reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Ja mam termin poczatkiem maja 4 lub 5. Zastanawiam sie co bedzie poniewaz pierwsza corke urodzilam 4 tyg wczesniej dokladnie w 1 dniu 9 miesiaca. Urodzilam, bo odeszly mi wody i juz nie bylo wyjscia. W sumie kilka dni wczesniej bylam u gin i mowila mi ze mam obnizona szyjke macicy plus wystapila u mnie cholestaza. W szpitalu mowili, ze poleze do porodu czyli 10 sierpnia. A w czwartek o 4 nad ranem odeszly wody i po prawie 12 godzinach urodzila sie Majunia.
Mam takie obawy, ze tak dzidzia urodzi sie wczesniej, choc bardzo podoba mi sie data 5 maja :)
Moja mama urodzila wszystkie dzieci wczesniej a jest nas 4, mowi sie czesto, ze corki rodza tak, jak ich mamy... Co o tym sadzicie?
 
Ponoć dziewczynki z reguły rodzą się wcześniej, a chłopcy to bardziej leniwi i wolą sobie dłużej w brzuszku po leniuchować, ale jaka w tym prawda to nie wiem.
 
Witam Was sobotnio:happy2:

Ja rozmawiałam ze swoją ginką i powiedziała, że z Hashimoto nie kwalifikuje się do cc:happy2:
I na dzień dzisiejszy jak najbardziej mogę rodzić naturalnie chyba, że w trakcie ciąży bądź porodu coś się zmieni:happy2:
Ja Wam powiem szczerze, że się nie boję. Jakoś tak nie myślę o tym, że będzie boleć chociaż wiem, że będzie, ale tak naprawdę to normalna kolej rzeczy, do której my kobiety zostałyśmy stworzone. Może teraz tak mówię a podczas porodu narobię krzyku ale grunt to podejść do tego na spokojnie a nie zamartwiać się na zapas:-D
 
reklama
Do góry