reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Oj Lepi, to faktycznie się Wam skumulowało, ale tak jak napisała Zanka, po deszczu zawsze wychodzi słońce :) Napewno sobie poradzicie, tylko uważaj na siebie i nie denerwuj się na zapas za bardzo
 
reklama
Witam sie i ja slonecznie, pogoda super az trudno uwierzyc ze to styczen:-)

Lepi pamietj nie przemeczaj sie za bardzo. Tak zawsze jest ze jak cos sie dzieje to wszystko naraz.
Co do balu to napewno zazdroscily ja sie wybieram w lutym na walentynkowy bal, zobaczymy jak dlugo wytrzymam;)


Co do spania na brzuchu to u mnie jak u bra lekko poloze sie na pol brzuchu i mala daje znac ze jej sie to nie podoba wiec nie mam wyboru musze spac na plecach albo boku.

A teraz z innej beczki wczoraj bylam odwiedzic 2 miesieczne malenstwo i sie zakochalam juz sie nie moge doczekac maja taki slodziutki byl ajaj:laugh2:
 
karolq ja też kilka dni temu odwiedzilam koleżankę z 2-tygodniowym maleństwem i jedyne co moge napisać po spotkaniu, to ja chcę juz maj,ja chcę na porodówkę ( czy napewno wiem co piszę ? ;), ja chcę utulac moje maleństwo !!!!! ;)))))))
I przede wszystkim wrażenie, że chyba zapomniałam jak maleńki jest noworodek ;)))
 
Witam się słonecznie lasekczki :-)
Mam dziś bardzo dobry humorek, bo wyspałam się jak nigdy :-) Wstałam o 8.10 co mi się rzadko zdarza gdy jestem rano sama, bo Borys zawsze się wcześniej budzi, a tu proszę dziś jaka niespodzianka. A na dworze dziś u mnie tak pięknie świeci słońce, że prawie godzinę chodziłam z psiakiem.

Co do spania na brzuchu to ja śpię na półbrzuchu, to znaczy na lewym boku i lewą nogę mam wyprostowaną a prawą zgiętą i mam opartą na zwiniętej w rulon dodatkowej kołdrze, co daje efekt podobny do rogala czy poduszki specjanej do spania(praktykuję, żeby wiedzieć czy mi się taka poducha przyda, póki co uważam, ze jest wygodnie). Na prawym boku nie mogę spać, bo wtedy jestem odwrócowa do M i mi za gorąco od niego. Na plecach czasem da się trochę poleżeć, ale to tak jako przerywnik w spaniu na lewym boku. A no i jeszcze zauważyłam, że jak mam za wysoka poduszkę pod głową, to mnie potwornie wtedy kark boli i góra pleców. Więc zrezygnowałam z dużej poduszki i mam taką troszkę większą od jaśka i w sumie tak jest mi super wygodnie. Rzadko budzę się jakaś obolała czy coś.
 
Witajcie mamuski. Co do spania to ja zawsze spalam na lewym boku a teraz w ciazy zauwazylam, ze spie na wznak a to przeciez najgorsza pozycja. Mala sie wtedy zawsze wypycha, wywala i ja sie budze....Teraz zamienilismy sypialnie z corka i zeby spac na lewym boku musze spac twarza do srodka lozka i wtedy tez mi goraco...
Mam nadzieje, ze znajde pozycje dogodna dla siebie w koncu....
A tak poza tym to robi mi sei coraz ciezej i coraz bardziej zmeczona jestem, a jak jest u was?
 
Witam się i ja:)

U nas tez pogoda piękna, byłam rano na badaniach i było tak przyjemnie na dworze.
Ja to zazwyczaj śpię na lewym boku, ale też od czasu do czasu przekładam się na prawy, no i zauważyłam, że już coraz ciężej mi się przewraca-oj aż się boję co będzie dalej.
Lepi- trzymaj się kochana, trzymam kciuki za operację Twojego brata i teściowej.
 
A ja nie mogę spać na lewym bo mnie potem tak boli biodro i udo jakbym na kamieniu spała. O dziwo na prawym ok. A czasami łapię się na plecach czego wcześniej nie lubiłam. Ale najlepszy jest taki półbok z kołdrą pod głową, tylko nie wiedzieć czemu mąż się potem rano wkurza, że całą kołdrę mu zabieram...
 
Dzięki Dziewczyny!
Właśnie się dowiedziałam, że teściowa jutro ma się stawić w szpitalu (M oczywiście ma problemy z wolnym, pomimo, że 1 dzień na rok (!) należy mu się na żądanie,ale powiedział, że musi jechać z mamą i koniec).
A jak tam operacja brata - jeszcze nic nie wiem...

Co do spania, ja zawsze preferowałam na lewym boku :) troche śpię na wznak, czasem na prawym, ale tego unikam. A poduszkę mam ergonomiczną i jest wygodna, no może czasem kark boli jak źle się ułożę. A co do kołdry, to my z M od początku mamy dwie, każdy swoją, bo tak to stale by mi było zimno;-)

Kurcze, mam dziś tyle pracy, że nie mam czasu podczytywać :/
 
reklama
Lepi przytulam faktycznie Wam się skumulowało :* Trzymam kciuki, zeby jak najszybciej się wyjaśniło i wszyscy jak najszybciej wyzdrowieli.
Też mam dzisiaj dużo pracy i nie mam jak Was podczytywać :no: ale może jakoś nadrobię :)
Ja spędziłam leniwy weekend i nawet odpoczęłam:-)
 
Do góry