reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Marita45 z tym wyprzedzeniem to różnie może być:sorry:Ja Radka urodziłam naturalnie,ale miałam komplikacje przy porodzie i mały mi się z 1 punktem urodził:-(Ale w 6 minucie już było 10:tak:Lekarz mi powiedział,że bardzo prawdopodobne,że następny poród może być podobny więc raczej cesarka wchodzi w grę:sorry:Choć nie ukrywam,że pomimo tego co się działo 4 lata temu,wolałabym rodzić naturalnie:sorry:
Oj to musiało Was sporo nerwów kosztować, jak Radek urodził się z 1 puktem. Dobrze, że tak szybko wszystko się ustabilizowało. Dlaczego i tak wolisz poród sn? A możesz zdradzić co to za komplikacje były?
 
reklama
yra ty to jesteś na świeżo jeszcze. Ja chyba też wolałabym rodzić naturalnie. Podobno z drugą dzidzi jest łatwiej i szybciej. Ja Wikiego rodziłam 5 godzin i miałam wywoływany a teraz nie będę taka głupia i poczekam aż mi wody odejdą :-)
Mój Wiki miał szyję owiniętą dwa razy pępowiną dlatego teraz będę chciała przed porodem USG. Będę nalegała na to, bo mały się urodził z siną główką i nie płakał dopiero po chwili zaczął ale i tak dostał 10pkt
 
Ostatnia edycja:
jak ja sobie pomyślę o porodzie.............. o jaaaaaaaaaaaa
No w sumie to Twój synuś ma dopiero 6 miesięcy więc się nie dziwię, że nie chce Ci się myśleć jeszcze o porodzie, bo dopiero niedawno rodziłaś:-) Jak mój miał pół roczku to gdy pomyślałam, że niedługo znów będę starać się o dzidzię to jakoś nie bardzo miałam ochotę na chodzenie w ciąży, nie mówiąc juz o porodzie, ale jak teraz przyszedł czas jaki zaplanowaliśmy na przyjęcie nowego członka rodzinki to czuję się wspaniale, że znów noszę w sobie nowe życie.
Pozdrowionka
 
jak ja sobie pomyślę o porodzie.............. o jaaaaaaaaaaaa

Mój młody tak szybko wyskoczył ze mnie, że byłam w szoku,że to już. Nie byłam przygotowana psychicznie ;)
Póki co, że stoickim spokojem myślę o ponownym rodzeniu. Najbardziej się obawiam, że znowu będę nacicnana, to najgorzej ze wszystkiego wspominam.
 
właśnie wiem że dlatego że to tak świeżo i tylko dlatego. rodziłam 3,5 h , odeszły mi wody szybciej. no nic damy radę :)
 
Jak Wiki miał pół roku to mówiłam, że już nie chcę mieć dzieci bo poród i wszystko a teraz jak już odchowany to inaczej się podchodzi do tego wszystkiego.
 
Dzięki dziewczyny za miłe słówka! też myślę że 3 testy nie kłamią ale lepiej oczywiście wszystko sprawdzić i potwierdzić, betki raczej nie będę robić ale udało mi się przełożyć wizytę u ginaka na sobotę ale będę się jeszcze dowiadywać może uda się wcześniej.

Widzę że tu sporo naprawdę świeżych mamusiek :) moje słoneczko też do tego grona należy bo 7 miesięcy to jeszcze malusio :)
Cieszę się niesamowicie bo bardzo chcielismy żeby jak najmniejszą różnicę między dzieciaczkami mieć i chyba się udało :)

a co do porodu to samego się jeszcze nie boję ale nie chcę tego co później się czuję bo ja się fatalnie czułam bolało nacięcie i wiele innych niedogodności ;/
 
SI :) Przynajmniej jakiś porządek będzie tu istniał
A, dzień dobry, pogoda piękna, może by tak polazł na grzyby :)
ViKamciaG, tak patrzę na Twój suwaczek na samym dole, i też chcę, a nie mogę ;(
A można wiedzieć, gdzie będziesz się wczasować??
Miłego dnia mamuśki :)

wchodzisz na tę stronkę Days of pregnancy - How many weeks pregnant am I?
z pprawej strony wpisujesz pierwszy dzien ostatniej miesiączki i klikasz "get the code" jak zjedziesz paskiem na dół możesz sobie wpisać tekst i zmienić kolor obrazka , na koniec klikasz see it pozneij wybierasz czy chcesz prostokątne czy bardzij kwadratowe, i bierzesz BB code kopiujesz i wklejasz w sygnaturze (chyba wiesz gdzie się wkleja)
mieliśmy jechać poza irlandię, lecieć znaczy się , ale że zaszłam w ciążę to musieliśmy przełożyć wakacje na jakieś miasteczko w Ie bo w 1 i 3 trymestrze nie można latać samolotem a D już ma urlop załatwiony:sorry:
Cześć majóweczki:-)
Wpadam się przywitać i jeśli pozwolicie chętnie się do Was przyłączę:-)
Właśnie wczoraj zobaczyłam na teście upragnione II :-):-):-) To będzie mój drugi dzieciaczek:tak:
Mam termin na 26 maja:tak:
Mieszkam w Irlandii więc do tej pory raczej na Mamach z Irlandii się udzielałam:tak:
Troszkę potrwa pewnie zanim "Was" ogarnę ale mam nadzieję,że dam radę:tak:Jedną majóweczkę stąd już znam;-)Hello,ViKamciaG:-D
Lecę teraz z moimi chłopakami na zakupki,miłego weekendu życzę:tak:
U nas pogoda nieciekawa:confused2:więc chyba na zakupach dzisiejsze wojaże się zakończą:sorry:
tichonkowa nie myślałam żetu zajrzysz... hehe teraz masz do opanowania 2 tematy....
ja sobie radzę chyba w 5:-p:-D na raty:rofl2::rofl2::rofl2:
witaj witaj.... i jeszcze raz gratuluję....:-)


aha nie zaglądałam cały dzięń bo czułam się fatalnie.... pociłam się jak dzika świnia.... i ledwo dyszałam... wrrrrobym jak najszybciej wyzdrowiała
 
reklama
Czesc dziewczyny:)))) Jestem juz mamą 13 letniej swietnej córki. Na 12 maja spodziewam się następnego dzidziusia:))) Troszke sie boje, ale sie ciesze. Niestety mój 4 letni partner wczoraj oznajmil mi ze miedzy nami nie ma chemii i musimy skonczyc nasz związek... Zalamalam sie, ale wiem ze musze sobie poradzic. Kurcze, potrzebuje kogos zeby mnie przytulił, zapytał jak sie czuje a tu taki szok.
Bede sie trzymac i Wam też życze wszystkiego najlepszego. Buziaki
 
Do góry