reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Melduję posłusznie, że mnie dzisiaj nie będzie pewnie do wieczora.

Zaraz sprawy remontowe, potem pogrzeb, potem muszę wyszykować zmywarkę bo facet ma wpaść do naprawy a potem do gina gnam.

Miłego dzionka :)
 
reklama
Ja też się wpadłam tylko przywitać i zaraz zmykam. Muszę w końcu do tego laboratorium się wybrać ( kiedyś w końcu trzeba ) bo wczoraj oczywiście nie poszłam... Potem pranie wstawię i wtedy wpadnę na bb :)
 
Dzieńdoberek, dzieńdoberek :-)

Ja dziś też raczej rzadko będę zaglądać, bo teraz mam robote w domy a na 15.30 idziemy do lekarza a potem do znajomych, więc wpadnę wieczorkiem.

Adeczka super, że już w domku jesteście :-)
 
Dzien doberek:-)
adeczka swietnie,ze juz w domku:-) widzisz malutkiej od razu lepiej w domku i wszytsko wraca do normy:-) powodzenia!!!!:-)
 
Hejka My już po śniadanku :-)

Widzę że dzisiaj większości zapowiada się zabiegany dzionek dlatego życzę powodzenia we wszelkich sprawach:tak::-)

My też zaraz uciekamy na spacer a po drodze do laboratorium a jutro wizyta u gina :-)

Napisałam do Jolek ale jeszcze nie odp.

Kamcia- fajnie że napisałaś do Misi czekamy na wieści
Adeczka- a jednak bardzo dzielna i silna ta Twoja dziewczynka skoro juz do domciu Was puścili , strasznie się cieszę , w domciu na pewno o wiele lepiej chociaż wszystko po swojemu itp itd :tak: Buziak dla Was :*
 
Adeczka - kochana, jak miło że znowu jesteś wśród nas :) Teraz pewnie będziesz gościem na forum, ale w wolnej chwili może wkleisz fotkę maluszka?
U mnie dzisiaj pogoda przepiękna, chyba korzystając z faktu że mam próbkę płynu do prania dla baboków to wstawię jakieś Mikołajkowe kocyki i ciuszki. Mam nadzieję że nic nie pofarbuje :)
 
reklama
Adeczka super że już jesteście cała rodzinką w domku. Córcia chyba czuje, że jest już u siebie i warto tracić energię na poznanie otoczenia - stąd ta zmiana :) z reszta wszędzie dobrze, ale w domku najlepiej. GRatulacje jeszcze raz i dużoooo radości :)
 
Do góry