rice.
potem coś wciągnę, pośpię itd :cool2: miłego dnia(znów naprodukujecie postów zanim wrócę:D)

Adeczka mi na krzyż pomaga masaż, u rehabilitantki plus maść rozgrzewająca.Od paru lat mam problemy, uroki 8 lat za biurkiem po 10 godzin. Sa jeszcze takie plastry które się nakleja samemu,albo takie co nakleja rehabilitant i wymuszają właściwą postawę i pracę mięśni.
 
Ostatnia edycja:
Ja jem galaretke z owocami i ... bita smietana na drugie sniadanie :) Niezly zesatw nie? Za chwile do pracy a potem na basen z corcia. Oby mi te bole przeszly bo czeka mnie niezla gonitwa. Ale obiad przygotowalam juz takze nie jest zle. Maz z glodu nie umrze.
 
reklama
adeczka - mi na bóle w plecach, takie typu rwa kulszowa, lekarka poleciła właśnie galaretkę między innymi (innych rzeczy nie pamiętam, widać nie były tak smaczne) więc spokojnie możesz się rozgrzeszyć i nawet zjeść drugą porcję :tak:
 
Do góry