reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam się obolała. Poszłam rano na konsultację (tak byłam zarejestrowana) do chirurga w sprawie tej mojej ósemki i babeczka zaproponowała że jak chcę to możemy od razu usunąć. Zgodziłam się i teraz umieram. Ech ponad pół godziny mnie maltretowała bo nie mogła jej wydłubać. Ech boli mnie i ten smak krwi w ustach brrrrrrrrrrrr. Dostałam antybiotyk i środki przeciwbólowe. Zdecydowałam się dziś na rwanie bo niedługo znowu jakiś wyjazd ma się dla M szykować a sama z bólem, młodym i psem nie dałabym rady. Po poprzednim usuwaniu zdychałam prawie tydzień.

Persefona widzę remoncik, szykujecie się powoli do przyjęcia nowego członka rodziny:)
Trzymam kciuki za obronę i USG &&&&&&&&&&&&&&&&

Styna
Poziomka niestety są ludzie i taborety. My mamy też babcię na miejscu ale żeby sama z siebie do wnuczka przyjechała.Zbyt wylewna to też ona nie jest.

Basieńko uuuu szybko poszło z tym wykończeniem. Uważaj na siebie i czekamy na fotki. Udanej imprezki urodzinowej i parapetówki życzę.

Lepi a nie możesz wracając z pracy podejść do przychodni i zarejestrować Zosi?? U Was są takie krótkie terminy. Ja Igora rejestrowałam prawie miesiąc przed urodzinami i mieliśmy termina na 16tego.

Futrzaczku
poćwicz za mnie też bo ja dziś nie dam rady.


 
reklama
joluś - u nas są krótkie terminy, bo nie zapisują z wyprzedzeniem większym niż tydzień. Udało mi się dodzwonić, ale w tym tyg. nie mam juz miejsca, pójdziemy za dwa tyg jak się uda umówić ;)
współczuję bólu, przyłóż sobie coś z zamrażarki do policzka, tylko nie odmroź go sobie, bo znieczulenie pewnie nadal trochę trzyma ;) i czasem nie bierz się za ćwiczenia (!) żadnego wysiłku i schylania się, żeby skrzep się nie urwał.
basiek - super, że tak szybko poszło z domkiem, miłych snów na dzisiejszą noc. ciekawe jak Martynka zareaguje:-)
styna, poziomka - wg mnie od rodziców też trochę zależy, bo jeśli się chce, żeby dziecko rozpoznawało dziadków, ciocie, znajomych itp., których z różnych względów rzadko widzi, wystarczy czasem ich wspominać, o nich mówić, oglądać wspólne zdjęcia. U nas to działa, Zosia sama często wspomina różne osoby, pomimo, że rzadko się z nimi widzimy. No, chyba że to teściowa na kontakcie z którą Wam nie zależy...
 
Lepi zgadzam się ale skoro P ma to gdzieś to ja się nie będę wtrącać w ich relacje. Moją rodzinę Nadia zna i nieraz pyta "gdzie ciocia" (babcia dziadek). Ja już tyle razy kłóciłam się z P na ten temat że w końcu uznałam że to tylko jego sprawa. Szkoda moich nerwów.

Ja byłam u położnej nic nowego się nie dowiedziałam po za tym "oj to chyba już ostatnia wizyta".
 
Witam ...z deszczowej krainy


Poziomki
- ''Persefona mozemy sie umowic moze przy okazji cycki nam zrobia
cool.gif
'' dzięki, usmialam się chwile choć :-D:-D
I jak tam Lenisława - spala do rana ?? Polcia poszla ok.23 spac, wstala po 7, a matka zwlekla się przed 10! po południu znowu drzemke zaliczyla, ponad 2 godziny...tylko nie taka pozna jak wczor.

Jolus - wspolczuje.. musisz mieć masakrę :(( pociesz się, ze minie za niedługo... i ja tez mam w buzi AŁA, ugryzłam się, potem afta mi się tam zrobila, wieeelka, zle się je zle się pije... dziasla bola, zeby bola, cierpie... U Poli w gebulce natomiast ostatnia 3 się szykuje, piatki na razie puste.

Futrzaku - mam nadzieje, ze nie rozwinie się choróbsko! ..już wystarczająco ost.chorowaliscie..

Lepi - dziś pytałam u nas - pielegniarka powiedziała, ze na bilans sa 3 m-ce czasu od 2urodzin.

Basiek - alez to zleciało - już dzisiaj spicie w nowym domku!!! wow! a czy Ty masz kogos do pomocy ?? ktoś pomaga z rodzinki? musi być masa sprzątania i ogarniania przecież po budowie. jak się czujesz ?? mialas już wizyte?

Persefona - daj znac po usg, ciekawe kto tam rosnie - jakiej płci osóbka ;-) Nas tez czeka 'budowa' nowej, większej szafy w sypialni, może jakies fotki wrzucisz ?

Styna - ja już nawet się nie wypowiadam na temat teściowej.... gwiazda, egoistka i babcia na pokaz. Na dzień dziecka NiC Polci nie dali, NIC... a do niej jak z samego rana na DzieńMatki nie zadzwonisz to fochy takie robi synkowi ze pffffffffffffffff, i tak jest zawsze. osoba skupiona na sobie.


