reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Jesień nam przyszła:( Drugi dzień zimno... Muszę młodemu jakieś kurtki wykopać.

Witam się :) Zamulona trochę jestem prasowałam wczoraj do północy..Muszę się za jakieś porządki wziąć ale mam lenia . Idę kawę sobie robić.
Salsera wiem o czym piszesz. Jak w lipcu jechaliśmy do moich rodziców na półtora dnia to my z M spakowaliśmy się t siatkę a młodego w małą torę podróżną.A kiedy wyjeżdżacie?
 
reklama
Futrzaczku - na tydzień do Kołobrzegu jedziemy, na racuchy, fląderkę, gofry i morskie powietrze :) wyjeżdżamy w niedzielę i już czekamy, nareszcie pobędziemy sobie razem w trójkę bo tak to tatuś w domku tylko w weekendy, nie brał nic wolnego po porodzie.
Zazdroszczę wesel, nam się szykuje jedno za rok, krążyły plotki że się rozstali, ale jednak na szczęście nie.
 
Ania bardzo elegancko wyglądałaś:-) i bardzo fajny kolor sukienki:-)

ach te ciążowe wspomnienia...:-) oby dane mi było jeszcze raz a nawet dwa to przezyć:-)

u nas pogoda bardzo ładna ale juz czuc ze jest chłodniej:-( jeszcze w sobotę chcemy zrobic rodzinnie grilla z moja kumpelą z pracy która ma synka 2 tyg starszego od Tymka więc niech lepiej ladna pogoda bedzie:-)
 
Witam dziewuchy!!

Nie mam jak was nadrabiać. Ślub, wesele chrzciny, badania naukowe wszystko mam na łbie ... jeszcze mama moja była w szpitalu z zagrożeniem amputacji nogi :-( i niezły stres mam, naszczęście miała operacje i udało się uratować nóżkę, ale kompletny brak czas na wszystko. Jeszcze jeździć z zaproszeniami do "rodziny" którą pierwszy raz na oczy widze ... bleh, już chce żeby było po wszystkim i żebym miała czas zająć się sobą i Tymkiem no i mężem ;)

Ania zgadzam się z dziewczynami b. ładnie się weselnie prezentowałaś a i kolor sukienki bardzo modny i ślicznie Ci w nim :tak:
 
Cześć dziewczyny,

a ja dzisiaj podniecona niezmiernie, bo nie odzywa się moja koleżanka, która jest już po terminie, pewnie pojechała rodzić:)))
Według jej wyliczeń swojego bobo poczęła po moim ślubie:-D
Junior dzisiaj miał nerwa, bo rehabilitacja była, zmęczył się bidul, pewnie będzie teraz spał słodko.

adiaps ja też nie wiem skąd one mają tyle czasu na bb;) ale fajnie wejść i spotkać majówki:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry