reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
dołączam do grona samotnych słomianych wdówek hihihi:-D
a swoją drogą jeśli chodzi o teściowe brrrrrrrr wrrrrrrrrrr - chyba wiecie co mam na mysli;-)
miłego wieczorku
 
Dziewczyny przyszedł do mnie Mikołaj :)))))))) Jak przyjechalam do domu i robilam sobie cos do jedzenia to przyszedł moj M z gory z broda zrobioną z pianki do golenia, w czerwonej koszulce i z czerwonymi bokserkami na głowie krzycząc HO HO HO HO HO HO i przyniosl mi paczkę moich ulubionych slodyczy :) ale sie usmialam z niego i nawet mu zdjecie zrobilam :) mikolaj.jpg
 
Hej Dziewczyny,

Ja od Mikołaja dostałam nową myszkę do komutera w różowe czachy haha :) teraz jeszcze sprawniej będę działać na forum haha pozdrawiam i życzę kolorowych snów :)
 
Witam się z wami szybciutko i uciekam, nie mam czasu nawet popisać bo moje córeczki chore a ja z nimi cały dzień sam mam dość.
Czytam was na bierząco
pozdrawiam i życzę miłego wieczoru
 
babeczki :) tak jak was poczytałam to zaczełam sie zastanawiac czy by juz nie kupić dla maleństwa kilku rzeczy nowych takich do szpitala, nawet byłam w sklepie dzisiaj popatrzec i porównać ceny. i mam dylemat bo niewiem w co zainwestowac na tego maja... no wiecie na co sie bardziej nastawic i na jaki rozmiar, chyba kupie do szpitala po 2 sztuki wszystiego jedna 56, drugą 62 ( a reszta po starszym ) a Wy juz sie zastanawiałyście nad tym?

***a narazie dobranoc ***
 
reklama
karolqa- a co ja mam powiedzieć ! mnie to dopiero ciężko przebić a jeszcze urodziłam się o 23.30 więc prawie w Sylwestra ;-):-D
meila- super ten Twój mikołaj niespodziankę zrobił :tak: i witaj w gronie urodzonych na koniec roku:-)

A ja humoru nie mam za bardzo bo mój Damian mnie wkurzył zła jestem i ryczeć mi się chcę...
W ogóle czasami mam tak że zwykła głupota mnie tak wyprowadzi z równowagi że ryczę jakby nie wiem co się stało :dry::confused: też macie takie momenty???
 
Do góry