Bylam z Polka u lekarza, ponoc cos wirusowego 'tylko', mamy na bad.moczu skierowanie, ewentualnie reszta podstawowych badan gdyby nadal goraczkowala.
...nos ma zapchany - dyszy, sapie i chrapka, jakby zatokowo.. ale nic nie dostala. uszka, gardlo obejrzane - obrzek nieduzy. ale cyrkowala przy badaniu! buuuuuuuuu
 
Ostatnia edycja:
Styna mój M też niechętnie się kontaktuje z matką...
Już masz 36 tygodni..jeszcze tydzień;-)
Lepi zgadzam się pod warónkiem że ma się do czynienia z normalnymi ludzmi a zdjęc teściowej nawet nie mamy...
Basiekk powodzenia w pracy,jak pierwsza nocka w nowym domku?
Futrzaczek zdrówka dla Fifiego
Jolek jak sie dzisiaj czujesz?
Maja obie spały do 6.00 potem zdrzemneły się 9-10 i o 22.00 poszły spać:confused2: Mam nadzieje że to nic poważnego
Persefona jak usg?
 
Witam!!
Właśnie jej pyszny obiadek, mniam ,mniam.... Oli śpi.....
Persefona my na 100% jeszcze nie wiemy czy będzie dziewczynka, 17.06 sie potwierdzi bo mam usg to wtedy zobaczymy...
My bilansu tez jeszcze nie mieliśmy, wczoraj sie wybraliśmy ale niestety nie było naszego doktorka bo coś mu tam wypadło, pójdziemy albo w poniedziałek albo środę.
Basiek i jak tam nocka w nowym domku?? Czekamy na zdjecia!!
Jolek jak ząb?
 
Hellooooo
co to za pustki :confused2:


Dzis prawie nie pada, udało nam się zaliczyć plac zabaw, ale był horror show w wykonaniu Polci, a jak się wydarła to widziałam ją!widziałam 3!ostatnia 3 się przebila! ...a wykończyła mnie psychicznie bardziej niż wszystkie inne.... A co to będzie z 5?.... :szok:



Alex
co tam wcinasz dobrego, mow ??! my znowu na botwince, lubimy bardzooo, a za chwile biore się za mloda kapustkę, zrobie taka na 'gesto' z koperkiem i boczkiem, hmmmm zobaczymy czy mi wyjdzie..
Już nie mogę się doczekać wiadomości o ''coreczce'' !!! :DD

Jolus -
żyjesz???

Basiekk - wiadomości, chcemy wiadomości?? jak Marti ??? Polka znowu 'zaatakowala' male bliźniaki na placu... i klocila się o hustawke ciagle... że jej! że ona chce.. i tylko 'mogę, mogę' ''moje'' .. masakra ://


Wczoraj specjalnie jechałam do Leclerca, bo na promobaby.pl było info o 'tanich' Pampersach. i doooopa. bo nie było wszystkich rozmiarow, tylko 3. pfffffff. po co dają inf. że mają wszystkie?:angry:wrrrrrrrrrrrr
Kupilam pierwszy raz pieluszki Happy - 4+ - duuze sa. widziałam je nawet w niemieckim markecie, a firma polska. Może temat mało 2latkowy, no ale jeszcze uzywac musimy pampkow, tym bardziej przy takiej zimnicy..
 
Hej dziewczyny. Ja mam dość od rana chcę Nadię oduczyć pieluch no i co dupa tylko raz normalnie zrobiła siku na nocnik a tak to nawet ja usiądzie zrobi dwiee kropelki i krzyczy że koniec i nie chce dłużej siedzieć poczym wstaje i sika w majty. Już mam pół automatu majtek do prania. Jak jej mówię żeby wołała to mówi że będzie i raz nawet mnie zawołała bo ja w kuchni byłam ale tylko po to aby mi pokazać siku na podłodze. Niee wiem może ja coś źle robię. Jeszcze do tego wszystkiego pije jak szalona i leje co chwile. Na domiar złego włąśnie mi zasnęła na kanapie bo od tygodnia nie robi drzemek a że się obraziła na mnie bo wyrodna matka nie chciała siedzeć w piaskownicy (nie daję rady tak nisko siedzieć) to po szale płaczu zasnęła ze zmęczenia no ale ma jeszcze 15 minut i ją budzę. Proszę o rady jak odpieluchować abby nie zwariować bo estem bliska obłędu.
 
Styna spokojniecwidocznie jeszcze nie ten moment:) Moje moze co 2dzien sikaja na nocnik a tak to na kibelek wola. Pampkow tez jeszcze uzywamy.Gabi usiadla na nocnik dopiero jak blizniaki ze szpitala przywiozlam:)(miala 2,5 roku) Nie zmuszaj jej bo przeciagniesz sprawe.Trzymam &&&&&&&&

Alex smacznego co wcinasz?

My dzisiaj mamy rybke pieczona ze szpinakiem i mlode ziemniaczki:p

Maja gratuluje zabka:)
 
reklama
Poziomki ale ona woła jak ma pampka, mało tego raz siknie trochę w pamka i ryk każe sobie zmieniać natychmiast. Na kibelek też siada ale jak teraz chcę żeby wołała to na złość mi robi. Przecież nie będę jej co siku to pampka zmieniać bo zbankrutuję a ona jak ja nie ściągam to sama śiąga i nowego każe zakładać.
 
Do góry