reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

a ja właśńie wstawiłam serniczek.. i za godzinke będzie gotowy :-)

śledzie nbędą jutro na obiad bo dziś to nawet nie ma jak zjeść:-p

chyba sie wezmę za to moje "śniadanie do łóżka" :-D bo już mam dobry działający film... :tak:
 
reklama
łączę się w bólu z mającymi "kochane" teściowe :-p

Kam z pewnością jest wszystko w porządku po prostu nadszedł czas narobić trochę strachu mamusi ;-) zobaczysz jest dobrze trzymam kciuki&&&

ja jako rasowy hipopotamek popływałam sobie w weekend :tak: i od razu trochę lżej choć na chwię
 
Witam po długim weekendzie nadrobiłam 50 str:szok: tyle naprodukowałyście!!! U nas wsio ok hotel mama all inclusive działa w pełni 24H Pozdrawiam wszystkich
 
A ja zaraz uciekam bo wypożyczyliśmy sobie robin hooda nowego i przed nami 2,5 godziny oglądania :D

A ściągamy filmy z darkwarez - tam podają mnóstwo linków do serwerów i dość ładnie filmy nam idą bo zwykły 700 mega w 2 godziny się zasysa i dość szybko pojawiają się filmy z lektorem.
 
Kamcia maluchy mają swoje leniwe dni.Może poleż moje się wtedy budzą:tak:
I czekam na kawałek sernika

Moja teściowa wiedząc że M nie jada mięsa nawet serek topiony kupiła mu z szynką:confused2: a do tego spleśniały chleb.
I to nie pierwszy raz...
 
Witam po długim weekendzie nadrobiłam 50 str:szok: tyle naprodukowałyście!!! U nas wsio ok hotel mama all inclusive działa w pełni 24H Pozdrawiam wszystkich
:szok:że ci się chciąło:sorry::-D
dawaj jakies foty:-p


Kamcia maluchy mają swoje leniwe dni.Może poleż moje się wtedy budzą:tak:
I czekam na kawałek sernika

Moja teściowa wiedząc że M nie jada mięsa nawet serek topiony kupiła mu z szynką:confused2: a do tego spleśniały chleb.
I to nie pierwszy raz...

yhhh ja leże od 2 dni bo mnie głowa boli..
nawet małą się nie bardzo zajmowałam , bo nie miałam siły... teraz trochę mi przeszło więc zrobiłam sernik , a ta mała milczy... już wszystkich sposobów próbowałam:-(
to znaczy matka synowi takie jaja robi?? haha
moja to była taka dobra ostatnio jak do nas przyleciała że 10 razy jej powtarzałam żeby nie wycierala naczyń na sucho szmatą (bo mi to śmierdzi póxniej , a do tego sa niteczki na naczyniach) a ona i tak swoje...:confused2:
no ale co tam , ona tak w domu robi więc rozumiem.. tylko mogłaby mnie posłuchać:-D
 
A ja właśnie skończyłam ponad dwu godzinną rozmowę z kuzynką, jutro mi paczę wysyła i z tego co mi powymieniała, to już za bodziakami dla malucha nie muszę się rozglądać tyle tego nakupowała :biggrin2:
 
ja za wyprawkę wezmę się po walentynkach ..
wtedy będę miała święty spokój i sobie poprzebieram wszytsko , poukładam...
najchętniej na nowej chacie bym to zrobiła.. no ale niestety przeprowadzamy się dopiero na zime:sorry: więc to trochę za późno :-D


jolek toś Ty gaduła jak mało kto
:-D
 
reklama
Jaka gaduła jak nawijam z moją ciocią to 4 godziny potrafimy nawijać,więc te dwie godzinki to pikuś:p
 
Do góry