reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
heh dobre collin i bobek wam sie snia :p:p

Z tymi blizniakami to rzeczywiscie niezla niespodzianka :O :)
Ja natomiast znam inna historie, z moja mama na porodowce lezala kobieta ktora 'miala miec' blizniaki, wszystko, wyprawka, wozek, lozeczko kupione podwojne. Urodzila. Ojciec przyjezdza do szpitala i sie pyta jak dzieci a lekarz zdziwiony , bo bylo tylko jedno :)
 
Kurde tak sobie myślę,że gdyby moja praca nie polegała na staniu na nogach przez parę godzin w dodatku w przeciągu, do tego to częste schylanie to chętnie bym tam wróciła!!! Tęsknie za tymi znajomymi mordkami i klientami:(
ehhhhhhh ja to mam dzisiaj loty :(:(:(:(
 
No dziewczyny ja już po szkole. Chodzę do technikum więc dopiero w tym roku mnie matura czeka .... nie wiem jak to będzie matury w pierwszym tygodniu maja a ja termin na 11 . :):-) Zaraz muszę zaliczyć jeszcze wizytę u dentysty... jak tam przygotowania do świąt? wysprzątane już wszystko ? ;-)
 
witam nowa majóweczkę - co do porzadków to stopniowo powoli powoli i prawie wszystko mam wysprzatne jutro zakupy ostatnich prezentów i wsio
 
hej ale mi dałyście do czytania:szok: ale już wszystko nadrobiłam:tak: na szczęscie
zanka znalazłam cos takiego: Kalkulator urlopu macierzyńskiego - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl możesz obliczyc do kiedy będzie trwał twój urlop na podstawie daty porodu
wrzucę to do tematy z ważnymi to się może przydać jeszcze nie raz;-)
aha marzena jak chcesz to wstawiaj te swoje robótki na tematy co robimy w wolnym czasie;-) to sobie pooglądamy:-)

i witam nowe mamusie majowe

wogóle miałam wam opisać o Vi ale najpierw napiszę co mi mama dzisiaj na skype powiedziała:szok:
byłam w szoku dosłownie..
po 1 urodziło się dziecko nie wiem gdzie ale miało ponad 4 promile we krwi:szok:
od razu odebrali je matce
a 2 sprawa to 12-latka w pl jest w ciązy:szok::szok::szok: naprawdę ja to nie wiem czego się te dzieci w podstawówce ucza:szok:

a co do Vi to niemal dostałam zawału... miała lekko kaszelek , no i zapchany nosek , lekarze mówili że wsasystko ok ale jak mi w nocy zaczęła kaszleć to normalnie przestała oddychać na ok 30 sek jak nie dłużej:szok: ja ją pukałam po plecach i wogóle a ona nic... dopiero wsadziłam jej palec do gardła to sobie tak porządnie odbiła i wtedy jej smareczki wylecały nosem i zaczęła łapać powietrze, ja byłam normalnie roztrzęsiona, bo nie dośc że nie wiedziliśmy co robić to jeszcze była 1 w nocy a do szpitala od nas jest kawał drogi :-(
na szczęście dobrzed się wszystko skończyło... ale ja nie mogłam spać do 5 rano... :-(
później pojechaliśmy do lekarza o dostała antybiotyk no i do pl lekarza i powiedziała nam że małej dużo flegmy spływa z noska i ma powiększone migdałki i jej się tam w gardełku zakleiło:-(
do antybiotyku jeszcze dostała syropek na flegmę no i jej dajemy ale dosłownie wczoraj to pół dnia przepłakałam...
a do tego jak już mi nerwy puściły to mnie tak brzuch bolał że znów nie spałam pół nocy :dry:


 
Kamcia dziewczyno koszmar!!! Współczuję ci jak nie wiem co, ale dobrze że już wsio ok że mała już lepiej sie czuje!!!! O tej 12-sto latce oglądałam reportaż ojciec dziecka ma 16 lat też super co? W ogóle w tym reportażu było wiele nieletnich matek królowały 14-sto latki!!!:szok: Ale ważne że są gdzieś w ośrodkach a nie rodzą i rzucają do śmietników!
 
Przekopałam się przez biurko, dwie szuflady w szafce i połamałam pólkę. Taki jest bilans moich dzisiejszych prac domowych, nie wspominając o tej zafarbowanej pościeli. Mam w planie jeszcze szafki w łazience, ale krzyż mnie już boli i nie wiem czy dam radę.

Kamcia to mnie zaszokowałaś tymi newsami, nic takiego nie słyszałam ani w TV, ani w necie. Mam nadzieję, że Vi przejdzie po tych antybiotykach i już będzie lepiej :-)

Mariika nasze maluszki są w tym samym wieku :)
 
reklama
Do góry