reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Ja najwczesniej dowiem sie kolo Swiat, bo wtedy bede miec nastepne USG i o ile sie zdecyduje.
Poniewaz mamy corke wszyscy mysla, ze chcemy synusia a mi to naprawde obojetne stad tez mysle, ze moze fajnie nie wiedziec i miec niespodzianke.
Co zrobilismy z mezusiem to juz jest i wplywu na to nie ma :)
Jezu dziewczyny ja spac nie moge, od godziny juz sie krece na lozku i kombinuje, co tu robic....
 
reklama
Mnie głowa boli codziennie już mam dość eeeeeee

W tej chwili kładzie się nacisk na sn i dopiero w ostateczności cc,jak leżałam z Goścą w szpitalu(3 ostatnie mce ciąży) to było tam na patologi kilka dziewczyn "potrójnych" i większość rozpakowała się normalnie. Nawet jeżeli jeden maluch jest do góry nogami a 2 odwrotnie to i tak stawiają na sn bo jak się urodzi ten co jest prawidłowo ułożony to ten 2 odwraca się i rodzi normalnie.Co do bólu można się przecież znieczulić całkiem skutecznie,niestety u mnie nie ma szans bo rodze za szybko i nie zdążyło by zadziałać:/



niestety poziomka w niektórych szpitalach nie ma znieczulenia, u mnie nie ma, dlatego rodzenie na żywca. stad moje obawy bo boli straszliwie i tego bólu znowu się boję.
 
Adeczka ja od godziny na nogach,nie mogłam sobie jakoś miejsca znaleźć w łóżku :( nie wiem co jest bo ostatnio wstawałam po 9tej
 
Widze, ze na 5 maja jest nas wiecej... Ciekawe jak to bedzie, ktora pierwsza i jak.... Ja mialam ciezki porod, bole krzyzowe, rozwarcie prawie zero, wody odeszly a skurczy porodowych nic w dodatku zero pomocy od lekarzy itd. Ale udalo sie i staram sie o tym nie pamietac.
Boje sie tylko tego rozerwania krocza, bo tu w UK nie nacinaja cholera...

Ja tez spac nie moge, straszne to...
 
Kurcze czlowiek ma weekend zeby sie wyspac a tu nic. Maz spi, cora spi a ja siedze na necie. W dodatku nie wiem ktora godzina, bo nie dosc ze czas przestawiamy to w UK godzina do tylu i juz nie wiem, ktory zegarek dobrze chodzi...
No i glodna jestem ide cos zjesc.
I powiedzcie mi co z tym spaniem, bo nigdy tak nie mialam hahaha
 
ja od początku ciąży kiepsko sypiam ale nigdy tak wcześnie nie wstawałam. Zresztą nad ranem śniły mi się jakieś głupoty:(
 
reklama
ja mam na 6tego maja. Dziewczyny może nie myślmy na razie o porodzie,wczoraj się Was naczytałam i kurde w nocy mi się śnił poród
 
Do góry