reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

witam się,
Jaś zrobił pobudkę o 5.30:) gaduła jedna!
ja rano byłam u ortodontki (nowej) i tamta stara tak mi spierdzieliła zęby,że jeszcze minimum dwa lata przede mną!:(
Bassiek cieszę się,że Marti rączka się dobrze goi:) my też wczoraj nawiedziliśmy tesco.
Żelka ja też w domu dostaje korby!
 
reklama
Dziewczyny przyszedł wózek i mam z nim mega problem ... :szok::szok::szok::szok:
Tymek nie chce z niego wyjść ... jak chce go wyjąć to odrazu płacze, a tak to siedzi i zaśmiewa się w głos :-D:-D:-D:-D
 
Witam dziewczynki nie dam teraz rady nadrobić. Coś mnie chyba rozkłada wszystko mnie boli, gazownicy napierniczają mi młotem pneumatycznym od rana i w głowie mi gra. No i staram się ugotować coś na obiad aby przez te kilka dni móc coś zjeść.
 
Hej laski.

Styna jak nic nie nagotujesz to w knajpach się będziecie stołować:-p

Agacio kolejna przykra historia
[*]

Żelka
no to tylko się cieszyć że młodemu się wózek podoba:)

Basiekk
super że z Marti już ok.

Hania
pomożemy Ci si wdrożyć w forum. Pytaj jak czegoś nie wiesz.

A ja się wczoraj nie dopilnowałam Igora i gruchnął mi z łóżka:( łapałam go ale jakoś mi przeleciał przez ręce. Ile było płaczu i z jego oczu i z moich. Młody się jakoś dał uspokoić gorzej ze mną było.W końcu obydwoje zasnęliśmy z tego wszystkiego.

Majowa
odezwij się,daj znak jak przebiegła wizyta u specjalisty.
 
jolek Igi to chyba kaskaderem zostanie ... szczęście, że żadnych poważniejszych obrażeń nie doznał :tak: Buziaki dla mojego rozbijaki :******
 
Ja to mu chyba kask kupię!!! Jakaś masakra. Co z nas za rodzice skoro dziecka nie potrafią dopilnować :zawstydzona/y::-(
Dziękujemy za buziaka i również Igi cmoka przesyła :*
 
Jolek a tam kask, obklej go poduszkami :-D:-D ... rodzice jak rodzice, najlepsi na świecie dla swojego dziecka :tak::tak::tak:
Znam ten ból, bo moje dziecko też marzy skrycie o rentgenie czachy ... nie patrzy gdzie lezie, rzuca się z łóżka.
To jest wina też tego, że dzieci w tym wieku, nie widzą jeszcze głębi i dla nich podłoga to poprostu przedłużenie łóżka - ta sama płaszczyzna, stad te masochistyczne tendencje :p
 
oj jolek bardzo mi przykro z tymi upadkami. u nas jeszcze nie było, ale nie powiem było blisko momentami.

żelka strasznie się cieszę, i jak wózeczek super co ?
 
Żelka super, że się wózek Tymkowi podoba:-)
Joluś popieram Żelkę jesteście najlepszymi rodzicami dla Igorka. Ja też nie dopilnowałam małej i się poparzyła, miałam okropne wyrzuty i serce mnie bolało jak płakała, także rozumiem Cię doskonale.
 
reklama
paulina no generalnie rewelacyjny, ale jest pare rzeczy których mogłabym się czepić :sorry::-D. Zakupu i wydanych pieniędzy na pewno nie żałuje. Fajnie że Tymkowi się tak spodobał :tak:
 
Do góry