reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Cześć majóweczki:-)
Wpadam się przywitać i jeśli pozwolicie chętnie się do Was przyłączę:-)
Właśnie wczoraj zobaczyłam na teście upragnione II :-):-):-) To będzie mój drugi dzieciaczek:tak:
Mam termin na 26 maja:tak:
Mieszkam w Irlandii więc do tej pory raczej na Mamach z Irlandii się udzielałam:tak:
Troszkę potrwa pewnie zanim "Was" ogarnę ale mam nadzieję,że dam radę:tak:Jedną majóweczkę stąd już znam;-)Hello,ViKamciaG:-D
Lecę teraz z moimi chłopakami na zakupki,miłego weekendu życzę:tak:
U nas pogoda nieciekawa:confused2:więc chyba na zakupach dzisiejsze wojaże się zakończą:sorry:

Witamy!!!
 
Cześć majóweczki:-)
Wpadam się przywitać i jeśli pozwolicie chętnie się do Was przyłączę:-)
Właśnie wczoraj zobaczyłam na teście upragnione II :-):-):-) To będzie mój drugi dzieciaczek:tak:
Mam termin na 26 maja:tak:
Mieszkam w Irlandii więc do tej pory raczej na Mamach z Irlandii się udzielałam:tak:
Troszkę potrwa pewnie zanim "Was" ogarnę ale mam nadzieję,że dam radę:tak:Jedną majóweczkę stąd już znam;-)Hello,ViKamciaG:-D
Lecę teraz z moimi chłopakami na zakupki,miłego weekendu życzę:tak:
U nas pogoda nieciekawa:confused2:więc chyba na zakupach dzisiejsze wojaże się zakończą:sorry:

Witamy:)
Widze ze pierwsza mama z podobna roznica miedzy dziecmi:) Nasze chłopaki prawie w jednym wieku:)
 
Dzięki wszystkim za powitanie:-)
Witamy:)
Widze ze pierwsza mama z podobna roznica miedzy dziecmi:) Nasze chłopaki prawie w jednym wieku:)
Ano faktycznie:tak:Ja musiałam sobie dać 3 lata przerwy po Radku (zalecenie lekarza),potem mój P nie mógł się zdecydować i wreszcie jest Fasolka:-)
To pewnie teraz liczysz na dziewuszkę?
Ja bardzo chciałam dziewczynkę ale w tej chwili już mi przeszło,zupełnie mi obojętne...Będzie chłopczyk,wiem jak "obsługiwać",mam trochę ciuszków po Radku...Będzie dziewczynka,kupię gumową szafę i będę w nią upychała różowe ubranka:-D
 
Hej Mamusie!

Ja kilka dni temu dowiedziałam się, że znów zostanę mamą i chciałam sie do Was przyłączyć.
Według moich obliczeń termin mam na 28 maja, u lekarza jeszcze nie byłam, bo w sumie i tak na razie niewiele mógłby mi powiedzieć. Wizytę mam na 5 października to będzie 6t3d, bo wtedy juz na pewno powinno być widoczne i słyszalne bijące serduszko, wcześniej to różnie bywa i nie chcę sie stresować niepotrzebnie.
Pozdrowionka dla Wszystkich Mamuś!:-)
 
dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie, fajnie tak mieć z kim porozmawiać i podzielić się doświadczeniami zwłaszcza dla osoby mieszkającej z dala od bliskich :) Ja z tymi tabletkami na te "początkowe" bóle poczekam do czwartku, wtedy idę do gina i się wszystko wypytam. Słyszałam,że jest tu (w Grecji) w aptekach coś podobnego do no-spy, zapytam lekarza.. bez jego wiedzy lepiej nic nie zażywać prawda? Zresztą dla fasolki każdy ból mogę wytrzymać :D
 
Marita45 witam Cię,też właśnie dziś dołączyłam i termin mamy podobny:-)Gratuluję Fasolki i życzę spokojnej ciąży:-)
A ja się pizzy opchałam i wyglądam jakby to był już 6 miesiąc:zawstydzona/y:

Witaj Tichonek!
Właśnie zauważyłam, że jesteśmy blisko terminami:-), może nawet Cię troszkę wyprzedzę, bo przy pierwszej ciąży miałam cesarkę z powodu ułożenia pośladkowego synka, a teraz jest tak, że po cc trzeba wyrazić zgodę na poród sn i nie wiem czy sie odważę rodzić naturalnie, a jesli bedzie cesarka to mój doktorek powiedział jak planowałam druga dzidzię, że zrobi tydzień wczesniej, żeby nie ryzykować, że poród sie zacznie. Tak tez było za pierwszym razem.

W sumie po cesarce czułam sie bardzo dobrze i szybko doszłam do siebie, a blizny prawie nie widać, więc raczej jestem za tą opcją. A u Was jak było za pierwszym razem i jak teraz wolałybyście rodzić, a może macie już dwójeczkę dzieci i porównie porodu cc i sn? Co byście radziły?
 
Marita45 z tym wyprzedzeniem to różnie może być:sorry:Ja Radka urodziłam naturalnie,ale miałam komplikacje przy porodzie i mały mi się z 1 punktem urodził:-(Ale w 6 minucie już było 10:tak:Lekarz mi powiedział,że bardzo prawdopodobne,że następny poród może być podobny więc raczej cesarka wchodzi w grę:sorry:Choć nie ukrywam,że pomimo tego co się działo 4 lata temu,wolałabym rodzić naturalnie:sorry:
 
reklama
Do góry