reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Cześć dziewczyny widzę, że nie tylko ja mam dosyć tych Świąt. Ja niby nie najedzna jakoś na nic nie miałam ochoty. U mnie od dziś masakra - remontujemy kuchnie syfu co nie miara i na co było sprzatać na święta!!!! Ale za to bedzie ładnie na Nowy Rok!!!
Misia a tobie sie nic nie pomyliło, że masz wizytę 6 stycznia przecież to jest święto Trzech Króli i jest dniem wolnym od pracy od roku 2011!?
 
reklama
wklejam kilka fociaków mojej małej :-p ze świąt;-)2 przy kolacji


 

Załączniki

  • DSCF5664.jpg
    DSCF5664.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 41
  • P231210_15.560002 - Copy.jpg
    P231210_15.560002 - Copy.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 40
  • DSCF5668.jpg
    DSCF5668.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 38
  • P231210_15.550002 - Copy.jpg
    P231210_15.550002 - Copy.jpg
    44,4 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
Witam się poświątecznie, chociaż u nas Święta trwają aż do końca tygodnia, TZ ma wolne, córka też, więc świętujemy :-)

Dzisiaj wyjęliśmy stare łóżeczko i pół dnia nie mogliśmy się połapać jak złożyć 4 elementy :-D:-D:zawstydzona/y: Dwie sieroty. Po oszlifowaniu i pomalowaniu będzie jak nowe, TZ ma zajęcie, zapalił się jak dzik na żołędzie :-D

Ale nie o tym chciałam... W tym roku w Wigilię miał u nas miejsce mały cud, przyszły na świat dwa, cudowne bąble :-):-):-)

DSC_0067-crop.jpg

Od kilku dni nie dosypiam, czuwam przy kluskach, mama niedoświadczona i czasem przygniata maleństwa, trzeba masować brzuszki przy kolkach ale czym to jest przy radości jaką niosą :-)

Viki śliczna córeczka :-)
 
reklama
Do góry