reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

No dzień dobry Majóweczki :-)
Witam Was porannie juz z pracy. Moja koleżanka rano napisała mi SMSa, że ma jelitówkę i nie przyjdzie do pracy. Rozszalała się ta grypa jak cholera. Póki co to w moim otoczeniu nikt nie choruje, ale pewnie się w końcu ktoś napatoczy.

My jeszcze nie wiemy co to będzie ze Świętami. W zeszłym roku Wigilię spędziliśmy z teściami moimi, a w Pierwszy dzień pojechalismy do Karpacza na kilka dni i po drodze wstąpiliśmy do moich rodziców. W tym roku chyba Wigilia będzie u moich, ale jeszcze nie wiem, nic nie jest ustalone. Jedziemy tam w piątek to może już coś postanowimy, bo to w sumie czas szybko nam zleci, a tu trzeba za prezentami się porozglądać bo potem to na hura mi przyjdzie kupować. Z resztą jak co roku :baffled: Zawsze mam problem z rodzicami, czy teściami. Z M to sobie mówimy co chcemy, albo robimy sobie większy współny prezent.

Ja dziś jestem w dobrym humorze i nawet mnie ta pogoda za oknem tak nie denerwuje, choć rano jak byłam na spacerze z psem, to klęłam pod nosem.

Miłego dnia Kochane :)

Basiekkk to podziel się tym słońcem z nami :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj u nas pogoda naprawde kiepska,rozpadalo sie na calego.Najgorsze ze w ta ulewe bede musiala isc po synka do przedszkola:no:

karolq8 -Ale masz fajnie ze juz snieg sie pokazal u ciebie.Mam nadzieje ze jak bede w grudniu to bedzie juz bialo i omina mnie te kaluze i topniejacy snieg:-p
 
I ja się witam poniedziałkowo za oknem szaro, buro i ponuro no i pada deszcz, nic się nie chce.Muszę iść dzisiaj do lekarza bo juz od 10n dni mam katar i nic nie pomaga, chyba trzeba coś mocniejszego.
A jeśli chodzi o świeta to ja narazie szukam jakieś pani która przyszła by mi posprzątać, okna pomyć powieszać firanki, sama na pewno nie dam rady, a tym bardziej że nie bardzo mi się chce.
Moja rodzinka mieszka na miejscu więc nie mam problemu z odwiedzinami, w zeszłym roku wigilia była u mnie bo moja córeczka była mała i nie bardzo chciałam jeżdzić i przynajmniej mogłam sobie posiedzieć z rodzinką a nie gonić sie do domu bo mała musiała spać.
 
czyli moge zrobić tak że połączę ten temat z dolegliwościami... i dam jako temat główny "nasze samopoczucie , trymestr po trzymestrze"
i nie będzie się kojarzył tylko z dolegliwościami ... może być??
zanka nie chodzi o to że Twoje zdanie się nie liczy ... dałam propozycję po prostu do przedyskutowania....gdyby się nie liczyło połączyłabym od tak.... i nie zastanawiała nad niczym....
 
futrzaczku mój nie pyta co słychac na forum bo on już ma tego forum dość...:-D jak ja wiecznie siędzę od zajścia w ciążę z Vi :-D


u nas w nocy był mega sztorm...
i padał grad z deszczem.. strasznie wiało... i sychac byo fale bijące o brzeg:baffled:
mieszkam od oceanu jakieś 3 minuty piechotą(co mnie cieszy że się wyprowadziliśmy bo mieszkaliśmy wcześniej jakieś 3 metry... jak wyjrzałam przez okno to miałam chodnik i ocean yhh )

dzisiaj tez pada strasznie.... deszcz...i grad a mnie głowa jak zawsze boli:sorry2:
a mała siedzi w oknie i się przygląda....:tak:

a jeśli chodzi o ŚWIĘTA
to ja wprost nie mogę się już doczekac od dawna... na bank 6 grudnia ubieram choinkę... co poprzedzę porządkami:tak: i tylko czekam tej daty...
my święta spędzamy tu... jak każde od 3 lat:sorry2:
 
Kamcia To widok super mialas :) tzn latem bo zima nic przyjemnego bo zimnoo a przy wodzie wiekszy wiatr.

A swieta niewiem gdzie bedziemy napewno jakos sie podzielimy czesc u tesciow czesc u moich rodzicow. Mieszkamy w tym samym miescie wiec problemu nie ma.
 
Witam Was poniedziałkowo i śniadankowo :-D
U mnie pogoda do d**, szaro mglisto i tak bleeee. Pewnie przez to wstałam dziś z potwornym bólem głowy:-(
Co do świąt to ja nawet nie wiem. Nie planuję nic bo to potem różnie bywa. W tamtym roku spędzaliśmy je we dwójkę, powiem wam,że po tej orce w pracy to były dwa dni odpoczynku tylko dla nas:happy2:
 
reklama
Witajcie, super przyda sie sloneczko. U nas zimno i rano bylo deszczowo. Ja potrzebuje slonca, zeby zyc haha. Na szczescie dzis super sie czuje, ale wczoraj mialam caly dzien migrene - obudzilam sie z bolem glowy i zasnelam z bolem. Masakra.
Dzis od nowa praca, dom, gotowanie, praca i tak dalej. A wieczorem padam. Mam fajna ksiazke a nie ma kiedy poczytac.

Milego dnia wszystkim
 
Do góry