reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
Kolejna noc nieprzespana...a jakie glupoty mi sie snily o matko jedyna!!!
Najpierw, ze urodzilam corke, potem, ze urodzilam kota, a najlepsze to to, ze ciagle snilo mi sie BB,
Kamcia wczoraj pisala ze ida na pierwszy spacerek no i mi sie przysnilo, ze po tym spacerku pojechala do lekarza i zaraz wiadomosc, ze w ciazy z blizniaczkami jest. A ja zachodzilam w glowe kiedy ona do seksu sie zabrala jak dopiero co ze szpitala wyszla :-D

Glowa boli mnie przeokrutnie, wszystke gnaty i stopy tez...co w nocy wstaje na siku to lukniecie na gacie czy moze czop mi zaczal odchodzic, czy moze wody zraz pojda i nic kurde nic! Te czekanie jest najgorsze, wy sie obawiacie a ja juz sie nie moge doczekac jak tylko zaboli mnie brzuch to od razu mam nadzieje, ze to moze pomalutku to...i dupa...cos czuje, ze ja to bede przeterminowana...
 
Zankamialam zzo, ale zanim je dostalam i bylo te 6cm rozwarcia, to bylo pare skurczy bez znieczulenia.Jak zakłdali znieczulenie to było tak ze dwa,trzy skurcze aż mi odejmował rozum hihi więc trochę bolalo.potem jak parte byly bez rezultatu, pod koniec sprobowalam przec ze zmniejszona dawka znieczulenia,mialo to przyspieszyc.Ale nic nie dało, więc była decyzja o cc i też juz przestano podawać zzo,aby się przygotować do podpajęczynówkowego.trwało to może kwadrans, dostałam tez lidokainę w kroplowce, bo ziwjałam się z bólu a przeć nie mogłam już.
 
Ostatnia edycja:
jaipur a ty rodziłaś w prywatnym szpitalu czy państwowym, bo u nas to nie wyobrażalne, aby tak znieczulać pacjentkę :((( wychodzą z założenia "cierp, bo i tak musisz wytrzymać" , niestety :(
 
jaipur super, że w takim dobrym stanie jesteś :-) zazdroszczę, że już masz to wszystko za sobą, bo ja to jak mandrzejczuk wyczekuję i każdy objaw to od razu nadzieja. A tu doopa.

Zaraz zadzwonię do swojej ginki i zobaczymy co ona powie na to wszystko, a jeśli nic to chyba i tak pojadę sprawdzić czy wszystko ok.
 
W prywatnym.naprawde dbali aby nie bolalo,moglam sie uprzec aby nic nie bolalo, to pewnie tak by bylo,ale chcialam najlepiej dla malego.
 
ah zazdroszczę możliwości wyboru. w Toruniu mamy jeden szpital, drugi jakieś 20 km dalej, ale w żadnym nie ma możliwości "wykupienia" standardu w jakim chciałoby się urodzić. szkoda, że do wawy daleko.
 
Witam się porannie
Matusia ja mam podobnnie, z jednej strony już bym chciała być po wszystkim z maluchem na rękach a z drugiej strony mimo że to drugi poród tak jak u Ciebie to mam schizy że nie rozpoznam :zawstydzona/y:A wczoraj tez mnie tak zaczął boleć i spinac się brzuch że prosiłam że nie chcę jeszcze nie nie jestem gotowa.
Kamcia podziwiam sama z dwoma córciami zostałaś i pełen luz :tak: Jak ja się tego boję
Paula kciuki zaciśnięte oby synuś dziś szybciutko zechciał wyjść
Mandrzejczuk uśmiałam się z tych Twoich snów, a Kamcia planuje trzecie dzieciątko ale chyba jeszcze nie teraz :-)
Melia ja bym ten wyciek pojechała sprawdzić, kiedyś czytałam że w aptece można dostać test na płyn owodniowy, czy to właśnie on wycieka.
Jaipur super że jestes w takiej dobrej formie:tak:Zaraz po kąpieli i obchodzie bedziesz już z maleństwem, cudownie. Czekamy na fotki.
 
Ssaka przywożą na razie na karmienie,jak tatuś wróci to wtedy go weźmiemy spowrotem,niech sie zajmie nim.Może trochę samolubnie robię,ale odpoczywam póki mogę.Własnie junior był na amku.A ja jadłam kleik,bleeee
Fotki to beda dopiero po srodzie jak wrócimy do domku.nie mam jak zgrać,choćby z komórki.chyba,ze któraś może to prześlę:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jaipur dobrze że jesteś....
dostałam Fotkę waszą... ale nie mogę jej zapisać w telefonie!! nie wiem czemu.. próbowałam przesłać sobie na 2 telefon i tez nie mogę :-(
spróbuję jeszcze raz.. znaczu powiem mężowi żeby mi to przesłał na 2 telefon może tam się zapisze i wtedy wkkleję....
bo nie wiem co jest nie tak:baffled:

już wiem co jest nie tak!!
zaraz wstawię fotkę :)


u nas dzisiaj odpadł pępuszek ... super się cieszę bo nie lubię zakładac pampków z kikutem bo się zawsze bałam ze to boli:-p

mandrzejczuk Ty mi lepiej nie śnij takich rzeczy hehe maz zakaz :-p
bo ptrawda jest taka że właśnie jedziemy poźniej do szpitala na pobranie krwi..
ale seksu to jeszcze nie uprawiałam ;-p

bra ja bym wybrała z możliwością zzo ... gorszy szpital..
niby rodziłam bez ... nie zmęczyłam się bo szybko poszło..
ale jakby szło wolno.. to sory ale chyba bym się dareła na cały szpital... i bym później była zmęczona jak dzika swinia :-p
bo ból niesamowity choć nie trwał u mnie długo
 
Ostatnia edycja:
Do góry