reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
ja tu czuwam.. hehe
ale D się wkurza jak pisze .. jak czytam to nie widzi ;-) więc myśli że patrzę cały czas na film:-p
no wy piwkujecie a moje dziecie się postawiło że nie mogę się zgiąć ... a tak a propo to całe dno macicy czuję już pod mostkiem:szok:
musze w sobotę spytać lekarza mojego żeby mi pokazał w którym miejscu on wyczuwa to moje dno:-D

 
Ale się wystraszyłam, ktoś lata po klatce i stuka do wszystkich, pies takiego rabanu narobił że szok.
 
witam sie pozna wieczorowa pora, wczoraj i dzisiaj mialam zarobiony dzionek...zaraz po pracy wpadla do mnie mamuska z cioteczka na ploty i dopiero teraz usiadlam na spokojnie i wcinam tosty z suchego chleba z wedlinka i serem co by sie nie zmarnowal ;-)
 
reklama
Do góry