reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

żelka maluch może ci zrobic niespodziankę nawet jak będziesz w spożywczym po bułki stała, teraz to już jak na bombie zegarowej ;)))) a do końca miesiąca choćby nie wiem co nie dotrzymasz ;)
 
reklama
Ej no, a kto poczeka ma mnie? Ja nie chce na końcu!!! Podpuszczacie mnie tu i aż sie Tymek zaczął wbijać mi w 'piekną niewymowną', jak czasem przydusi to mi gały na wierzch wychodzą.
No nic ide nogi moczyć w wodzie z solą - zakupiłam sobie nową w mydlarni, tym razem lawendową, potem mężuś masuje i do spanka...
 
no nie dotrzymam nie dotrzymam, ale wiesz jak jest, tyle sie dziewuszek rozpakowało to i ja sie doczekac nie moge :)
 
wiem, wiem, na mnie to działa, a co dopiero na ciebie :) ale zobacz na jaipur cicho , cicho i nagle bęc , mały jest na świecie :) u ciebie też tak będzie :)
 
hope trzymam kciuki żeby wszystko się dobrze skońcazyło&&&
melia oj szykuj się kochana do porodu szykuj:tak:
mandrzejczuk jak nie kojarzysz pauli?? hehe przecież ona nasza:cool2:
no własnie.. miałyście nie rodzić a tu aż tyle was!!!
karolq witaj spowrotem :*
yra śpi w czapeczce?? a rozumiem że chłodniej jest ale dziecku główka nie oddycha będzie miał ciemieniuchę!!
nie wiem .. ale czy np Ty też śpisz w czapce?? dziecko to też człowiek....:sorry2:
matusia poziomka ma pewnie dużo na głowie teraz i mało czasu.. na dodatek ona jest na zwykłych pieluszkach z małymi więc pewnie 2 razy więcej roboty
ale dokładnie nie wiem co u niej...
kama... to może jedź do szpitala??
ania następna :szok:
bra chyba tak będe musiała zrobić z tm tematem
ale tu chodzi też o wklejanie zdjęć w gratulacah . albo opisywanie porodu nie tam gdzie teba , na apetycie też nie na temat...
wszedzie ostatnio się zapędzacie;-)
 
Kama, ania86 jak tam wody? Czy to już?
ilonka, super wieści, że mała rośnie i nie ma żółtaczki, bo by pod lampami wylądowała.
żelka, Twoja kolejka już czeka i nie ustawiaj się na końcu, co to to nie!
Kamcia ma tyle roboty z przenoszeniem wątków, więc nie utrudniajmy jej, bo ja jeszcze bym marzyła żeby dzieciątka pouzupełniała po kolei bo ciekawa jestem ile ich mamy, ile dziewczynek, ile chłopców i w których tc rozpakowane:tak:.
 
Zaraz bede dzwonic do szpitala bo nadal mi leci z krwia.Poza tym caly czas mnie boli podbrzusze i strasznie sie brzuch napina.Czuje jakbym miala delikatne skorcze,ale sa nieregularne.Wody raczej mi nie odeszly bo by chluplo porzadnie.Zobacze co mi powiedza.W razie czego mam telefon z internetem wiec wam napisze.
 
reklama
Kama wody mogą też się sączyć, nie zawsze chlupią ;-) Warto to sprawdzić w szpitalu.

Ale się nam majówki sypią, jakby nie mogły się doczekać maja :-D I bardzo dużo CC.

Poziomki na jednorazówkach jedzie z tego co wiem :-) Mama coraz silniejsza, dziewczynki: śpią, jedzą, kupkają a tata boi się je przewijać :-D
 
Do góry