reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Do środy spokojnie dasz radę, ja mam tak że 3 dni sie szykuje na badania bo biorę luteinę dopochwowo i muszę na 3 dni przed odstawić to muszę zawsze dużo wcześniej planować.
 
agaf będę pamiętać będę bo inaczej to jolek mnie wypatrzy i ubije.. hehehhe
co do bakterii to współczuję oby wszystko było ok...:tak:
a ponać osobę można po samych wypowiedziach;-)i da się tak rozpoznać kto jaki jest naprawdę:tak:

coś mnie głowa boli , chciąłam iś na spacer ale mała poszła spać:sorry2: i muszę czkeąc aż wstanie:tak:
 
Kamcia co do tych osób to ja mam takie wyczucie, pamietam jak zaczynał się wiek randkowy to koleżanki mnie brały bo ja zawsze umiałam wyczuć osobę i tak zostało mi do dziś, po chwili rozmowy mogę zrobić charakterystykę :-D Co do tych bakteri to mam za 10 dni robic zaś badania, zobaczymy! ale tak sie zastanawiam skąd to ***** sie bierze przecież każda z nas teraz bardziej dba o siebie niż przed ciażą! Ale tak jest zawsze czym bardziej dmuchasz chuchasz to zawsze sie coś czepi!!
 
hehe to masz dobrze z tym przeczuciem:tak:

będe czekać teraz na wieści za 20 dni co i jak..
właśnie tak jest że im bardziej o siebie dbamy to tym się gorzej dzieje:dry: niestety...
 
reklama
Od kiedy powinna nam waga rosnąc? ;/

Hmm, jak byłam u lekarza to niby, że 3 kg do przodu, a teraz na innej wadze, całkiem nowej się zważyłam i ważę 4kg. Czy to mozliwe, zeby te wagi az 4 kg się różniły??? JA się tak martwię, że znów schudłam :(:(:(
 
Do góry