reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

jolek z brzuchem??
mi się tak często stawia że czuję pod samym mostkiem:tak:
bez względu czy się akurat zdenerwuję czy nie...
chyba dzidzia się tak naciąga
np teraaz już minęło
 
reklama
Cześć babeczki, co tam, przebrnęłam, widzę bibka na całego, coś o cipuchach, o seksie i orgazmach, normalne, stado zboczuchów zapija noc piwkiem i opróżnia lodówki i to mają być matki :-D:-D:-D:-p
 
Ja piję, a Wy bredzicie!

A o orgazmach kiedyś niechcący wypatrzyłam w google taki temat i teraz czytam. Bo podobno to nie jest żaden mit tylko nawet taki "ruch" powstał, że w określonych warunkach można rodzić z fizyczną przyjemnością.
 
Marzeno czytałam i wydaje mi się, że niektóre kobiety mylą orgazm ze stanem niewyobrażalnej euforii jaka następuje po urodzeniu dziecka... Jednak to dwa różne stany. Różnie osiągane.
 
reklama
Marzeno czytałam i wydaje mi się, że niektóre kobiety mylą orgazm ze stanem niewyobrażalnej euforii jaka następuje po urodzeniu dziecka... Jednak to dwa różne stany. Różnie osiągane.

A diabli wiedzą. Ale one twierdzą, że orgazm następował w trakcie parcia... W każdym razie podoba mi się wizja rodzenia w lepszych warunkach niż takie szpitalne surowizny. Wiesz, atmosfera spokoju, świeczki, bliska osoba... a nie ta masówka z lekami, wenflonami, cięciami i strzemionami. Ale to pomarzyć można.
 
Do góry