reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Agacio ale do sprzątania to ładnie będziesz musiała go przekonać bo to u niego nie tak hop siup... o gotowanie prosić nie trzeba :-D

Alex a jakiś numer do firmy????
 
reklama
a te znów nawijają:-p

ech gotujący mąż to byłoby coś, mój to kurde miszczo parówek i kanapek:-D do tego tylko z serem.Z głodu paść można przy nim.A miało się absztyfikantów,co kolacyjki i sniadanka gotowali,ale było mineło:D

Alex napewno mu bateria padła, nie stresuj sie
 
Jolek swieta ida poczta zapchana jest jak co roku:dry:

Alex wiem co czujesz, moj jedzie w EU i jak nie odpisze na esa to nie wiem czy zyje. ostatnio nie spał 2 dni,jeździł i odezwał sie nastepnego dnia po 16:dry::wściekła/y:
Nie martw się na pewno padł mu tel:tak:

Jaipur muj tez kanapki tylko z serem robi:-D
 
Alex, nie stresuj się. Wszystko jest dobrze, moze akurat nie może tel. odebrać.


A ja na mojego narzekałam ostatnio i od wtedy : przedwczoraj zrobił pranie, wczoraj ponaprawiał wszystko co trzeba było typu, szafka, szuflada itp, dziś zrobił kolację - rybki smażył i jeszcze po mojego tatę zadzwonił, bo tatuś rybki uwielbia. Codziennie Mateusza do szkoły szykuje i odbiera ze szkoły, a teraz siedzą przytuleni i brzdąca w opałach oglądają.:szok: Ciekawe jak długo ten stan potrwa? Jeszcze się zakocham :-D.
 
Agacio ale ja Twojego nie chcę :-p

Poziomka a Twój w końcu to prawko zrobił???

Matusia on coś chyba przeskrobał,albo czegoś chce???:-D
 
reklama
Do góry