reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Ja tylko na chwilkę, mój najdroższy Mężuś juz jest ze mną i jestem szczęśliwa, teraz razem czekamy wspierając się na jutrzejszą wizytę. pozdrawiam
 
reklama
dziewczyny , a mam do was pytanko tak z innej beczki: od trzech dni czuję cały czas napięcie w dole brzucha,nawet jak siusiam czy sie zalatwiam czuję jakbym była blokowana od środka, brzuch jest dość twardy, nie boli, ale cały czas go"czuję". czy tez tak macie/ może miałyście, czy lepiej do lekarza zadzwonić na wszelki wypadek?
ja też tak mam od kilku dni, ale miewałam tak w poprzedniej ciązy więc się nie przejmuję póki co
czasem mnie właśnie pobolewa.. ale póki nie mam silnych bóli to czekam spokojnie:tak:


marzena współczuję bólu wiem co czujesz mnie często bardzo tak włąśnie watroba naparza, ale to coś miałam z nią bo się leczyłam na to.. a tu już nie mam się jak leczyć:sorry2:

alex cieszę sie razem z Tobą
 
Dzięki dziewczyny, mój M właśnie zasnął po obiadku, biedaczek 18 godzin jechał i padł po obiedzie jak niedźwiadek.
 
Hejka

Ależ miałyście przygody... :tak:

marzenka- oby dolegliwości odpuściły , mi zawsze pomaga mocna mięta :tak:
alex- fajnie że masz już mężusia przy sobie, będzie "wsio" dobrze :tak:
poziomki- bo suwaczek Gabi odlicza do jej urodzin a teraz już wszystko wiem :-)
Za oknem sypie śnieg ale cieplusio jest za to.
Byłam u mamy zetrzeć sobie na robocie kuchennym( bo w domciu musiałabym trzeć ręcznie) warzywka na rybkę po grecku i zaraz idę już przygotowywać muszę korzystać bo młody śpi.
 
Cześć dziewczyny ale tu produkcja nocna szła jak ho ho - nocne marki!!!! Fajne te wasze przygody, ja miałam tylko raz jak jechałam pierwszy raz po towar do swojego sklepu, nowy samochód kupiony (tzn używany) kasa wzięta no i w drogę. Tuż przy samej Łodzi autem zaczęło trząść myśleliśmy że coś z kołem a to okazało sie że sprężyna i amortyzator walnął i tak spędziliśmy 2 dni w hotelu i koszt naprawy 800zł bo R kazał już wsio w tym zawieszeniu wymienić! Meksyk pocieszyłabym sie gdym chociaż coś w tej Łodzi kupiła a mi sie tam nic nie podobało i pojechaliśmy do Wólki poraszka!
Marzenka ja wczoraj pojadłam pomarańczy i miałam tak samo ale mi pomogła mięta, wypiłam dwa gorące kubki, a ból taki cholerny że oddychac nie można, a gratis do tego ból między łopatkami!!!!!
Ale chyba dostałam rekompensatę za to i poczułam pierwsze ruchy mówię chyba bo nie jestem pewna!
Alex wsio będzie dobrze trzeba być dobrej myśli i nie ściągać tych złych emocji i PAMIĘTAJ daj znac zaraz po wizycie bo my tu pewnie jaja bedziemy znosić trzymam kciuki!!!!
Ale sie naprodukowałam, pozdrowienia
 
Witam WSZYSTKIE Mamusie:-)

Ja właśnie zjadłam zupkę i jakoś głowa mnie boli nie wiem czemu... Dzidziuś już chyba zaczyna firce:-) zaraz idę sobie zrobić kąpiel z pianą Ogólnie dzisiaj leniu****e tylko podłogę muszę umyć.
Ojj Dzidziuś zaczyna Jejciu jakie to cudowne.... Wczoraj to czułam jakby mi się pępkiem bawił od środka:-) Aż się dziwnie poczułam:szok:

Marzenka współczuje:-( Oby Ci szybko przeszło.

Alex super:-) Mój dzisiaj lata cały dzień... Mają dzisiaj oddanie strony i nie długo ruszają mam nadzieje, że się uda!

Ja się dziwnie czuje tylko jak leżę na wznak bo wtedy bardzo czuję macicę i jakby taki nacisk...

Zastanawiam się jak to będzie z świątecznym jedzeniem. W zeszłym roku dorwała mnie jakaś grypa żołądkowa a zaraz po mnie Miśka ale musieliśmy jakiegoś wirusa złapać:no:
My na święta do jedzenia nic nie robimy:-) Jeździmy po Rodzicach i wszędzie jakaś wałówka :-D
Choinki też jeszcze nie mamy ale jutro albo w czwartek ubieramy to wtedy wstawię foto:happy2:

Piana coraz większa w wannie:tak:
 
reklama
No dziewczyny nie szalejcie znow dzisiaj;P Bo ja juz uciekam powoli do mnie a tam jeszcze internetu nie mam;( i rano myslalam ze z krzesla spadne jak zobaczylam ile musze nadrabiac;) wiec nie przemeczajcie sie hiihi. Milego wieczoru zycze;)
 
Do góry