reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Hejka :-)

z piwek bezalkoholowych to polecam smakowe Bavaria Apple Malt :tak:

Moje chłopaki śpią a jak wstaną to Szymek do dziadków a My wybieramy się na ryneczek na WOŚP może dotrwamy do światełka do nieba :tak: bo już dawno nie widziałam takich z pompą fajerwerków. ;-)

Poziomki - uff ale odsapniecie :-)
 
reklama
bleee u nas w IE Bavaria
to jedno z najgorszych piw:eek::sorry:

ale nie wiem jak smakuje to o którym futrzaczku mówisz bo ja próbowałam normalne , jak w ciąży nie byłam..

bezalkoholowe mamy w okolicy tylko jedno , nawwt nie wiem jak się nazywa:-p ale jest dobre, więc kupuję:-D


dziewczyny ja się martwię cały czas...:-( bo nadal nic nie czuję.. nie wiem co jest grane.. do tego od wczoraj jestem bardzo senna i strasznie boli mnie głowa:-:)-:)-(

dzień dobry
 
Kamcia- mi smakuje bardzo bo jest jabłkowe i od razu mi się reddsik przypomina chociaż bardziej lubię tego sun a tak to innych nie widziałam całkiem bezalko bo jakoś kurdę głupio mi nawet Karmi kupić bo coś tam jednak jest

Ok kochane ja uciekam bo mały łobuz już wstał więc idziemy atakować i budzić dużego i mykamy tak jak już pisałam :tak:
wpadnę jeszcze wieczorkiem :-)
 
ja karmi nigdy nie lubiłam...

boże jaka jestem głodna... a tu się jeszcze ziemniaki nie ugotowały... yhh


jolek dzięki.. mam nadzieję że to tylko pogoda... kyrde chciałam kupić baterie do mojego angelsound żeby dzidzi posłuchać ale dzisiaj to nie moge dostać u nas w miasteczku:confused2:
 
No to musisz poczekać do jutra... Dzidziuś ma po prostu leniwe dni tak jak mój. he he właśnie się u mnie odezwał.:-)
 
Witam sie niedzielnym popoludniem ;)

nie mialam zabardzo czasu na pisanie co tam u mnie i mojego brzuszka, ale za to czytam was na bierzaco.
j
dzisiaj zrobilam troche zakupow dzidziusiowych na allegro, a zaraz musze zabierac sie za obiad a nie mam natchnienia :rofl2:

widze ze u was przewija sie temat alkoholowy :-) ja z alkoholi to tylko winka, piwo nie jest dla mnie, oj nie...
u mnie w sklepie jest super zaopatrzenie -zawsze z jakies 10-15 roznych win bezalkoholowych wiec znajdzie sie jakies w miare dobre.
 
Hej Misiaki:happy:

Ja dzisiaj znowu późno wstałam chyba przez to nowe łóżeczko:zawstydzona/y: A z przekręcaniem to już jest męka aż strach pomyśleć co będzie później:szok:

Kamcia może dzidziuś się inaczej przekręcił???
Mój póki co chyba też inaczej leży bo co jakiś czas mnie puknie i to po pęcherzu. Nie denerwuj się. Zresztą może jak Ty czujesz się słabo to on podobnie.

Mój Misiek gra z Przyjacielem w ps3 a ja sobie siedzę przed lapkiem. Mamy jechać do Mojego Teścia Kochanego na obiad ale chyba nie wytrzymam i idę zjem jakieś drugie śniadanko. Wczoraj kupiłam taką dobrą bułeczkę z makiem:tak::-) i może dżemik do tego i mleczko;-)

Wrócę do Teścia bo Kochany już któryś dzień dzwoni i nas na obiad woła bo ja muszę dobrze jeść i zawsze pyta o Moje życzenia:-D

O Wojtuś jakieś przeciąganie robi:happy:
 
Cześć Dziewczynki. Ja w końcu uwolniłam się od teściowej, na szczęście przetrwałam. Ale po tej ostatniej kłutni to już myślałam że się wyprowadzę gdzieś do jej wyjazdu albo ją wyrzucę z domu. Głupia, pusta baba... Siedziała i tylko mi marudziła, że ona musi sobie teraz pożyć, że musi sobie co chwila nowe bluzeczki kupować, to tipsy musi sobie uzupełnić po powrocie do Polski... Masakra. Oczywiście żeby zrobić cokolwiek w domu to nie ma szans, bo tipsy, bo ma nową bluzkę na sobie.... K...wa muszę odpocząć...:wściekła/y:
 
reklama
Kamcia ja tez tak mam niejednokrotnie, że nie czuje młodej wcale, albo bardzo delikatnie i mało w ciągu dnia, niedawno trwało to dwa dni. Także nie martw się, dzidziek poprostu odpoczywa, albo ułożył się inaczej.
 
Do góry