reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

wiesz nie pamiętam. naprawdę nie pamiętam, ale jeszcze kochana długo do tego czasu. ok 30 tc ciąży :) także fasoleczka powolutku będzie szła do góry :)
 
reklama
Annaso z moją teściową jest podobnie Gabi też jej nie kojarzy a di niedawna wpadała w histeri na jej widok. Na szczęście mieszka 100km z tąd:))

Misia ok 10 tyg (nieraz wcześniej) macica jest wyczuwalna kiedy położysz się na plecach. A po przytulankach macica się napina (co jest całkiem normalne) i wtedy jest najłatwiej. Dziewczyny które mają mniej tłuszczyku na brzuszku wymacają dno macicy szybciej.
 
Witam wieczorkiem:-)

Wróciłam od koleżanki z którą się dość długo nie widziałam
i normalnie się zakochałam:-p:sorry2:

wiem, wiem, że mam męża,
ale Jej synek (6 miesięcy) jest taki cuuuudowny,
śliczny i w ogóle...
 
Ostatnia edycja:
Witam
Tyle piszecie, że brakuje mi czasu na czytanie wszystkich for :)
Mój, jak się dowiedział, że jestem w ciąży, to powiedział, że znowu będziemy się kłócić.
To prawda, z Tymonem to nie mógł mi dogodzić, a bo to to nie to, albo tamto. A najgorzej to chyba było po porodzie, bo non stop się wydzierałam, ale jak tu być szczęśliwą, kiedy prawie się nie śpi, dziecko na cycu co 1,5 h po godzinie, masakra.
Potem nasłu****esz, czy dzidź się rusza, czy oddycha, czy czasami nie przekręcił się na brzuszek i się nie udusi, czy nie oplątał się kołderką (całe szczęście, że wymyślili śpiworki ) i tak to już trwa 6 miesięcy. Takie czuwanie, że jak tylko mały zamruga oczami, to ja już nie śpię, tylko smoczek mu wypadnie z buzi, ja nie śpię. Oczywiście od tygodnia śpię jak niemowlę ;) i mogłabym spać cały czas, tak jak w poprzedniej ciąży.
Ależ się rozpisałam... może jestem nienormalna z tym czuwaniem, ale tyle na marcówkach mówiły dziewczyny o śmierci łóżeczkowej, więc czuwam ;)

A jeśli chodzi o wysokość dna macicy

http://www.ebrzuszek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=308&Itemid=103]ebrzuszek.pl - Wysoko

nie wiem, czemu mi się źle link wkleja
próbuje jeszcze raz, jak się nie uda, to wpiszcie w google wysokość dna macicy w ciąży

http://www.ebrzuszek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=308&Item id=103
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hhehe j tez sie po porodzie wydzierałam... naweet jak D zmieniał małej pieluchę to go poganiałam... jak szedł po mleko , też ... i zawsze mówiłam że jest za wolny , teraz pewnie też tak nbede gadać.. choć wcale nie jest:-p tylko ja chciałam żeby przy niej fruwał, latał , skakał:-D:rofl2:

sylwiontko bo nie kopiuje się linku z tym url tylko samp http://;-) wtedy ci się skopiuje, już ci edytowałam zeby było dobrze:-p

no i jak możesz edytować posty jak chcesz coś dopisać żebym nie musiała ich co chwilę łączyć byłoby miło:-D
 
hhehe j tez sie po porodzie wydzierałam... naweet jak D zmieniał małej pieluchę to go poganiałam... jak szedł po mleko , też ... i zawsze mówiłam że jest za wolny , teraz pewnie też tak nbede gadać.. choć wcale nie jest:-p tylko ja chciałam żeby przy niej fruwał, latał , skakał:-D:rofl2:

sylwiontko bo nie kopiuje się linku z tym url tylko samp http://;-) wtedy ci się skopiuje, już ci edytowałam zeby było dobrze:-p

no i jak możesz edytować posty jak chcesz coś dopisać żebym nie musiała ich co chwilę łączyć byłoby miło:-D

SI :) Przynajmniej jakiś porządek będzie tu istniał
A, dzień dobry, pogoda piękna, może by tak polazł na grzyby :)
ViKamciaG, tak patrzę na Twój suwaczek na samym dole, i też chcę, a nie mogę ;(
A można wiedzieć, gdzie będziesz się wczasować??
Miłego dnia mamuśki :)
 
ale się rozwijają wątki..też nie nadążam :)

Witam Wszystkie nowe Mamy :)))

A pogoda dzisiaj faktycznie rewelacyjna..spróbuję wyjść na jakis krótki i powolny spacer, nie macie pojęcia jak to cieszy...:)
bo tak, to mogę tylko do lekarza wyjść albo po domu pochodzić..ale dobre i to, nie ma co marudzić :)
Dobrego dnia wszystkim!
 
Hej pisałam już do Was jakieś 2 tygodnie ze bardzo bym chciała być z Wami Majówką 2001 ale niestety przyszła @ ale teraz zrobiłam test (a nawet 3) i wszystkie wyszły pozytywnie i ?....? wizytę u lekarza mam dopiero 27 ale mam ogromną nadzieję że jednak się udało
 
reklama
Dzień dobry:)

Ale pogoda:/

Julisia trzymam kciuki. Zrób może betkę w poniedziałek , ona nie pozostawia wątpliwości.

madline ja nawet na spacerki nie mogę:/ więc zazdroszczę ;)

Dziś mąż przygotowuje obiadek:) to są plusy tego leżenia :) a uwielbiam spaghetti w jego wykonaniu (wprawdzie dla mnie to najszybsze danie do zrobienia, a on pichci 2 godziny, a kuchnia wygląda potem jak po uderzeniu bomby, ale ten smak.. :)))
 
Do góry