reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Z Majunia tez tak mialam, ze poszlam na macierzynski 4 tyg przed i mialam wielki plan na odpoczynek i przygotowania a tu niestety lub stety Majunia urodzila sie po kilku dniach wiec nie odpoczelam wogole....:)
jak dobrze rozumiem chcesz zacząć macierzyński 1 dzień przed terminem??

dobrze to przemyśl i sprawdź... bo u mnie jest tak w IE że najwcześniej można brać 16 tyg przed terminem a najpóźniej 2 tygodnie przed terminem, obyś nie złożyła wniosku za późno bo mogą Ci nie przyznać....

aha witam nową mamusię... :)
 
W UK ma się do wyboru 6 miesięcy pełno płatnych bądź 12 miesięcy gdzie 6 jest pełnopłatnych a za kolejne 6 jest połowa pensji (oczywiście to jest dla osób na kontraktach) osoby pracujące dla agencji mają 6 miesięcy płatne 124 funty tygodniowo dodatkowo wszyscy mogą wykorzystać 13 tygodni bezpłatnie.
 
oj kurcze, pomylilam sie w poscie o 2 tygodnie :D mialo byc 56tyg.
no ale to i tak dlugo :D + mozna do tego wliczyc 5tyg wakacji wiec troche pobede z maluszkiem, a to bardzo dobrze bo to bedzie moj pierwszy dzidzius i nie chcialabym zeby mnie cokolwiek ominelo.

pies obudzil mnie dzis o 3,30 - jak jego pan wychodzil do pracy i za zadne skarby nie moglam go zaciagnac zeby sie jeszcze chwile przespal w poslaniu. Oczywiscie wskakiwal mi do lozka ale nie lubie tego jak jestem niewyspana bo on zamiast polorzyc sie obok to zawsze kladzie sie na mnie i jest wielce obrazony jak go zrzucam :D
jakos przemeczylismy sie do 7 i teraz caly czas siedze zajadajac mandarynki...
 
ojjj nie zazdroszczę pobudki....

też zajadasz mandarynki???mniam::) i jeszcze pomelo - listopad, grudzień - wtedy można ten owoc kupić...mi smakuje niesamowicie!!!!
 
Witajcie kochane mamulki

Od wczoraj wprowadziłam sie do Waszego topiku - całkiem przypadkowo - jest jeszcze jedno fajne forum www.kafeteria.pl i trzeba szukac tematu o MAJ 2011 JEST TAKI SAM.

Ale bardzo fajnie tu o wszystkim piszecie.
Popijam teraz kawunię zbożówke i pracuje.

Podglądam WAS systematycznie.
Mija mi 4,5 m-ca - jeszcze połowa i huraaaaaaaaaaaaaa. Witaj maluszku.

ticker.php





coś mnie dzis dolna częśc kręgosłupa pobolewa - chyba maluszek sie powiększa...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny!Ja od dwoch dni dogorywam z goraczka prawie 40 stopni:( Pijam wszystko co naturalne i mogloby pomoc ale jakos na mnie nie dziala:( Chcialam isc dzis do lekarza ale przysnelam jak mlody wyszedl do szkoly nawet nie wiem kiedy i teraz juz sie nie zwleke z wyrka bo i tak pewnie mnie nie zarejestruja.Z reszta po co skoro i tak nic nie mozna brac.Ale teraz jakos mi lepiej,zobaczymy co bedzie za chwilke...No i przyplatalo mi sie jakies zapalenie bo swedzi i piecze straszliwie a do gina mam termin dopiero w czwartek.Jakies nieporozumienie jest w ogole w tej mojej przychodni.Przed zmiana zamieszkania chodzilam do przychodni w ktorej zawsze jedno miejsce bylo zostawiane dla ciezarnej ktorej sie cos zaczelo dziac i nie moze czekac na termin a tutaj jakas masakra,w ciazy czy nie,cz sie cos dzieje czy nie trzeba czekac nawet 2 tyg...U internisty tez masakra bo jak sie dotrze o 9 to juz maja komplet i nie zarejestruja i nie wazne ze jak czlowiek sie tak zle czuje to nie jest w stanie powedrowac tam o 6 rano...Troche ponarzekalam ale jakas zla jestem ostatnio....
A tak z innej beczki sa dziewczyny ktore nie potrafily zasypiac inaczej jak na brzuchu?Jak sobie teraz radzicie?Ja przechodze straszne katusze zanim zasne...Milego dnia!
 
reklama
Madziulek - ja tez uwielbiam spać na brzuchu. Na początku jak się okazało że jestem w ciąży unikałam tej pozycji, ale poczytałam trochę i okazuje się ze spokojnie można tak długo, aż brzuszek zacznie być za duży i będzie przeszkadzał. Piszą ze nawet całą pierwszą połowe ciąży często można. Więc śpię na brzuchu czasami, ale też często coś między brzuchem a bokiem a nawet o dziwo na plecach chociaż nigdy nie umiałam tak :)
 
Do góry