reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hey Kochane :):) Cichutko tu dzisiaj
Wczoraj witałam się zimowo a dziś znowu "+" na termometrze szaro buro i tak brzydko. Ziewaczka mi się nie zamyka:zawstydzona/y:
 
reklama
Rety zawsze muszę tyle stron naprzewijać żeby Was nadrobić :tak:
Poziomki cieszę się że wszystko ok, trzymam kciuki za dziś
Styna26 co za chamstwo az sie w głowie nie mieści, wyobrażam sobie jak się musialaś wku.... Wspólczuję ale dobrze że te drugie miejsce wypaliło :tak:Będziecie mieli cudowne weselicho. Obyś szybko pozbyła się tej biegunki ;-)Ale sobie podjadłaś
Bra piękna suknia jak z bajki
A mi się zepsuł piec gazowy z co i teraz taki mały wydatek ok.2 tyś mnie czeka :wściekła/y: A do tego mój mąż wjechał autem do wykopu przed firmą, po ciemku ale dobrze wiedzial że tam jest. Wyciągneli go wczoraj koparką i niby jeździ ostatkiem sił chyba, jak by policzyć ile naprawa wyjdzie to chyba odpuścimy :-( a z czego tu nowe tzn. kolejne używane kupić :wściekła/y:
Ale mam to wszystko w dupie bo najważniejsze że maleństwo zdrowe i nie mam tej cholernrj toksoplazmozy :-)
 
Dombar tak to jest jak się piep*y to wszystko na raz :-( Mam nadzieję,że jakoś dacie radę i już nic więcej się nie wydarzy przykrego :-)
 
Cześć Dziewczynki... Jak tam z odwilżą w Polsce? U mnie w Niemczech jest super, po śniegu ani śladu, temperatura też możliwa do wytrzymania, nawet wczoraj mój M stwierdził że czuć wiosnę w powietrzu... :-p Ja mam już dość tej zimy i nie mogę się doczekać wiosny, chociaż pewnie zima da jeszcze znać o sobie... :shocked2:
Byłam wczoraj u mojej dentystki i wyrwała mi zęba (ósemkę), a Oskarek podczas wyrywania kopał jak szalony, chyba mu się spodobało....
 
hej
ja wpadam jak po ogień...
wie może któraś jaki obraz wygląda lepiej??
na płótnie..
ale matowy czy błyszczący?? muszę wybrać a nie wiem co i jak...

wogóle witam..


styna teraz moge Ci na spokojnie napisać..
wiec tak , u mojej kuzynki były zwykłe kwiaty ,
u mojego brata kwiaty w takim ładnym koszu wiklinowym i drewniane serduszko z wyrytym wierszem i ich zdjęciem , i to serdeuszko się później wyciągało i można było postawić sobie na półce :tak: nie mam teraz zdjęcia bo na popsutym kompie...:dry: ale jak już odzyskam to Ci wstawię
o to takie było identyczne tylko zdjęcie dali jak sa przytuleni ładnie
PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW - ŚLUB grawer w drewnie (1391188624) - Aukcje internetowe Allegro i to było w tym bukiecie w środku wciśnięte;-)
moja siostra znów miała w takiej dużej antryramie , powrzucane jej i męża zdjęcia od dzieciństwa do czasu ślubu , tak wiesz róźnie niepoukładane a z boku mieli duże swoje zdjęcie i na tym tak na wysokości piersi do samego końca zaczynał się wiersz z podziękowaniami (też pokażę jak będę miała zdjęcia:dry:)
a mi się podobają jeszcze takie podziękowania:
PODZIĘKOWANIA ŚLUB WESELE DLA RODZICÓW KSIĘGA GRAW (1403366141) - Aukcje internetowe Allegro
Podziękowania dla rodziców świadków statuetka (1407430762) - Aukcje internetowe Allegro
PODSWIETLANE PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW PROMOCJA (1397779324) - Aukcje internetowe Allegro
CUDOWNA STATUETKA PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW (1404598932) - Aukcje internetowe Allegro
Album ślubny podziękowania dla rodziców prezent (1401631830) - Aukcje internetowe Allegro
oczywiście do tego albumu dałabym zdjęcia od narodzin do dnia ślubu i może powstawiała jakies wierszyki typowe dla mamy i taty , o wychowaniu , opiece itp ...
mam nadzieję że coś wymyslicie :tak:
wg mnie najlepszy jest oryginalny pomysł co jest rzadkością...
np musze to przyznać ale te antyramy od mojej siory były super

edit , właśńie posłuchałam tej piosenki i mi się płakać zachciało...
chyba sma bęedę z D śpiewać rodzicom na naszym kościelnym.. hihih
bo to takie piękne,....
 
Ostatnia edycja:
a u nas dobrze, mialam dzis wizyte w szpitalu i bede miec CC, ciesze sie, bo tego chcialam, ale o tym na odp. watku...

cieszę się że załatwiłaś cc skoro tak chciałaś choć ja się przyznam że panicznie się boję cc

A mi się zepsuł piec gazowy z co i teraz taki mały wydatek ok.2 tyś mnie czeka :wściekła/y: A do tego mój mąż wjechał autem do wykopu przed firmą, po ciemku ale dobrze wiedzial że tam jest. Wyciągneli go wczoraj koparką i niby jeździ ostatkiem sił chyba, jak by policzyć ile naprawa wyjdzie to chyba odpuścimy :-( a z czego tu nowe tzn. kolejne używane kupić :wściekła/y:
Ale mam to wszystko w dupie bo najważniejsze że maleństwo zdrowe i nie mam tej cholernrj toksoplazmozy :-)

i prawidłowa postawa! maleństwo najważniejsze! z resztą problemów jakoś dacie sobie radę



Byłam wczoraj u mojej dentystki i wyrwała mi zęba (ósemkę), a Oskarek podczas wyrywania kopał jak szalony, chyba mu się spodobało....

ups współczuję a jakieś znieczulenie miałaś?


psiaki po dobowym włóczęgowaniu zmęczone i umorusane ale całe wróciły! a tak mnie zdenerwowały że hoho!

u nas pogoda do d*** ale i tak idziemy zaraz na spacerek
 
Julisiacałe szczęście,że psiaki się znalazły :-)

Kamcia to ja Ci nie pomogę... a co bierzesz się za malowanie ??? :-p
 
reklama
Do góry