reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Młoda a miałaś w środę iść razem ze mną nie bawię się tak:no: już sobie myślałam że razem będziemy się żaliły;-) Ja mam na7 do 11, i tak codziennie, Ty pewnie na osiem godzin co drugi dzień? bo też przecież 1/2 etatu

Oj Żelka mnie się wydaje że ja wózek będę popychać bo na elektryczny mnie stać nie będzie:baffled: i do roboty dawaj:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
paulina właśnie nie ... babka nas okłamała że wysłali w piątek. Dzisiaj wysłali, ma być niby jutro ... zobaczymy:dry::dry:.
 
no pół etatu - w tym tygodniu mam 2 dni po 8 godzin

zobaczymy jak młody da rade
ostatnio byłam na badaniach do pracy to nie było mnie od rana i był rozżalony bo jak się obudził nie było mamusi i wróciłam dopiero o 14, więc wytrzymał niby bez szwanku 5 godzin, tylko teraz będzie dłużej bo 8 w pracy plus dojazdy...
 
A bo czemu nie możesz niby Jaipur he?:baffled:;-):-D
Ja też bym wolała tak jak Ty Młoda chodzić, ale wyboru nie miałam niestety...
A i tak nie mam pewności czy nie dopadnie mnie jakaś redukcja:dry:
 
Ostatnia edycja:
ja miałam kosmetyki Johnsona jeszcze mam pol kartona próbek mimo ze sporo rozdałam

no u mnie też nie wiadomo jak to bedzie, ale jak sie idzie na zmniejszenie etatu rezygnujac z wychowawczego to 12 miesiecy jest okres ochronny czy jakoś tak...
cieszę się, że mi kierowniczka poszła na rękę i układa grafik tak żebyśmy niani nie musieli zatrudniać żadnej
 
Jestem, zyje ale ogolnbie masakra...

Ja chora, maly chory - ma jakiegos wirusa - katar, kaszel, sraczke (przepraszam za wyrazenie) od pieciu dni, przez co strasznie odpazona pupe, ropiejace oko a na dodatek wychodza gorne jedynki, szkoda gadac...

Nie mam juz na nic sily w zeszlym tygodniu nie bylismy dwa dni w szkole bo maly chory, teraz znow caly tydzien nie pojdziemy :baffled:.

Przepraszam ze wam nie odpisze ale chcialabym jeszcze poczytac co na innych watkach.
milej nocy i mam nadzieje ze do jutra...
 
reklama
My przez pierwsze tygodnie damy radę bez niani, mąż ma jeszcze tacierzyński ten 10 dni co się dostaje po narodzeniu dziecka, Siostra ma przerwę międzysemestralną na studiach do 13 lutego, ona jest na ostatnim roku, zajęć mają mało i też do Franka czasem będzie mogła przyjść, czasem moja mama bo nie pracuje codziennie, a w dni które nie będziemy mieli wyjścia będzie przychodziła taka dalsza sąsiadka teraz jest na zasiłku przedemerytalnym i chciała sobie troszkę dorobić a super z niej babeczka:tak: martwie się tylko że odbije się to na Franku że tak ciągle z kimś innym będzie tyle że babcię i ciocie bardzo lubi:tak:


Oj Karolka biduni Oskarek faktycznie tyle wszystkiego na raz go męczy:-( ucałuj skarbika ode mnie:**** Dla Was wszystkich dużo zdrówka buzie:*****
 
Do góry