reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
No w końcu nadrobiłam!! Jeszcze tylko zostało :ninja2: ale to juz może wieczorkiem.
Ale mi to trochę czasu zajęło, Oli śpi ale pewnie zaraz się obudzi.
Ja już zjadłam 2,5 pączka i zjadłabym jeszcze chyba z 4. Uwielbiam pączki!!!!!!!
No to smacznego dziewczynki!!
 
Przeżyłam drugi dzień w pracy. Już mnie zaczynają wkurzać rzeczy, które wkurzały zanim poszłam na macierzyńskie. Nic się nie zmieniło :)

Buziaki dla okrąglaczków naszych :*

Padam na pysk dzisiaj bo nie dość, że długo oglądaliśmy film wczoraj to młody obudził się przed 6 dzisiaj i jak ona zasnął to zadzwonił facet chwilę po 6, że jedzie z naszymi krzesłami. Dobrze, że śniegu nawaliło bo mówił, że będzie przed 6... Fajnie nie? Spać bym poszła :( A nie mogę :(
 
WITAM SIĘ NA SŁODKO:) CZĘSTUJCIE SIĘ:)
paczki 004.jpg
Maja,Karola,Gag buuuziole dla dzieciaczków:-)
Zdrówka dla chorych:**
 
Poziomka cos Ci sie przyjaraly te paczki:-) co to za brykiety??!! :-)
ale i tak bym zjadla - bo mialam tylko 2 dzisiaj :( dawaj!!!

Witamy sie z Polinka
Caly dzien mowi daj dajdajdaj - dac jej trzeba wszystko co chce!
I jeszcze telewizorka nie wolno zaslaniac buuuu (chociaz i tak tv hula rzadko..)
Zyczymi zdrowka chruszkom! i gratsy dla Oskarka i Stanislawka :)) na 9 miechow! :**
Dziekujemy za zyczonka :*
 
7 pączków za mną :-D:-D:-D oczywiście nie naraz ale przez cały dzien.

Maja Polka, Karola, Gag buziaki dla maluchów. :-)

marzena powrót do pracy, szara rzeczywistość, mam nadzieję że będzie lepiej .

mój mały śpi. obejrzy się na wspólnej i spac.
 
poziomki pyszności mmm gdybym nie miała w domu pączków mamusiowych to bym cie znielubiła ;)

maju jak daj daj daj to dać trzeba i koniec kropka. dziś Polincia ma święto więc spełniać życzenia poprostu trzeba ;)

marzenko wlaśnie dlatego nie wyobrażałam sobie powrotu do pracy, u mnie było naprawdę wieeeeele rzeczy , które działały mi na nerwy. w ciążę zaszłam w najodpowiedniejszym momencie by nie zwariować

paulina ło matko nie wiem jak reszta, ale masz szanse na bycie przodowniczką w jedzeniu pączków ;) ja mam za soba marne 3... myslałam, że to dużo, ale w tej sytuacji ... ;))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry