reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Ale z tego co widziałam na blogu to mandrzejczuk sobie żele nakłada więc chyba to nie jest szkodliwe. Wiesz Aniu każda kosmetyczka ma inne podejście, myślę,że najlepiej to się gina zapytać dla własnego spokoju:)
 
Witam:)

Ale się uśmiałam przy twoim fimiku, Vikamcia:D Sama bym się wkurzyła haha:D

Od wczoraj już jestem w Poznaniu, przyjechałam pociągiem, narzeczony dziś przyjeżdża samochodem ze wszystkimi rzeczami z bratem i teściem. A w pociągu co się działo, to chyba wiecie z wiadomości. Dobrze, że nie był opóźniony, ale tłok, ścisk niesamowity. Myślałam, że miejsca nie znajdę do siedzenia, a stać przez 3 h w tłoku sobie nie wyobrażałam, na pewno bym mdlała po kilka razy... Mój Łukasz znalazł przedział dla matek i kobiet w ciąży, a żeby tam dojść musiałam cały jeden wagon przejść i dojść do drugiego. Muszę powiedzieć, że kobiety to są zołzy jedne, nie ustąpią, nie przesuną się, mimo tego że mówisz, że jesteś w ciąży, mężczyźni starali się znaleźć dla mnie miejsce do przejścia... Już myślałam, że nie dojdę, duszno mi było, dobrze, że bez żadnych bagaży byłam. Usadowiłam się na swoim miejscu i dojechałam szczęśliwie do Poznania;) Teściowie przywitali mnie kwiatami i z nadzieją, że będzie mi się u nich dobrze mieszkało:)

A dziś nic nie robię, tylko odpoczywam:p
 
Ewunia dobrze,że dotarłaś cała i bez żadnych komplikacji w podróży (poza tłokiem). Trzymam kciuki żeby relacje z teściami układały się serdecznie!!!
 
mąż tylko ciagle mi przypomina,ze mam na siebie uwazac, ze on wszystko zrobi:) kochany:) ale ja mam taka nature,ze musze cos robic:) ale oczywiscie uwazam na siebie:)
 
hej hej..
fajnie że filmik się podobał:-D

mandrzejczuk widze że mamy takie same zainteresowania-jeśli tak to można nazwać;-)
co prawda ja tipsów nie robię ale na naturalnych paznokciach lubię kombinować i robić wzorki różnego rodzaju :)
no i włozy tak jak Ty często robię :p

dziewczyny mam propozycję...
co wy na to żeby zmienić temat "co robimy kiedy nie możemy nza wiele"
na co robimy w wolnym czasie, nasze hobby"
wtedy mandrzejczuk i marzena mogłyby dać tam swoje linki żeby nie zniknęły w tematach dziennych:-) a my byśmy mogły oglądać , komentowac i dodawać również swoje dzieła:-p;-)

 
Ja jestem za.

A ja wczoraj byłam na babskiej imprezce z kumpelami z pracy, było super nagadałyśmy się, naśmiałyśmy się jak nigdy i oczywiście jak to baby plotki były na pierwszym miejscu hihihi. Dawno się tak dobrze nie bawiłam.
Wcześniej byłam z kuzynkę, która ma termin na luty kupić wyprawkę dla jej córeczki w naszej hurtowni, boże jakie boskie rzeczy, miałam taka ochotę też coś kupić ale ustaliliśmy z mężem, że na razie nic nie kupujemy. Ale i tak dużo rzeczy sobie już upatrzyłam.
 
reklama
hej
mała śpi, ja buszuję na necie, a mąż pojechał kupić choinkę :tak: tylko ma zalecenie na jakąś małą żeby na barku można posadzić bo inaczej Mili zdemontowałaby całą w 3 minuty :-D
 
Do góry