reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Święta, święta i po świętach. Ale jestem nimi zmęczona, w Wigilię pojechaliśmy do moich rodziców i po drodze była taka ulewa, że jechaliśmy bardzo powoli. Na drugi dzień zamiast samochodu mieliśmy kule lodową, której nie mogliśmy rozbić i wracaliśmy ponad dwie godziny bo było potwornie ślisko. Wczoraj były urodziny mojego siostrzeńca Olka, więc też było troche męcząco z dwójką maluszków. Wieczorem padłam o 21 i wstałam dziś o 8. Muszę odpocząć po tych Świętach. Jak to dobrze, ze Wielkanoc będziemy miałay siedząc w domkach, bo pewnie żadna się nie odważy jeździć jakos daleko tuż przed porodem, no może te co mają terminy na koniec maja. Ja z terminem na 11 się nie ruszę z domu ani na sekundę. Wogóle już chyba nigdy więcej się nie dam namówić na takie święta, kiedy jeżdżę codziennie gdzieś i guzik odpoczywam. Najbardziej mi szkoda Miśka mojego, bo on w Wigilię jeszcze pracował i nawet sobie potem nie odpoczął. A dziś do pracy o 6 poszedł.

yra, dariaa świetne fotki :)
 
reklama
Oj swieta byly meczace szczegolnie dla mnie i w tym roku, wszyscy wymacali i wysciskali mnie za brzuszek i powiem ze coraz mniej mi sie to podoba :sorry: szczegolnie wkurzal mnie kolega, ktory po pijaku ciagle do niego lapy wyciagal i kolezanka ktora tak sie napila, ze myslalam ze mi ten brzuch wyrwie...

Dzisiaj moje drogie bede przechodzic mala metamorfoze, bede sciagac czarny kolor z wlosow, bo jestem blada, a ze nie moge sie opalac to strasznie blado wygladam w tych czarnych kudlach, no i bede sie farbowac na czekoladke :tak:

Mam jeszcze do Was pytanie, nie wiem czy jest sens zakladac nowy temat wiec zapytam tutaj...czy wy tez macie takie wycieki z piersi jak ja? Zaczelo mi sie w 18 tygodniu ale teraz to juz ludzkie pojecie przechodzi tak mnie w nocy zalewa, ze musze pizame zmieniac, a wciagu dnia tak sie wali, ze przesiaka mi przez biustonosz i plami podkoszulki, czy to dobrze, czy zle? Bo juz sama nie wiem...
 
Witam się poświątęcznie:):) Oj widzę, że większość zmęczona po świętach:)

Mandrzejczuk
już gdzieś było pisane na temat wycieków z piersi...ale bij zabij nie pamiętam na którym temacie. Musisz sobie kupić wkładki do stanika w aptece.
 
mandrzejczuk jakis czas temu dziewczyny sporo pisały o wyciekach z piersi, także napewno nie jestes sama ;) to siara, czyli pierwsze mleczko dla dzidziusia, nie ma się czym martwic, bo na naszych etapach majowych ciąż może już się pojawiać ;
 
Witam poświątecznie:)
Ja jestem objedzona na maxa, w sumie to i wypoczęta bo się nigdzie nie ruszaliśmy.

Daria
śliczna fotka:)

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry