reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Cześć Rybeczki:)
Widzę,że co niektóre spać nie mogą, myślałam,że po wczorajszej drzemce też nie zasnę,ale padłam:)
Dziś pogoda do niczego stawiam na kolejny dzionek zamulania. Pada drobny gęsty śnieg i jest strasznie ciemno:(

TRZYMAM KCIUKI ZA DZISIEJSZE WIZYTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Jolek to może jakąś muzyczkę na pobudzenie sobie włącz :-)

Jeszcze tylko powiem, że wczoraj po kąpieli M zauważył u mnie pręgę od pępka w dół, ale ja się nie mogę tak wygiąć, żeby ją zobaczyć a w lustrze jej nie widać, bo jest w świetle niewidoczna. A jak zrobił mi zdjęcie to dopiero ją zobaczyłam :-)
 
Ja tą pręgę mam już od dawna i też mój M ją zauważył...ale miał radochę. Tylko,że ja u siebie ją w lustrze widzę.
Melia ja na pobudzenie wezmę sobie prysznic a potem zapodam sobie jakieś świąteczne rytmy dla lepszego klimatu:):)
 
witajcie w ten śnieżny dzień , nadrobiłam was bo przez weekend neta nie miałam :-( a więc tak trzymam za was kciuki za wizyty oczewiście żeby było ok , ja mam w środe i mam nadzieję że wkońcu dzidzi pokaże się czy jest chłopcem czy dziewczynka
 
Widzę,że tuż przed samymi świętami czekają nas same pozytywne informacje:):):)


Aha:) poczytałam sobie wątek "Pierś, butelka,...", ale się naśmiałam z tych ostatnich wpisów :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Witajcie Dziewczyny :)
tak tylko chciałam się przywitać, bo nie wiem, czy znajdę dziś czas na nadrabianie weekendu, bo mam niezły zapieprz w pracy. Dobrego dnia Wszystkim Majóweczkom :-D!!!
 
Oj ja na resztę wątków będę miała chwilkę dopiero wieczorem jak wrócimy od lekarza. Po wizycie idziemy jeszcze na zakupy i znalazłam taki sklep z ciuchami ciążowymi w centrum Wrocka i chcę się też tam wybrać, bo mają kiecki różne, a ja na Sylwestra nic nie mam, a to co przymierzałam do tej pory to sprawia, że wyglądam na jeszcze większego wieloryba niż w rzeczywistości jestem :-) Ciekawe czy ja jeszcze znajdę jakieś miejsce na makijaż w Sylwestra, bo ja to talentu do make-upu nie mam. Na co dzień to tylko podkład i rzęsy, od wielkiego dzwonu jakiś cień, ale nie potrafię jakoś tego nakładać, żeby to miało ręce i nogi.
Zabieram się za okno w pokoju (tylko od środka), bo mój cudny Borys jak siedzi na parapecie to jęzorem ciąga po szybie i wyślinił już caluśkie okno :-D
 
Jeśli chodzi o makijaż to ja też zaliczam sie do beztalencia, a to gł. dlatego, że na moich powiekach nic się nie chce za długo utrzymać, nawet jak jest baza - moja siostra kosmetyczka też się zawsze dziwi, że tak szybko mi sie robią tłuste, pomimo, że cery nie mam tłustej:baffled:
no i to mnie zraża do malowania powiek, bo nie będę stale poprawiać make-upu

Tak więc moja siostra zawsze jest pięknie wymalowana, a ja jak taki kopciuszek:baffled:, bo mieszkamy w różnych miastach
 
reklama
Cześć dziewczyny ja od poranku poniedziałkowego mam zły humor, odebrałam wyniki (te po 10 dniach od wzięcia antybiotyku) i dalej mam bakterie w moczu oraz szczawiany wapnia Dużoooo!!! Więc zaś piaseczek w nerkach - stąd miałam te kolki i bóle brzucha. Ciągle coś sie czepia! Dzwoniłam do lekarza i kazał mi przyjść w normalnym terminie na wizytę czyli za 10 dni to chyba nic groźnego skoro może czeka?!
Tez tak macie, że jak w nocy wstaniecie siku to potem problem z ponowym zaśnieciem - masakra a rano ból głowy z niewyspania!!!
Pozdrawiam i miłego dzionka
 
Do góry