reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Witajcie wszyscy, troche juz pozno. Nie mialam ostatnio czasu wejdz na forum. Ciagle jestem zagoniona choc moze powinnam troche zwolnic. Dzis obudzilam sei o 6.30 i myslalam od razu, ze musze dom posparzatac. Masakra.
Poczytalam na forum o siostrze Marzeny. Bardzo mi przykro i wpolczuje jej z calego serca. Mam nadzieje, ze mojemu i reszcie maluszkow nic nie bedzie. Ze w maju bedziemy sie cieszyc w pelni macierzynstwem. Strasznie zycie jest niesprawiedliwe...
Ja czuje sie wspaniale, czasem mysle ze az za dobrze. NIc mi nie dolega, zadne bole brzucha, mdlosci czy inne. Spie dobrze, jem wszystko, biegam ale chodze spac o 20 bo nie mam sily na wiecej. Super ze moja corcia juz taka samodzielna a mza pomaga wiec jest latwiej.
Zycze wam wszystkim dobrej nocki...
 
jolek , jeszcze nie tak tragicznie czytając sam maj..
ale zobacz ile nieśmiałych się przedstawiło a nie napisało ani jednego posta u nas na tematach....

a szkoda bo fajnie byłoby mieć z kim opgadać o kazdej porze dnia czy nocy...

witam pana Michała odważnego męża :-D
a żona to wpuściła na swój profil?? czy to tak ukradkiem?? hihh


ja po roczku kumpeli synka dzisiaj.. więc będe powili sie zmywać.. bo trochę padnięta jestem...
za to Vi się wyszalała jak mało co.. hehe
 
Absolutnie za zgodą żony. Jak wspomniałem, lezała za mną, smyrała po plecach a ja pisałem. I powtarzam. Michał. Po prostu. A czytam sporadycznie ten temat ze zdjęciami usg :-) Inne tematy omijam, byście Panie nie musiały się krępować mówić o rzeczach trudnych i intymnych, więc spokojna głowa. Jutro oddaję lapka we władania żony, a przesiadam na mój stacjonarny, wykorzystywany do dużo ważniejszych spraw. Głównie gier ;-)
Właśnie kładziemy się spać, więc miłej nocy wszystkim życzymy.
M&M
 
A ja mojemu M (tez mężowi Michałowi ;-)) pokazuję tylko czasem Wasze brzuszki, tak dla porównania, ale wymiękł:szok: dzisiaj przy Poziomce hahaha

aha i pokazałam mu kiedyś (mam nadzieje, że nie macie za złe) te zdjęcia z pordów, żeby jakby co się jeszcze zastanowił, ale stwierdził, że zdanie podtrzymuje - rodzimy razem :)

ogólnie jest zadowolony (bo widzi, że ja jestem) z naszego forum, widzi, że sporo mogę się tutaj dowiedzieć od Was, zwłaszcza tych już doświadczonych mam :)
 
Ostatnia edycja:
Hihi Moj maz tez Michal;) Cos te wszystkie Michaly poszli na calosc w tym roku:p Kolezanki przyszly tatus tez Michal;P zmowili sie czy coo;P
 
Ostatnia edycja:
Witam Was Kochane niedzielnie i jeszcze u mnie przedsniadaniowo :-)

Juz odebralam M swoj komputer :) Ale mial wczoraj radoche ze z Wami rozmawial :-) No tatusiow Michalow widze sie namnozylo i dobrze bo Michaly to fajne chlopaki :-)
Tak czytalam posta Hope na dolegliwosciach o bolu zeba i tak mi sie przypomnialo, ze my chyba musimy albo powinnysmy miec sprawdzone wszystkie zabki przed porodem. Nie wiem czy to jest obowiazkowe bo ja sie boje i nie chce isc do dentysty :no: W mojej karcie ciazy jest miejsce na pieczatke od dentysty, ale moja lekarka nic mi nie mowila o tym, ze mam koniecznie isc i sprawdzic zabki. tylko moja siostra mi powiedziala. Wiecie moze cos o tym?Jestem mocno zaiteresowana bo strach u mnie jest ogromny, ale jak trzeba bedzie to pojde sprawdzic te zabki.

To ja ide na sniadanko
Buziaki
 
Dzień dobry kobietki:)
Melia dobre pytanie z tym dentystą bo ja też nie mam ochoty odwiedzać jego gabinetu:no:
 
reklama
Witajcie niedzielnie

Ja jeszcze siedze w pizamie,ale zaraz musze sie zbierac i do kosciola isc.Co do dentysty to ja wam niestety nie doradze.Tutaj jedyny plus bedac w ciazy jest taki ze dentyste ma sie za darmo.Ja narazie nie skorzystam bo bez znieczulenia nie wiem jak bym usiedziala w fotelu:sorry: Ja wam napiesze ze moj M czasami podczytuje co pisze.Czasami jak cos wymysli glupiego i spytam sie z skad to wie to zawsze mowi ze na tym moim forum wyczytal:-D Niestety nigdy nie moze dokladnie znalesc gdzie to bylo napisane dokladnie:-D
 
Do góry